تلویزیون ال ای دی 48 اینچ اسمارت منحنی سامسونگ Samsung 48JUC7920 LED SMART 4K UHD Curved TV

• مشکی
نا موجود
0 تومان
ارسال رایگان
ارسال رایگان
پرداخت در محل
پرداخت در محل
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
7 روز زمانت تعویض
7 روز زمانت تعویض

تلفن تماس :

42 00 83 36 - 021

مطالب مورد نیاز :

1. راهنمای خرید تلویزیون

2. تلویزیون 4K چیست ؟

3. تلویزیون چه سایزی بخریم ؟

4. تلویزیون اسمارت چیست ؟

بررسی کوتاهی از محصول

قیمت و مشخصات و فروش انلاین تلویزیون ال ای دی 48 اینچ اسمارت الترا اچ دی خمیده سامسونگ مدل Samsung CURVED LED 48JUC7920 SMART 4K UHD TV برای خرید شما در فروشگاه اینترنتی یکنام www.Yeknam.com

ال ای دی 48 اینچ سامسونگ JUC7920

مدل تلویزیون : Samsung CURVED LED 48JUC7920 SMART 4K UHD TV

سایز تلویزیون : 48 اینچ

گارانتی تلویزیون : ضمانت نامه سام سرویس ( 18 ماهه - تنها ضمانت نامه اصلی سامسونگ در ایران )

سری ال ای دی : سری K - سری 7 - 2016-2015

نوع تلویزیون : ال ای دی LED

قابلیت اسمارت : دارد - با قابلیت اتصال بی سیم Wi-Fi به اینترنت - هوشمند

تلویزیون خمیده : دارد - منحنی

کیفیت تصویر LED : الترا اچ دی 4K Ultra HD - با رزلوشون 3840x2160 پیکسل

کیفیت صدای ال ای دی : 2 عدد بلندگوی داخلی با قدرت خروجی صدای 20 وات

پردازشگر تلویزیون : 4 هسته ای قدرتمند

پورت ها و خروجی و ورودی : دارای 4 پورت HDMI و 3 پورت USB و ورودی کامپوننت و کامپوزیت و پورت شبکه LAN و خروجی هدفون و خروجی صدا Audio

سایر مشخصات LED : دارای انطباق تصویر 200 هرتز - دارای گیرنده دیجیتال داخلی - قابلیت پخش همزمان دو تصویر - دارای قابلیت نمایش زیر نویس - رابط هوشمند - قابلیت کنترل حرکتی - بازی - دارای قابلیت تشخصی چهره - دارای سیستم عامل جدید تایزن Tizen - قابلیت جستجوی خودکار شبکه ها - دارای قابلیت اتصال MHL - دارای قابلیت اتصال هارد اکسترنال - دارای کنترل هوشمند و یا همان کنترل لمسی جادویی - قابلیت اتصال بر روی دیوار - دارای قیمت بسیار مناسب به نسبت مشخصات و کیفیت

نقدوبررسی تخصصی

تلویزیون ال ای دی 48 اینچ اسمارت 48JUC7920

نقد و بررسی کوتاه تلویزیون ال ای دی 48 اینچ اسمارت الترا اچ دی خمیده سامسونگ مدل Samsung CURVED LED 48JUC7920 SMART 4K UHD TV

وجود تکنولوژی های مختلف و قیمت های متفاوت در تلویزیون ها باعث شده که خرید تلویزیون ها کمی سخت تر شود.در این میان کمپانی هایی مانند سامسونگ و ال جی و سونی و پاناسونیک و ....با تولید تلویزیون های خوب خود نیز باعث شده اند که خرید کمی سخت تر شود.اما در این میان کمپانی بزرگی چون سامسونگ با تولید تلویزیون های خوش قیمت خود توانسته است که سهم بزرگی از خرید و فروش بازار را در دست خود بگیرد.

یکی از مدل هایی که با ورود خود در همین ابتدا سر و صدای زیادی به پا کرده است, تلویزیون اسمارت و یا همان هوشمند JUC7920 می باشد.این تلویزیون دارای طراحی بسیار شیک می باشد که از نوع ال ای دی LED نیز هست.تلویزیون 48 اینچ HUC7920 نیز در رنگ مشکی تولید شده است که با پایه براق ان زیبایی ان دو چندان شده است.پایه این مدل به حالت یک کمانی می باشد که از پشت به یک قسمت مشکی رنگ متصل شده است و زمانیکه شما از رو به رو به تلویزیون JUC7920 نگاه می کنید میبینید که ارتفاع ان تا قسمت پایین قاب بسیار کم است که همین موضوع یکی از برتری های طراحی این مدل است.از دیگر ویژگی های این تلویزیون خوش قیمت منحنی بودن ان می باشد که همین منحنی بودن به زاویه دید شما کمک شایانی می کند و تصاویر در زوایا با دید بهتری قابل مشاهده می باشد.

عکس پای تلویزیون ال ای دی خمیده هوشمند سامسونگ 48JUC7920

قاب دور تلویزیون سامسونگ JUC7920 بسیار باریک می باشد که حتی زمانیکه به این مدل نگاه می کنید تلویزیون یکدست و بدون قاب به نظر می رسد.همچنین پشت این مدل خوش قیمت Samsung نیز به رنگ مشکی می باشد که تمامیه پورت ها و خروجی و ورودی ها در پشت این مدل قرار گرفته اند.همچنین کمپانی سامسونگ برای راحتی اتصالات شما نیز تعدادی از پورت ها را همانطور که در تصویر میبینید در کناره ان قرار داده است تا اگر تلویزیون را جایی قرار دادید که به دیوار نزدیک بود دیگر اذیت نشوید و به فرض مثال زمانیکه قصد اتصال یک هارد اکسترنال را به پشت ان داشتید بتوانید به راحتی در کناره ان قرار بگیرید و کابل وسیله مورد نظر خود را به پورت این ال ای دی متصل نمایید.

تلویزیون سامسونگ مدل Samsung LED 48JUC7920 TV

همچنین این تلویزیون دارای کیفیت تصویر بسیار عالی ای می باشد.چرا که این مدل دارای کیفیت تصویر الترا اچ دی 4K Ultra HD می باشد که رزولوشون ان 3840x2160 پیکسل می باشد.همچنین کارشناسان فروشگاه اینترنتی یکنام یک ویودیوی 4K را بر روی این تلویزیون پخش کردند و به این نتیجه رسیدند که تصویر این ال ای دی تا حال حاضر یکی از بهترین ها در سایز 48 اینچ می باشد.همچنین نتیجه تست های دیگر کارشناسان فروشگاه www.Yeknam.com به این صورت است که رنگ های این تلویزیون در حد خوبی می باشند و سامسونگ در 48JUC7920 توانسته است که کیفیت رنگ ها به حد خوبی برساند چرا در مدل های قبل ما شاهد غلظت بیش از حری بودیم.البته باید این موضوع را هم بیان کنیم که این LED خوش قیمت به یکسری تنظیمات برای کالیبراسیون احتیاج دارد که کیفیت تصویر و رنگ ها به حد خوب خود برسند و اینکار را سعی کنید زمانیکه نصاب کمپانی سامسونگ برای نصب امد انجام دهد.

همچنین این تلویزیون SMART سامسونگ نیز دارای انطباق تصویر 200 هرتز می باشد که برای ان دسته از خریدارانی که اطلاعاتی از این مشخصه ندارند باید بیان کنیم که فرض کنید که در حال تماشای یک فیلم اکشن و یا یک مسابقه ورزشی هستید که همانطور که می دانید تصاویرشان با سرعت در حال حرکت هستند, حالا در این جا این مشخصه انطباق تصویر و یا همان فرکانس حرکت تصویر به داد اینگونه تصاویر می رسد و باعث می شود که تصاویر دچار کشیدگی و تاری نشوند و البته به این موضوع هم توجه نمایید که نباید گول اعداد بزرگ را خورد, چرا که تلویزیون هایی وجود دارند که دارای انطباق تصویر 1000 یا 1200 و بالاتر هم هستند که باید این را بدانید که این اعداد فقط برای خودنمایی می باشد و چشم اصلا از یه حدی به بعد قابلیت فهم را ندارد.

نقد و بررسی تلویزیون سامسونگ 48JUC7920

مورد بعدی در مورد ال ای دی هوشمند HUC7920 نیز پردازنده قدرتمند ان می باشد.همچنین پردازشگر تصویر این ال ای دی خوش قیمت نیز از نوع UHD Up-Scaling می باشد که در پردازش تصاویر به خوبی عمل می کند.اما کارشناسان فروشگاه اینترنتی یکنام در این جا باز هم پردازنده این تلویزیون را تست کردند.در تست های مخصوصی که ما بر روی این LED منحنی انجام دادیم اصلا هیچ گونه هنگ و کاهش سرعتی را شاهد نبودیم و با وجود پردازشگر UHD Up-Scaling در کنار پردازنده قدرتمند چهار هسته ای این مدل تصاویر به خوبی بارگذاری می شوند.در کل سامسونگ سالیان سال می باشد که در قرار دادن پردازنده خود در تلویزیون به خوبی عمل کرده است.

مورد دیگری که در مورد این تلویزیون وجود دارد, قابلیت اسمارت و یا همان هوشمند بودن این تلویزیون است.اما این بار قضیه فرق کرده است و ان هم وجود سیستم عامل جدید تایزن در این تلویزیون می باشد که سامسونگ تازه ان را معرفی نموده است و باید ببینیم که خریداران ایا از وجود این سیستم عامل راضی هستند یا خیر؟ اما در کل یکی از مواردی که ما را در کار کردن با این سیستم عامل خوشحال کرد, رابط کاربری راحت ان می باشد.همچنین شما می توانید به راحتی با وجود رابط بی سیم Wi-Fi به اینترنت متصل شوید و به وسیله مرورگر وب تلویزیون 48JUC7920 وارد دنیای اینترنت شوید.اما در تلویزیون های SMART همه چیز محدود به وبگردی نمی شود و در اصل شما تازه می توانید وارد دنیای نرم افزار ها و بازی ها سامسونگ شوید و رابط کاربری ان شبیه گوشی های اسمارت می باشد که بتوانید نرم افزارهای زیادی مانند اخبار و سرگرمی و ...شوید.

تلویزیون خمیده اسمارت 48JUC7920 سامسونگ نیز دارای یک کنترل هوشمند می باشد که این کنترل که به عنوان کنترل های جادویی شناخته می شوند بسیار کاربرد دارد.این گونه کنترل ها کاربردشان مخصوصا در اینترنت زیاد می باشد که به وسیله پد ماوس وسط ان می توانید به راحتی در همه جا حرکت کنید و دیگر مانند کنترل های قدیمی اذیت نمی شوید که مثلا برای یک حرکت ساده از دکمه های کنترل جهت دار استفاده کنید.این کنترل های جادویی سامسونگ نیز مانند همان کنترل های معمولی با باتری کار می کنند.

کنترل هوشمند جادویی تلویزیون LED سامسونگ مدل JUC7920

کنترل جادویی تلویزیون LED سامسونگ مدل Samsung 48JUC7920 SMART TV        

از دیگر مشخصات و ویژگی های کاربردی این تلویزیون منحنی Samsung می توان به قابلیت MHL ان اشاره نمود که به وسیله یک کابل MHL شما می توانید تصاویر و ویدیوهای خود را از روی تبلت و یا گوشی هوشمند خود بر روی تلویزیون مشاهده نمایید.

پورت های این تلویزیون 4K سامسونگ نیز بسیار غنی می باشد و دست هر خریداری را برای اتصالات باز میگذارد, چرا که این مدل دارای 4 پورت HDMI و 3 پورت USB و ورودی کامپوننت و کامپوزیت و پورت شبکه LAN و خروجی هدفون و خروجی صدا Audio می باشد.این تلویزیون LED خوش قیمت Samsung دارای قابلیت های دیگری چون گیرنده داخلی دیجیتال و تله تکست و OSD Language و قابلیت جتجوی خودکار شبکه ها و کنترل حرکتی و .... نیز می باشد.

عکس پشت تلویزیون ال ای دی 48 اینچ سامسونگ مدل JUC7920

تلویزیون ال ای دی 48 اینچ خمیده الترا اچ دی هوشمند سامسونگ مدل Samsung LED 48JUC7920 4K UHD SMART TV

سال قبل سامسونگ و یا بهتر بگوییم سام سرویس برخی از اشتباهات رو انجام داد که یکی از انها این بود که در سایز 48 اینچ تلویزیونی که منحنی و 4K Ultra HD باشد را تولید نکرد که همین موضوع باعث شد خیلی از خریداران نتوانند ان چیزی را که می خواهند را خرید کنند.اما امسال این موضوع تغییر کرده است و این کمپانی بزرگ در تولید تلویزیون های ال ای دی خود باهوش عمل کرده استودر کل اگر به دنبال تلویزیونی در سایز 48 اینچ هستید که دارای کیفیت تصویر بسیار مناسب در کنار حالت منحنی باشد و ارزش خرید بالایی باشد مدل Samsung CURVED LED 48JUC7920 SMART 4K UHD TV برای خرید بسیار مناسب است.

مشخصات کلی

نوع تلویزیون : هوشمند
نوع صفحه نمایش : LED
اندازه صفحه نمایش : 48 اینچ
پهنا : 108.4 سانتیمتر
ارتفاع بدون پایه رومیزی : 68.2 سانتیمتر
ارتفاع با پایه رومیزی : 73.5 سانتیمتر
ضخامت بدون پایه رومیزی : 11.7 سانتیمتر
ضخامت با پایه رومیزی : 31 سانتیمتر
رنگ : مشکی
وزن بدون پایه رومیزی : 16.2 کیلوگرم
وزن با پایه رومیزی : 19.1 کیلوگرم
وزن با پکیچ ( شامل کارتن و لوازم داخل آن ) : 24 کیلوگرم
سایر مشخصات کلی : قابلیت کنترل حرکتی / اتصال بی سیم Wi-Fi به اینترنت / دارای کنترل هوشمند جادویی / دارای سیستم عامل تایزن Tizen / قابلیت MHL

مشخصات تصویر

کیفیت صفحه نمایش : 4K
رزولوشن تصویر : 3840x2160 پیکسل
نسبت تصویر : 16:9
فرکانس حرکت تصویر : 200Hz هرتز
کنتراست : Mega Contrast (کنتراست بالا)
زاویه دید افقی : 178 درجه
زاویه دید عمودی : 178 درجه
قابلیت سه بعدی :
پردازنده تلویزیون : پردازشگر چهار هسته ای
موتور پردازشگر تصویر : UHD Up-Scaling
قابلیت تصویر در تصویر :
مشخصات تیونر : دیجیتال

مشخصات صدا و بلندگو

تعداد بلندگوها : 2 عدد
توان خروجی صدا : 20 وات
تکنولوژی خروجی صدا : صدای دالبی و فراگیر
سایر مشخصات بلندگوها : Dolby Digital Plus / DTS Studio Sound / DTS Premium Sound 5.1 / دارای افکت های مختلف صدا / 2 کانال

قابلیت و امکانات

گیرنده دیجیتال :
تله تکست :
تنظیم ساعت روشن و خاموش :
اتصال به اینترنت :
OSD Language :

پورت ها و ارتباطات

پورت ورودی HDMI : 4 پورت
پورت ورودی USB : 3 پورت
پورت ورودی Component : 1 پورت
پورت ورودی Composite : 1 پورت
پورت ورودی PC :
پورت ورودی LAN :
ورودی S-Video :
ورودی CI-Slot :
پورت RS-232C :

خروجی و ورودی

خروجی Video :
خروجی Headphone :
خروجی Audio :

ارتباط و اتصالات بی سیم

بلوتوث :
ارتباط بی سیم Wi-Fi :
قابلیت DLNA :

ویژگی و قابلیت های دیگر تلویزیون

توان مصرفی برق : 175 وات
سایر مشخصات دیگر : قابلیت اتصال هارد اکسترنال / دارای درگاه USB ورژن 2 / قابلیت جستجوی خودکار شبکه ها / قابلیت تشخیص چهره / بازی
هیچ نظری ارسال نشده
رتبه 
1395-09-29

انطباق تصویر

سلام کامران جان
تلویزیون شما انطباق تصویر خوبی داره
هم توی سایت یکنام ازش تعریف شده و هم عدد 200 برای تلویزیونی با این رنج قیمت خوب هست
اما در رابطه با سوال دومتون باید بگم که هر چه این عدد بالاتر و بیشتر باشد، بهتر است

رتبه 
    1395-09-29

انطباق تصویر

سلام به همه دوستان یکنامی
    من این تلویزیون رو خریداری کردم اما به انطباق تصویرش توجهی نکرده بودم تا اینکه توی سایت کامل و جامع یکنام تونستم انطباق تصویرش رو پیدا کنم
    می خوام بدونم که انطباق تصویر 200 خوب هست یا نه؟ و اینکه چه عددی باشه بهتره

رتبه 
      1395-09-08

توضیحات

دوستان این تلویزیون در مقابل تلویزیون هایی که HDR و Local Dimmingوتکنولوژی رنگ کریستال فعال دارن تقریبا میشه گفت کیفیت تصویرش هیچه.پس لطفا اطلاعات اشتباه و نامفهموم ندید.

رتبه 
        1395-08-12

عالیییییی

کیفیتش واقعا خوبه پیشنهاد میکنم تو خریدش شک نکنید

رتبه 
          1395-06-07

تلویزیون

سلام. من حقیقت میخوام از این تلویزیون برای مادرم بخرم. میخواستم بدونم ایا میشه به صورت اقساط هم خرید کرد؟
          ممنون میشم از جوابتون.
          zoleykha_shahbazi@yahoo.com

رتبه 
            1395-05-05

سایت بسیار عالی یکنام

سلام دوستان یکنامی.
            من بالاخره این تلویزیون رو حدود 10 روز پیش خریدم و یه چیزی که خیلی خوشم اومد اینه که شرکت سامسونگ واقعا توی کیفیت رنگ این تلویزیون غلیظ کار نکرده که البته من اگر مشاوران سایت یکنام نبودند این مدل رو انتخاب نمی کردند و متاسفانه داشتم یه مدل از ال جی بر میداشتم.
            بخدا من نه با این سایت فامیل هستم و نه هیچ چیز دیگه چون قبلا داخل یکی از سایت ها ما یک مقدار تعریف کردیم و یه نفر اومده گفته بود که .......حالا ولش می کنیم.
            اما خیلی از تمامیه کارشناسان سایت یکنام ممنونم که اولا قیمت من پایین تر از این سایت ندیدم توی اصفهان و دوما اینکه خیلی سریع برام اوردن و سوما اینکه من حتی روزی که برام ارسال شد به یک روز هم نرسید و بعد از ظهر که سفارش که دادم فردا صبحش به دستم توی شهرستان رسید.
            من حاضرم جنس حتی گرون تر بگیرم اما حداقل با خیال راحت از این سایت بگیرم که واقعا ادم به خاطر 20 یا 30 هزار ارزون تر یا گرون تر نباید به سراغ جاهای غیر معتبر رفت.
            ببخشید که زیادی حرف زدم.

رتبه 
              1395-02-28

تلویزیون 48 اینچ سامسونگ 7920

دوستان من این مدل رو می خوام بخرم و خیلی روش تحقیق کردم و بین چندتا مدل از سامسونگ و ال جی بالاخره این مدل رو انتخاب کردم و میخوام باز بپرسم که اگر کسانی که استفاده کردند از این مدل راضی هستند که من این مدل رو از این سایت سفارش بدم.
              از سایت خوب یکنام هم بابت قیمت های مناسبشون بسیار متشکر هستم چون واقعا من قیمت پایین تر از شما پیدا نکردم.

رتبه 
                1395-01-29

قیمتش هم خیلی خوبه عالی

خیلی خیلی عالیه علی

رتبه 
                  1395-01-25

تلویزیون 48 اینچ فوق العاده سامسونگ 48 اینچ

من تلویزیون رو پارسال برج 12 خریدم و کاملا ازش راضی هستم و به تمام کسایی که میخوان تلویزیون بخرن طبق اماری که خود فروشگاه یکنام بهم دادم و توی اینترنت هم دیدم شرکت سامسونگ 9 سال هست که توی دنیا داره فروش تلویزیون رو توی رتبه اول تو دستش میگیره که واقعا امار خیره کننده ای هست که در کل همین مدلی هم که برام اوردن جز بهرتین ها هست و از تمامیه مشاوران سایت یکنام هم ممنونم که مانند برخی از سایت های بزرگ که الکی بزرگ شدند اینطور نیستند که وقتی بهشون زنگ میزنید فقط بگن که برو داخل سایت ثبت سفارش کن و واقعا دلسوزانه جواب میدن و اینو هر کی شک داره میتونه زنگ بزنه تا ببینه چطور جواب میدن.
                  از همتون ممنون هستم.
                  محمد وفایی

رتبه 
                    1394-12-05

تیم پاسخگوی فنی فروشگاه یکنام

در جواب به کاربر عزیز علی :
                    درود بر شما کاربر عزیز.
                    علی جان اون چیزی که شما دیدین در سایت Rtings در اصل انطباق تصویر نیست و در اصل رفرش تصویر هست که این دو با هم فرق دارن که با سرچ کوچک در سطح اینترنت می توانید ببینید که این دو با هم تفاوت دارند.
                    پیروز باشید.

رتبه 
                      1394-12-03

فرکانس حقیقی

سلام
                      به نظر فرکانس حقیقی این مدل و تمام مدل های 4K سری 6 برابر با 60Hz ?!
                      منبع : سایت RTINGS

رتبه 
                        1394-11-05

led 48 7920

دوستان سلام من حدود دو ماه دنبال تحقیق بودم واسه خرید led. آخرش 7920 منحنی رو انتخاب کردم اولش فکر میکردم بین 4k و FHD تو ایران خیلی فرق نداره. ولی الان فهمیدم خیلی فرق داره. کیفیتش و امکاناتش فوق العاده است. ارزش بیشتر هزینه کردن رو داره. خوش باشید. 5/11/94

رتبه 
                          1394-09-12

عالی

ما تازه خریدیم،عالیه ها حتما شما هم بخرید(خخخخخخخخخخخ تبلیغ تا این حد ضایع)

رتبه 
                            1394-07-25

تلویزیون بی نظیر سامسونگ

من این تلویزیون رو از نزدیک دیدم و البته خودم هنوز نخریدم.کیفیت تصویرش واقعا بی نظیره و سامسونگ به نظر من نهایت دقت رو داخلش به کار برده.

Write your review!

Write a review

تلویزیون ال ای دی 48 اینچ اسمارت منحنی سامسونگ Samsung 48JUC7920 LED SMART 4K UHD Curved TV

قیمت و مشخصات و فروش انلاین تلویزیون ال ای دی 48 اینچ اسمارت الترا اچ دی خمیده سامسونگ مدل Samsung CURVED LED 48JUC7920 SMART 4K UHD TV برای خرید شما در فروشگاه اینترنتی یکنام www.Yeknam.com

ال ای دی 48 اینچ سامسونگ JUC7920

مدل تلویزیون : Samsung CURVED LED 48JUC7920 SMART 4K UHD TV

سایز تلویزیون : 48 اینچ

گارانتی تلویزیون : ضمانت نامه سام سرویس ( 18 ماهه - تنها ضمانت نامه اصلی سامسونگ در ایران )

سری ال ای دی : سری K - سری 7 - 2016-2015

نوع تلویزیون : ال ای دی LED

قابلیت اسمارت : دارد - با قابلیت اتصال بی سیم Wi-Fi به اینترنت - هوشمند

تلویزیون خمیده : دارد - منحنی

کیفیت تصویر LED : الترا اچ دی 4K Ultra HD - با رزلوشون 3840x2160 پیکسل

کیفیت صدای ال ای دی : 2 عدد بلندگوی داخلی با قدرت خروجی صدای 20 وات

پردازشگر تلویزیون : 4 هسته ای قدرتمند

پورت ها و خروجی و ورودی : دارای 4 پورت HDMI و 3 پورت USB و ورودی کامپوننت و کامپوزیت و پورت شبکه LAN و خروجی هدفون و خروجی صدا Audio

سایر مشخصات LED : دارای انطباق تصویر 200 هرتز - دارای گیرنده دیجیتال داخلی - قابلیت پخش همزمان دو تصویر - دارای قابلیت نمایش زیر نویس - رابط هوشمند - قابلیت کنترل حرکتی - بازی - دارای قابلیت تشخصی چهره - دارای سیستم عامل جدید تایزن Tizen - قابلیت جستجوی خودکار شبکه ها - دارای قابلیت اتصال MHL - دارای قابلیت اتصال هارد اکسترنال - دارای کنترل هوشمند و یا همان کنترل لمسی جادویی - قابلیت اتصال بر روی دیوار - دارای قیمت بسیار مناسب به نسبت مشخصات و کیفیت

برچسب ها