تلویزیون ال ای دی 48 اینچ سامسونگ مدل Samsung 48J5960 LED TV

نا موجود
0 تومان
ارسال رایگان
ارسال رایگان
پرداخت در محل
پرداخت در محل
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
7 روز ضمانت تعویض
7 روز ضمانت تعویض

تلفن تماس :

42 00 83 36 - 021

بررسی کوتاهی از محصول

قیمت و مشخصات و فروش انلاین تلویزیون ال ای دی 48 اینچ سامسونگ مدل Samsung 48J5960 LED TV برای خرید شما در فروشگاه اینترنتی یکنام www.Yeknam.com

مدل تلویزیون : Samsung 48J5960 LED TV

نوع تلویزیون : ال ای دی LED

سایز تلویزیون : 48 اینچ

کیفیت تصویر تلویزیون : فول اچ دی Full HD - با روزلوشن 1920x1080 پیکسل

قدرت خروجی صدا : 2 عدد بلندگو با قدرت خروجی 20 وات

پورت ها و خروجی و ورودی : 2 پورت HDMI و 2 پورت USB ورودی کامپوننت و و ورودی کامپوزیت - ورودی تیونر - خروجی صدا - خروجی هدفون

مشخصات دیگر LED : دارای پردازنده 4 هسته ای - انطباق تصویر 100 هرتز - دارای گیرنده داخلی دیجیتال - دارای قابلیت ضبط کردن تصاویر - مجهز به سیستمی برای گرفتن اسکرین شات - مجهز به سیستم ضبط موسیقی فیلم - دارای ریموت کنترل - دارای قابلیت تله تکست - دارای قابلیت OSD Language

نقدوبررسی تخصصی

امروزه تلویزیون های زیادی از نوع ال ای دی و پلاسما تولید می شود.در این بین کمپانی های بزرگی چون سامسونگ و ال ی و سونی و سونی و پاناسونیک و ...در حال تولید تلویزیون هستند.اما در این بین کمپانی سامسونگ با تولید تلویزیون های خوش قیمت توانسته است که رتبه اول فروش را در ایران در شاخه تلویزیون در دست بگیرد.یکی از مدل های خوش قیمت این کمپانی مدل 48J5960 می باشد که این تلویزیون Samsung نیز از نوع تلویزیون های LED می باشد و دارای طراحی بسیار شیک و چشم نوازی نیز می باشد.همچنین از نام این تلویزیون می توان فهمید که این تلویزیون از سری J می باشد که سال ساخت ان 2015-2016 نیز است.

تلویزیون 48J5960 دارای کیفیت تصویر Full HD با رزولوشن بالای 1920x1080 پیکسل می باشد.این تلویزیون همچنین از نوع تلویزیون های LED می باشد و دارای کیفیت ساخت و بدنه ای بسیار مناسبی می باشد.ال ای دی 48 اینچ 5960 نیز دارای انطباق تصویر 100 هرتز می باشد و برای اندسته از کسانی که در مورد این ویژگی اطلاعاتی ندارند باید ذکر کنیم که فرض کنید در حال تماشای یک فیلم اکشن و یا تماشای فوتبال هستید که همانطور که می دانید در این گونه مثال هایی که زدیم تصاویر خیلی به سرعت در حال حرکت هستند که اگر انطباق تصویر بالا باشد خوب تصویر به نرمی حرکت کرده و دچار تاری نمی شود و کارشناسان یکنام زمانیکه این مورد رو در این تلویزیون Samsung چک کردند به این نتیجه رسیدند که تلویزیون J5960 به خوبی از پس این تصاویر بر می اید.

از دیگر ویژگی های این تلویزیون می توان به پردازنده 4 هسته ای ان اشاره نمود که بسیار خوب کار میکند و سرعت تلویزیون با توجه به این پردازنده قدرتمند بالا می باشد و شما به راحتی می توانید همه کار با این تلویزیون بکنید بدون اینکه کوچکترین مشکلی ایجاد شود.ال ای دی خوش قیمت Samsung 48J5960 نیز دارای دو عدد بلندگوی داخلی می باشد این دو عدد بلندگو دارای توان خروجی صدای 20 وات می باشد.همچنین این بلندگوها از تکنولوژی دالبی برای پخش صدا کمک می کنند.

Samsung 48J5960 LED نیز دارای پورت های مختلفی می باشد.این مدل 48 اینچ دارای 2  پورت HDMI و 2 پورت USB ورودی کامپوننت و و ورودی کامپوزیت - ورودی تیونر - خروجی صدا - خروجی هدفون می باشد.همچنین تلویزیون خوش قیمت 48J5960 نیز دارای گیرنده داخلی دیجیتال هم می باشد که به راحتی می توانید به وسیله ان شبکه های ایران را دریافت نمایید.اگر به خرید یک تلویزیون از نوع ال ای دی هستید که دارای قیمت بسیار مناسب به نسبت مشخصات مناسب باشد, تلویزیون 48 اینچ Samsung مدل J5960 برای خرید بسیار مناسب است.

مشخصات کلی

نوع صفحه نمایش : LED
اندازه صفحه نمایش : 48 اینچ
پهنا : 108 سانتیمتر
ارتفاع بدون پایه رومیزی : 62 سانتیمتر
ارتفاع با پایه رومیزی : 67 سانتیمتر
ضخامت بدون پایه رومیزی : 7.4 سانتیمتر
ضخامت با پایه رومیزی : 20 سانتیمتر
وزن بدون پایه رومیزی : 11.3 کیلوگرم
وزن با پایه رومیزی : 11.9 کیلوگرم

مشخصات تصویر

کیفیت صفحه نمایش : Full HD
رزولوشن تصویر : 1920x1080 پیکسل
نسبت تصویر : 16:9
فرکانس حرکت تصویر : 1000Hz هرتز
کنتراست : Mega Contrast (کنتراست بالا)
زاویه دید افقی : 178 درجه
زاویه دید عمودی : 178 درجه
قابلیت سه بعدی :
پردازنده تلویزیون : پردازشگر چهار هسته ای
موتور پردازشگر تصویر : موتور تصویر HyperReal Engine
قابلیت تصویر در تصویر :
مشخصات تیونر : دیجیتال

مشخصات صدا و بلندگو

تعداد بلندگوها : 2 عدد
توان خروجی صدا : 16 وات
تکنولوژی خروجی صدا : صدای دالبی
سایر مشخصات بلندگوها : Dolby MS10 / DTS Studio Sound

قابلیت و امکانات

گیرنده دیجیتال :
تله تکست :
تنظیم ساعت روشن و خاموش :
OSD Language :

پورت ها و ارتباطات

پورت ورودی HDMI : 2 پورت
پورت ورودی USB : 2 پورت
پورت ورودی Component : 1 پورت
پورت ورودی Composite : 1 پورت
پورت ورودی PC :
پورت ورودی LAN :
ورودی S-Video :
ورودی CI-Slot :
پورت RS-232C :

خروجی و ورودی

خروجی Video :
خروجی Headphone :
خروجی Audio :

ویژگی و قابلیت های دیگر تلویزیون

توان مصرفی برق : 115 وات
تنظیم نور نقطه ای :
سایر مشخصات دیگر : دارای پردازنده 4 هسته ای - دارای قابلیت ضبط کردن تصاویر - مجهز به سیستمی برای گرفتن اسکرین شات - مجهز به سیستم ضبط موسیقی فیلم - دارای ریموت کنترل
هیچ نظری ارسال نشده
رتبه 
1395-01-08

تلویزیون48 اینچ عالیه سامسونگ

کیفیتش بسیار عالیه و من خیلی ازش راضی ام.
قاب دورش خیلی باریکه و ضخامت خود تلویزیون هم خیلی کمه.به نظر من توی قیمتی که داره بهترینه و حتی تلویزیون های گرون تر از این هم مانند همین هستند و به خاطر اسمارت . سه بعدی بودنشون قیمتشون بالاتر هست که من اصلا برام سه بعدی و اسمارت مهم نبود که این رو انتخاب کردم.

رتبه 
1394-07-17

بهترین فول اچ دی ارزان قیمت

دیشب برام اومدن نصب کردن و تا همین الان که دارم این نظر رو مینویسم فقط یه چیزی بهتون میگم که در حال حاضر این تلویزیون بهترین تلویزیون فول اچ دی ارزان قیمت هست و خدا وکیلی من هیچ تفاوتی بین این مدل و مدل هایی که حدود 200 تا 300 تومان هم گرونتر بودن ندیدم و بهتون پیشنهاد میکنم که حتما بخرینش.

رتبه 
1394-07-01

تلویزیون 48 اینچ با قیمت عالی

به نظر من پولتونو بابت تلویزیون های 4k ندین چون من این تلویزیون رو خریدم و یکی از بهترین تلویزیون های داخل بازار در این قیمت هست.
از سایت یکنام هم بابت قیمت های عالیش ممنونم که واقعا هم ارسال و نصبش برام رایگان افتاد و هم اینکه برخوردشون واقعا دوستانه هست و مانند بعضی از سایت ها خیلی خشک و شرکتی صحبت نمیکنند.

رتبه 
1394-05-21

J5960 و LB56100

میشه کسایی که از این مدل استفاده کردن بیان و نظرشونو بگن.من بین این مدل و مدل ال جی LB56100 موندم که کدوم رو بگیرم.

Write your review!

Write a review

قیمت و مشخصات و فروش انلاین تلویزیون ال ای دی 48 اینچ سامسونگ مدل Samsung 48J5960 LED TV برای خرید شما در فروشگاه اینترنتی یکنام www.Yeknam.com

مدل تلویزیون : Samsung 48J5960 LED TV

نوع تلویزیون : ال ای دی LED

سایز تلویزیون : 48 اینچ

کیفیت تصویر تلویزیون : فول اچ دی Full HD - با روزلوشن 1920x1080 پیکسل

قدرت خروجی صدا : 2 عدد بلندگو با قدرت خروجی 20 وات

پورت ها و خروجی و ورودی : 2 پورت HDMI و 2 پورت USB ورودی کامپوننت و و ورودی کامپوزیت - ورودی تیونر - خروجی صدا - خروجی هدفون

مشخصات دیگر LED : دارای پردازنده 4 هسته ای - انطباق تصویر 100 هرتز - دارای گیرنده داخلی دیجیتال - دارای قابلیت ضبط کردن تصاویر - مجهز به سیستمی برای گرفتن اسکرین شات - مجهز به سیستم ضبط موسیقی فیلم - دارای ریموت کنترل - دارای قابلیت تله تکست - دارای قابلیت OSD Language

برچسب ها