ساید بای ساید

ساید بای ساید نوعی از یخچال فریزر با ظاهری بسیار شیک و کارایی های خاص می باشد.فروش ساید بای ساید در این روزها بسیار زیاد شده است و دلیل این فروش زیاد موارد مهمی می باشد که کارشناسان فروشگاه اینترنتی یکنام در این قسمت موارد کاربردی و مهمی را برای خرید ساید بای ساید قرار داده اند تا بتوانید با توجه به مواردی که مهم هست و با توجه به قیمت ساید بای ساید های مورد نظر بتوانید یک انتخاب مناسب داشته باشید.

همانطور که گفته شد ساید بای ساید نوعی از یخچال فریزر می باشد با طراحی بسیار زیبا و کاربردهای خاص. در ابتدا باید بگوییم که افرادی که برای خرید ساید بای ساید اقدام می کنند یا برای طراحی بسیار زیبای ان اقدام می کنند یا به دلیل اینکه جای زیادی در اشپزخانه برای قرار دادن تک یخچال و تک فریزر ندارند. ساید بای ساید در کل به نسبت دو قلو ها و یخچال فریزرها دارای جای کمتری می باشد که البته این موضوع در حال حاضر دیگر صادق نیست چرا که شرکت های سازنده ساید توانسته اند که این موضوع را حل کنند و با روش های جالبی ظرفیت داخلی یخچال را زیاد کنند و ثانیا توانسته اند با قرار دادن حالت هایی که به ساید بای ساید دور این دور Door in dDoor یا ساید بای ساید سه در و حتی چهار درب معروف هستند توانسته اند که ظرفیت یخچال ها را به طور هوشمندانه ای بالا ببرند.

در حال حاضر باید به موارد زیر در زمان خرید یخچال فریزر توجه کنید.

1. حتما در زمان خرید یخچال ساید بای ساید سعی کنید رنگ راه درست انتخاب کنید چرا که خیلی از مشتریان ما در زمان خرید ساید خود رنگ را اشتباه انتخاب کرده اند و زمانیکه به مکان مورد نظر خود برده اند دیده اند که با لوازم دیگر خود ست نشده است.

2. حتما یخچال را با توجه به نفرات خانوار انتخاب کنید تا بتوانید.

3. در هنگام خرید یخچال به موارد استاندارد و همچنین موارد ایمنی ان توجه کنید.

4. شاید سالیان قبل تکنولوژی زیاد در تولید یخچال مورد استفاده نبود اما چندین سال است که مخصوصا در ساید بای ساید ها وجود فناوری های مختلف خیلی به به چشم می خورد و به شما پیشنهاد می کنیم که در هنگام خرید ساید بای ساید مورد نظر خود به تکنولوژی های به کار رفته در ان توجه کافی را داشته باشید.

ضمنا به این موضوع هم توجه کنید که شاید شنیده باشید که هر چه ظرفیت و اندازه یخچال کوچک تر باشد مصرف برق ان هم کمتر می شود اما باید به این موضوع هم توجه کنید که خرید یخچال فریزر کوچک باعث می شود که تعداد دفعات شما برای رفتن به مراکز خرید نظیر سوپر مارکت و الباقی مکان ها بیشتر بشه.

سیستم خنک کنندگی یخچال ساید بای ساید

در سالیان قبل فناوری وجود داشت که باعث خنک کنندگی یخچال می شد که البته اون تکنولوژی باعث میشد فشار بیشتری به محصول شما وارد شود. اما در حال حاضر به دلیل اینکه اون فناوری دارای بازدهی خوبی نبود باعث شد که یخچال فریزر هایی وارد بازار شوند که دارای دو سیستم خنک کنندگی باشند که در اصل دارای قابلیت تنظیم دما هستند.

البته این فناوری درسته که مقدار بسیار کمی مصرف برق را بالا می برد که البته بسیار ناچیز است اما باید به این نکته هم اشاره کنیم که همین فناوری باعث شده که اولا ساید بای ساید شما با کارکرد بسیار بهینه ای کار کند و همچنین عمر دستگاه تان بالا رود و خرابی ان کاملا کاهش یابد.

ساید بای ساید دور این دور و سه در و چهار در

همانطور که در قبل هم گفته شد شرکت های سازنده یخچال فریزر ساید بای ساید از روش های استفاده کرده اند تا بتوانند ظرفیت را بالا ببرند. مثلا ساید بای ساید های ال جی دور این دور یا ساید بای ساید های سه در یا چهار در به طوری هستند که در اصل دو تا سه در به صورت هوشمندانه بر روی درب ساید بای ساید به صورت مخفیانه به کار رفته تا حجم بیشتری را داشته باشید.

در روزهای اینده کارشناسان فروشگاه اینترنتی یکنام اطلاعات دقیق تر و جامع تری را به این مطلب و در مورد ساید بای ساید اضافه خواهند کرد.

نمایش 1 - 12 از 40 آیتم