مجوز وزارت صنعت و معدن

مجوز وزارت ارشاد

logo-samandehi

تلویزیون سونی

تلویزیون سونی که همیشه طرفداران خاص و تعصبی خودش را داشته است هنوز هم مانند قبل تلویزیون های برتر را تولید می کند. شرکت سونی در حال حاضر دارای مدل های مختلفی می باشد و این مدل ها توانسته اند که سهم بزرگی از خرید و فروش بازار را در دست خود بگیرند. به همین دلیل فروشگاه اینترنتی یکنام تصمیم بر ان گرفت که تمامی مدل های تلویزیون های سونی را وارد انبار های خود کند تا بار دیگر کمکی به شما عزیزان کرده باشیم.

دلیل اینکه می گوییم کمکی به شما کرده باشیم این می باشد که همیشه قیمت های فروشگاه اینترنتی یکنام پایین تر از تمامی جاهای دیگر بازار می باشد و همچنین همیشه محصولات اورجینال و اصلی را برای فروش قرار داده ایم که همین موضوع باعث شده است که تمامی مشتریان ما بعد از یک خرید دوباره به سمت روانه شوند.

امروز کارشناسان فروشگاه اینترنتی یکنام تصمیم بر ان گرفتند که موارد بسیار کلیدی و مهمی که برای خرید تلویزیون های سونی مورد نیاز است رو برای شما عزیزان قرار دهند تا بتوانید با دقت بیشتری به خرید تلویزیون سونی بپردازید.پس با ما همراه باشد تا با این راهنمای خرید تلویزیون های سونی کمکی به شما کرده باشیم.

مقدمه خرید تلویزیون سونی

اولین موردی که باید برای خرید تلویزیون در هر برندی توجه کنید کیفیت ساخت تلویزیون می باشد که البته فهم و درک این موضوع شاید برای مردم عادی ساخت باشد که بهترین کار برای فهم این موضوع این است که از برندهای بزرگ خرید کنید و یا اینکه از کارشناسان فروشگاه اینترنتی یکنام در مورد مدل مورد نظرتان سوال کنید.اما در کل نظر کارشناسان فروشگاه اینترنتی یکنام این است که برند Sony برترین کیفیت ساخت را دارد که در همین اول کار خیال تان را راحت می کنیم.

مورد بعد باید سال ساخت تلویزیون را بشناسید و همچنین سری تلویزیون سونی را در نظر بگیرید و در اخر مشخصات و کیفیت ان را باید دقت کنید.در ادامه به توضیح تک تک این مواردی که در خرید تلویزیون Sony باید دقت داشته باشید می پردازیم پس با این راهنمای خرید تلویزیون های سونی از فروشگاه اینترنتی یکنام همراه باشید.

سال ساخت تلویزیون سونی

در مدل های تلویزیون سونی یکسری حروف و اعداد وجود دارد که در تلویزیون های سونی نیز حرف اخر نشانگر سال ساخت تلویزیون می باشد. به فرض مثال حرف اخر تلویزیون سونی 49X8000E همانطور که میبینید E می باشد که این حرف E نشانگر این است که این تلویزیون به سال 2017-2018 می باشد.پس از این به بعد اگر هر تلویزیون سونی را دیدید که در اخر ان حرف E قرار داشت پس به سال 2017 الی 2018 برمیگردد که در اصل همان 2017 می باشد. به عنوان مثالی دیگر تلویزیون سونی 55W650D دارای حرف اخر D می باشد که این حرف D همانطور که در الفبای انگلیسی قبل از حرف E می باشد پس به سال 2016 بر میگردد که باز هم در نظر داشته باشید که تلویزیون های سونی که در اخر انها حرف D قرار دارد به سال 2016 الی 2017 بر میگردد.

تلویزیون سری A سونی ( سال ساخت  2012 و 2013 , مثال : تلویزیون 40 اینچ سونی R550A )

تلویزیون سری B سونی ( سال ساخت 2014 , مثال : تلویزیون 55 اینچ سونی W800B )

تلویزیون سری C سونی ( سال ساخت 2015 , مثال : تلویزیون 65 اینچ سونی X8500C )

تلویزیون سری D سونی ( سال ساخت 2016 , مثال : تلویزیون 49 اینچ سونی X8500D )

تلویزیون سری E سونی ( سال ساخت 2017 , مثال : تلویزیون 55 اینچ سونی X8500E )

سری ساخت تلویزیون

مورد بعد که باید در خرید تلویزیون سونی توجه کنید سری انها می باشد که حتما این مورد را بخوانید تا بتوانید سری تلویزیون خود را درست انتخاب نمایید.برای اینکه متوجه شوید

سری ساخت یک مدل از ال ای دی سونی و یا اولد سونی چه می باشد باید به اولین عدد به کار رفته در ان مدل توجه کنید. به فرض مثال در تلویزیون سونی X8500E همانطور که میبینید بعد از حرف X اولین عدد ان عدد 8 می باشد

نمایش 1 - 12 از 83 آیتم