از 3 رای

یخچال فریزر سامسونگ ساید بای ساید نقره ای مدل SAMSUNG FSR14-STS REFRIGERATOR

جدید

قیمت:

31,050,000 تومان

معرفی محصول

یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ مدل SHOW CASE

یخچال فریزر ساید بای ساید 33 فوت سفید سامسونگ مدل RH-FSRW

کمپانی سامسونگ از یک مدل بسیار زیبا و شیک خود رونمایی کرد. یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ ( SHOW CASE ) مدل FSR14 از سری یخچال فریزرهای سه درب میباشد که یک درب در داخل دارد. «شوکیس» (ShowCase) یک فضای «یخچال در یخچال» است که امکان دسترسی سریع و آسان را به مواد غذایی پر استفاده و مورد علاقه کل خانواده‌ فراهم می‌کند. این فضا شامل 6 محفظۀ جادار برای غذاهای خاص و 3 قسمت مجزا اعضای مختلف خانواده می‌شود.

این مدل ارزشمند دارای رده مصرف انرژی +A میباشد که در رده ساید بای ساید های با مصرف کم قرار میگیرد. این مدل به ظاهر آشپزخانه شما زیباییی و شکل بسیار زیبایی میدهد. و از سری ساید بای ساید های محبوب میباشد.فیلتر بوزدا در یخچال فریزر سامسونگ نیز وظیفه حذف بوی نامطبوع را در یخچال فریزر به عهده دارد. یکی از مشخصات بسیار خوب ساید بای ساید سامسونگ مدل FSR14
سیستم Quick Mode ( خنک سازی یک ساعته نوشیدنی ) میباشد. با استفاده از این قابلیت میتوانید در مدت بسیار کوتاه نوشیدنی خنک را دریافت نمایید.

  یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ FSR14

آبسرد کن نیز بر روی درب یخچال فریزر تعبیه شده است که در جهت راحتی کار کاربر کارایی دارد. دسترسی آسان به مواد غذایی و محفظه مخصوص با قابلیت انتخاب میزان سرمایش هم در این مدل خوش قیمت و البته خوش قیمت قرار دارد. طبقات ضد سرریز و مقاوم هم در کنار سیستم هشدار درب یخچال فریزر خود نمایی میکند. سیستم هشدار درب در ساید بای ساید سامسونگ مدل FSR14 در مواقعی که درب دستگاه بیشتر از حد زمان باز بماند، به صدا در آمده و کاربر را مطلع میسازد.

یخ زدایی 12 ساعته Thaw Mode جهت یخ زدایی مواد غذایی بهترین راه یخزدایی مواد غذایی در کوتاه ترین زمان است. یکی دیگر از مشخصات ساید بای ساید شوکیس سامسونگ، سیستم خنکسازی ملایم میباشد. سیستم انجماد ملایم Soft Freeze هم در این یخچال فریزر قرار دارد. کمپرسوری که در مدل شوکیس سامسونگ قرار گرفته است، از نوع خطی دیجیتال است که با صدای بسیار کمی که دارد، در هنگام کار افراد منزل را آزار نخواهد داد.

  ساید بای ساید شوکیس سامسونگ FSR14

برای شما عزیزان که به دنبال خرید یخچال فریزر سامسونگ هستید، راهنمای خرید یخچال فریزر در لینک زیر گرداوری شده است که با کلیک بر روی لینک زیر به این مطلب ارزشمند و خواندنی هدایت خواهید شد.

راهنمای خرید یخچال فریزر

تنها سیستم سرمایشی دوقلوی ‎Twin Cooling Plus™‎ است که با ‎70%‎ رطوبت، در مقایسه با ‎30%‎ رطوبت TMF معمولی، محیط مساعدی را برای حفظ مواد غذایی تازه در یخچال ایجاد می‌کند. بنابراین مواد اولیه تازه را تا مدت بیشتری بدون خشک کردن نگه می‌دارد و این یک حسن انتخاب است. سیستم بدون برفک و لایه ضد باکتری هم از دیگر امکانات خوب یخچال فریزر سامسونگ میباشد. در ادامه گفتنی است که کشوهای عمیق فضای نگهداری بسیار بیشتری را هم در قسمت یخچال و هم در قسمت فریزر فراهم می‌کند. این کشوها واقعاً دارای عمق و اندازه بزرگتر هستند، بنابراین قرار دادن و بیرون آوردن مواد غذایی و همچنین نگهداری اقلام بزرگتر در آنها بسیار آسانتر شده است و کدبانو را راضی خواهد کرد.

طراحی همیشه شیک

ظاهر عالی و ظریف یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ مدل FSR14 ، با یک سطح فلزی با وقار و فراسوی زمان به همراه نمایشگر آبی یخی، زیبایی خالص را به هر آشپزخانه مدرنی می‌بخشد. طراحی فوق العاده هوشمندانه سامسونگ چشم هر بیننده ای را به آن خیره میکند.

در انتها با معرفی این محصول ارزشمند، برای شما مشتریان عزیز امیدواریم که توانسته باشیم در خرید یخچال فریزر شما سهمی داشته باشیم.

 
بررسی تخصصی

یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ مدل FSR14

یخچال فریزر سامسونگ مدل FSR14 از سری مدل های ساید بای ساید کمپانی سامسونگ میباشد که دارای سه در ب است. که درب سوم این یخچال فریزر داخل دستگاه قرار دارد. یکی از محبوبترین یخچال فریزر هایی که سامسونگ به بازار عرضه کرده است همین مدل است. در همه جای دنیا خرید یخچال فریزر از مهم ترین نیاز های افراد خانواده میباشد. به همین دلیل فروشگاه اینترنتی یکنام برای شما مشتریان عزیز راهنمای خرید یخچال فریزر را در لینک زیر گرداوری کرده اند با کلیک بر روی این لینک به جرات میتوان گفت که خرید ساید بای ساید خود را قطعی میکنید.

راهنمای خرید یخچال فریزر

یخچال فریزر سامسونگ مدل FSR14 از یک درب داخلی به اصطلاح شوکیس ( SHOW CASE ) بهره میگیرد که یک ایده جالب از طرف کمپانی سامسونگ است. "شوکیس" یک فضای «یخچال در یخچال» است که امکان دسترسی سریع و آسان را به مواد غذایی پراستفاده و مورد علاقه کل خانواده‌ فراهم می‌کند. این فضا شامل 6 محفظۀ جادار برای غذاهای خاص و 3 قسمت مجزا اعضای مختلف خانواده می‌شود. با استفاده از این محفظه در یخچال فریزر سامسونگ، تازگی مواد غذایی به بهترین نحو ممکن باقی میماند.


موتور سرمایشی دوقلوی ‎‎Twin Cooling Plus™‎

تنها سیستم سرمایشی دوقلوی ‎Twin Cooling Plus™‎ است که با ‎70%‎ رطوبت، در مقایسه با ‎30%‎ رطوبت TMF معمولی، محیط مساعدی را برای حفظ مواد غذایی تازه در یخچال ایجاد می‌کند. بنابراین مواد اولیه تازه را تا مدت بیشتری بدون خشک کردن نگه می‌دارد و این یک حسن انتخاب است. سیستم بدون برفک و لایه ضد باکتری هم از دیگر امکانات خوب یخچال فریزر سامسونگ میباشد. در ادامه گفتنی است که کشوهای عمیق فضای نگهداری بسیار بیشتری را هم در قسمت یخچال و هم در قسمت فریزر فراهم می‌کند. این کشوها واقعاً دارای عمق و اندازه بزرگتر هستند، بنابراین قرار دادن و بیرون آوردن مواد غذایی و همچنین نگهداری اقلام بزرگتر در آنها بسیار آسانتر شده است و کدبانو را راضی خواهد کرد.

 

 یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ FSR14

طراحی زیبا و منحصر به فرد ساید بای ساید شوکیس سامسونگ، این مدل را از دیگر مدل های ارائه شده کمپانی سامسونگ متمایز کرده است. ظاهر عالی و ظریف مدل FSR14، با یک سطح فلزی باوقار و فراسوی زمان به همراه نمایشگر آبی یخی، زیبایی خالص را به آشپزخانه مدرن کدبانو می‌ بخشد. مصرف انرژی یخچال فریزر 34 فوت سامسونگ +A میباشد و در رده ساید بای ساید های با مصرف کم قرار میگیرد. آبسرد کن و یخساز اتوماتیک هم در این مدل قرار گرفته است که راحتی را برای کاربر به همراه دارد. با استفاده از این آبریز نوشیدنی خنک و گوارا همراه با فیلتر تصفیه کننده آب را برای شما امکان پذیر میسازد.  فیلتر دیگری جهت از بین بردن بوی نا مطبوع یخچال فریزر هم در این مدل قرار دارد. در ادامه گفتنی است که کمپرسوری که در FSR14 تعبیه شده است، از نوع اینورتر دیجیتال است که قدرت بسیار خوبی را به دستگاه ارسال میکند.

کشوهای عمیق فضای نگهداری بسیار بیشتری را هم در قسمت یخچال و هم در قسمت فریزر فراهم می‌کند. این کشوها واقعاً دارای عمق و اندازه بزرگتر هستند، بنابراین قرار دادن و بیرون آوردن مواد غذایی و همچنین نگهداری اقلام بزرگتر در آنها بسیارآسانتر شده است و این خود یک حسن انتخاب است. سیستم Quick Mode جهت خنک سازی یک ساعته نوشیدنی هم در این مدل ارزشمند به کار گرفته شده است.

در انتها برای شما عزیزان که به دنبال خرید یخچال فریزر ساید بای ساید برای منزل خود هستید، کارشناسان فروشگاه اینترنتی یکنام مدل FSR14 را که یکی از مدل های بروز و پر فروش این کمپانی میباشد، را به شما پیشنهاد میکند.

یخچال فریزر مدل FSR14 یکی از محصولات کمپانی سامسونگ بوده و با داشتن گنجایش 34 فوت برای خانواده های کم جمعیت تا متوسط مناسب می باشد.این دستگاه علاوه بر داشتن ظاهر زیبا دارای رتبه مصرف انرژی A++ بوده که در رده کم مصرف قرار می گیرد.پنل کنترلی برای انتخاب کردن آب خنک یا یخ در روی فریزر تعبیه شده و دارای یک بخش بادوام و زیبا بوده تا دسترسی شما به یخ و آب آسان تر گردد.کمپرسور این محصول Digital Inverter Compressor اینورتر دیجیتال بوده و باعث بهبود راندمان و افزایش عمر این محصول خواهد شد.درون یخچال کشو و طبقه های زیادی قرار گرفته تا ظروف و مواد غذایی مرتب چیده شده و یک طبقه هم برای گذاشتن بطری به صورت افقی درون دستگاه تعبیه شده است.سمت داخلی درب هم دارای طبقاتی بوده که بطری و موادغذایی را می توانید در آن قرار دهید.

داشتن طبقه های متعدد و کشور در فریزر سبب شده که فضای فریزر کارآیی بیشتری داشته باشد.روی درب فریزر هم سه طبقه قرار گرفته که بخش بالایی درب هم برای یخ سازی استفاده می گردد.برای تولید کردن یخ و استفاده از آب سردکن باید آن را به شیر آب شهری متصل نمایید.داشتن انعطاف در طبقه ها سبب شده تغییر فضای ذخیره سازی برای شما فراهم گردد.این طبقات به آسانی جدا شده و به پایین و بالا حرکت داده می شوند تا بتوانید آن ها را با هر اندازه ای از ظروف و موادغذایی متفاوت هماهنگ سازید.محصولات کمپانی سامسونگ با استقبال بی نظیر مردم مواجه شده و با ارائه کردن خدمات پس از فروش آنها را راضی کرده است.

یخچال های ساید بای ساید محصولاتی خوش ساخت بوده و فضای زیادی را هم اشغال نخواهند کرد.در این مدل یخچال بزرگتر از فریزر بوده و دسترسی شما به موادغذایی بیشتر است و دستگاه یخ ساز هم فضای زیادی را اشغال نمی کند.این دستگاه دارای حجم 34 فوت بوده که با امکانات فوق العاده تولید و طراحی شده است.این مدل با داشتن فناوری های زیاد سرمایشی سبب شده که شما مشکلی از بابت نگهداری موادغذایی نداشته باشید.گنجایش این دستگاه بسیاربالا بوده تا بتوانید حجم زیادی از موادغذایی را در آن قرار دهید.رده مصرف انرژی این مدل A++ و به معنی بازدهی بسیار بالا و مصرف انرژی کم است و یکی از قابلیت های فوق العاده داشتن یخ سازاتوماتیک بوده که به آب شهری متصل می شود.این قابلیت سبب شده که همیشه درون فریزر یخ به مقدار کافی وجود داشته باشد.مدل FSR14 با داشتن موتور سرمایشی Twin Cooling Plus سبب شده که نگهداری موادغذایی طولانی تر گردد.یکی دیگر از قابلیت های این مدل طراحی شوکیس یا ShowCase بوده و یک در مجزا است که روی درب اصلی طراحی شده و می توانید به راحتی به اقلام درون یخچال دسترسی داشته باشید.این درب دارای فناوری Metal Cooling بوده تا مانع از هدر رفتن سرما گردد.

دسترسی راحت

یخچال فریزر ساید بای ساید 33 فوت سفید سامسونگ مدل RH-FSRW

طراحی درب سمت راست دستگاه طوری بوده که بتوانید به راحتی به موادغذایی درون آن دسترسی پیدا کنید.این درب دارای دو لایه است لایه بیرونی آن شش محفظه جدا برای گذاشتن مواد غذایی مختلفی دارد.این محفظه ها شامل قسمتی برای پنیر ، میان وعده و نوشیدنی هایی مثل ساندویچ می باشند.درون یکی از محفظه ها می توانید مواد غذایی زیادی قرار داده و به آسانی به آن ها دسترسی داشته باشید.این ایده سامسونگ در ساخت محفظه ها خلاقانه بوده و سبب شده که با استقبال زیادی روبرو شود.علاوه بر این با تفکیک کردن دقیق اقلام در این قسمت ها سبب شده نظم و ترتیب درون دستگاه به میزان قابل توجهی افزایش پیدا کند.لازم به ذکر است این نوع طراحی برای کسانی که موادغذایی زیادی نداشته کمی دست و پاگیر است.

فناوری Metal Cooling

این تکنولوژی سبب شده که این مدل با نمونه های تا میزان زیادی تفاوت داشته باشد.در بخش درونی درب شوکیش یک لایه فلزی از جنس استیل ضد زنگ تعبیه شده و سبب می شود که هوای سرد درون یخچال باقی مانده و با باز و بسته کردن درب،  دمای درون آن از حالت عادی بیشتر نشود.علاوه بر این اگر دمای این قسمت بالا رود به خاطر داشتن سیستم قوی سرمایشی دما به سرعت پایین آمده و سرما و رطوبت طبیعی موادغذایی درون آن ها باقی خواهند ماند.اگر شما هم درب دستگاه را زیاد باز و بسته می کنید حتما از این قابلیت استفاده نمایید.

داشتن موتور سرمایشی

این کمپانی برای نخستین باز در سال 1995 تکنولوژی Twin Cooling را توسعه داد.این فناوری نشان دهنده داشتن دو تبخیر مجزا برای دستگاه بوده و سبب می شود که هوای سرد درون یخچال به فریزر منتقل نشده و سرما و رطوبت آن حفظ گردد و مواد غذایی به مدت زیادی درون یخچال باقی بمانند.علاوه بر این به وسیله این قابلیت از انتقال بوی مواد غذایی فریزری به یخچال جلوگیری شده تا کیفیت آن ها تغییری نداشته باشد.لازم به ذکر است دستگاه هایی که به این تکنولوژی مجهز بوده به میزان 70 درصد رطوبت را در خودشان نگه می دارند ولی در مدل های معمولی 30 درصد رطوبت داشته به همین خاطر در مدل FSR14  مواد غذایی با رطوبت بیشتر و زمان طولانی تری درون یخچال باقی خواهند ماند.

محفظه درونی

محفظه درونی برعکس شوکیس در عمق بیشتری از یخچال فریزر قرار داشته و دسترسی به آن آسان نیست.این محفظه برای قرار دادن اقلامی مثل گوشت و سبزیجات که سریع فاسد شده تعبیه شده ولی برای نگهداری بیشتر گوشت سعی کنید از فریزر استفاده نمایید.گذاشتن این محفظه در عمق بیشتری از دستگاه سبب شده که سرمای زیادی حفظ گردد به همین خاطر در تازه نگه داشتن مواد غذایی بهتر عمل خواهد کرد.این محفظه دارای 4 طبقه و دو کشو بوده تا جای کافی را برای تفکیک کردن مواد غذایی فراهم نماید.دو کشویی که در بخش پایینی دستگاه قرار دارند دمای پایین تری داشته و دارای فضای بیشتری بوده و سبب شده که مواد غذایی بیشتری درون آن ها جای گیرند.

یخ ساز و آبریز یخچال فریزر FSR14

آبریز این مدل روی درب فریزر تعبیه شده و پدال آب و یخ هم به صورت جدا از همدیگر ساخته شده اند علاوه بر این توسط دکمه های آبریزمی توانید یخ را  به دو شکل خرد شده یا مکعبی دریافت نمایید.یخ ساز در بخش بالایی فریزر قابل مشاهده بوده و ظرف آن از شیشه شفاف درست شده به همین دلیل مقداریخ درون آن به آسانی قابل دیدن می باشد.علاوه بر این قرار داشتن یخ ساز در قسمت بالای دستگاه سبب شده که فضای کمی اشغال گردد.در کل قابلیت یخ ساز و آبریز عالی هستند.

نتیجه گیری

مدل FSR14 یخچالی با قابلیت های فوق العاده و قیمت بالا بوده و برای افرادی که از همه امکانات آن استفاده می کنند و هزینه خرید آن را دارند گزینه خوبی برای خرید لوازم خانگی به شمار می رود.امکان دارد با توجه به قیمت این دستگاه ، در انتخاب یخچال های درفرانسوی و ساید بای ساید مردد شده باشید.برای آشپزخانه های بزرگ بهتر است از مدل های درفرانسوی به خاطر حجم بیشتر آن استفاده کرده ولی مدل های سایدبای ساید حجم کمی داشته و مسلما فضای کمی را هم اشغال خواهند کرد.نکته مهم دیگری که باید به آن توجه داشت دسترسی آن ها بوده در مدل های ساید بای ساید دسترسی راحت تر است و به راحتی هر دو محفظه در دسترس شما بوده به دلیل اینکه یخچال و فریزر در کنار هم قرار دارند.ولی در نمونه های درفرانسوی فریزر پایین یخچال قرار گرفته و دسترسی به آن به آسانی یخچال نمی باشد.

 
جزئیات فنی

مشخصات کلی یخچال

ظرفیت کل : 765 لیتر
شرکت سازنده یخچال : سامسونگ SAMSUNG
مدل یخچال : FSR14-STS
گارانتی یخچال : سام سرویس
رنگ یخچال : استیل

ابعاد و گنجایش کل

ارتفاع : 174.4 سانتیمتر
پهنا : 91.2 سانتیمتر

نوشتن دیدگاه

یخچال فریزر سامسونگ ساید بای ساید نقره ای مدل SAMSUNG FSR14-STS REFRIGERATOR

یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ مدل SHOW CASE

یخچال فریزر ساید بای ساید 33 فوت سفید سامسونگ مدل RH-FSRW

کمپانی سامسونگ از یک مدل بسیار زیبا و شیک خود رونمایی کرد. یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ ( SHOW CASE ) مدل FSR14 از سری یخچال فریزرهای سه درب میباشد که یک درب در داخل دارد. «شوکیس» (ShowCase) یک فضای «یخچال در یخچال» است که امکان دسترسی سریع و آسان را به مواد غذایی پر استفاده و مورد علاقه کل خانواده‌ فراهم می‌کند. این فضا شامل 6 محفظۀ جادار برای غذاهای خاص و 3 قسمت مجزا اعضای مختلف خانواده می‌شود.

این مدل ارزشمند دارای رده مصرف انرژی +A میباشد که در رده ساید بای ساید های با مصرف کم قرار میگیرد. این مدل به ظاهر آشپزخانه شما زیباییی و شکل بسیار زیبایی میدهد. و از سری ساید بای ساید های محبوب میباشد.فیلتر بوزدا در یخچال فریزر سامسونگ نیز وظیفه حذف بوی نامطبوع را در یخچال فریزر به عهده دارد. یکی از مشخصات بسیار خوب ساید بای ساید سامسونگ مدل FSR14
سیستم Quick Mode ( خنک سازی یک ساعته نوشیدنی ) میباشد. با استفاده از این قابلیت میتوانید در مدت بسیار کوتاه نوشیدنی خنک را دریافت نمایید.

  یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ FSR14

آبسرد کن نیز بر روی درب یخچال فریزر تعبیه شده است که در جهت راحتی کار کاربر کارایی دارد. دسترسی آسان به مواد غذایی و محفظه مخصوص با قابلیت انتخاب میزان سرمایش هم در این مدل خوش قیمت و البته خوش قیمت قرار دارد. طبقات ضد سرریز و مقاوم هم در کنار سیستم هشدار درب یخچال فریزر خود نمایی میکند. سیستم هشدار درب در ساید بای ساید سامسونگ مدل FSR14 در مواقعی که درب دستگاه بیشتر از حد زمان باز بماند، به صدا در آمده و کاربر را مطلع میسازد.

یخ زدایی 12 ساعته Thaw Mode جهت یخ زدایی مواد غذایی بهترین راه یخزدایی مواد غذایی در کوتاه ترین زمان است. یکی دیگر از مشخصات ساید بای ساید شوکیس سامسونگ، سیستم خنکسازی ملایم میباشد. سیستم انجماد ملایم Soft Freeze هم در این یخچال فریزر قرار دارد. کمپرسوری که در مدل شوکیس سامسونگ قرار گرفته است، از نوع خطی دیجیتال است که با صدای بسیار کمی که دارد، در هنگام کار افراد منزل را آزار نخواهد داد.

  ساید بای ساید شوکیس سامسونگ FSR14

برای شما عزیزان که به دنبال خرید یخچال فریزر سامسونگ هستید، راهنمای خرید یخچال فریزر در لینک زیر گرداوری شده است که با کلیک بر روی لینک زیر به این مطلب ارزشمند و خواندنی هدایت خواهید شد.

راهنمای خرید یخچال فریزر

تنها سیستم سرمایشی دوقلوی ‎Twin Cooling Plus™‎ است که با ‎70%‎ رطوبت، در مقایسه با ‎30%‎ رطوبت TMF معمولی، محیط مساعدی را برای حفظ مواد غذایی تازه در یخچال ایجاد می‌کند. بنابراین مواد اولیه تازه را تا مدت بیشتری بدون خشک کردن نگه می‌دارد و این یک حسن انتخاب است. سیستم بدون برفک و لایه ضد باکتری هم از دیگر امکانات خوب یخچال فریزر سامسونگ میباشد. در ادامه گفتنی است که کشوهای عمیق فضای نگهداری بسیار بیشتری را هم در قسمت یخچال و هم در قسمت فریزر فراهم می‌کند. این کشوها واقعاً دارای عمق و اندازه بزرگتر هستند، بنابراین قرار دادن و بیرون آوردن مواد غذایی و همچنین نگهداری اقلام بزرگتر در آنها بسیار آسانتر شده است و کدبانو را راضی خواهد کرد.

طراحی همیشه شیک

ظاهر عالی و ظریف یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ مدل FSR14 ، با یک سطح فلزی با وقار و فراسوی زمان به همراه نمایشگر آبی یخی، زیبایی خالص را به هر آشپزخانه مدرنی می‌بخشد. طراحی فوق العاده هوشمندانه سامسونگ چشم هر بیننده ای را به آن خیره میکند.

در انتها با معرفی این محصول ارزشمند، برای شما مشتریان عزیز امیدواریم که توانسته باشیم در خرید یخچال فریزر شما سهمی داشته باشیم.

نوشتن دیدگاه

 
نظرات
هیچ نظری ارسال نشده

30 محصول مشابه یافت شد

برچسب ها

مقالات مرتبط

کد QR

منو

مقایسه 0