مجوز وزارت صنعت و معدن

مجوز وزارت ارشاد

logo-samandehi

فیلتر محصولات

لباسشویی اسنوا

ماشین لباسشویی اسنوا را دیگر کمتری کسی هست که به عنوان برترین برند ماشین لباسشویی بازار نشناسد. این شرکت ایرانی که در حال حاضر پای به پای شرکت های خارجی در حال تولید ماشین لباسشویی های خود می باشد .دلیل فروش بالای ماشین لباسشویی های اسنوا قیمت بسیار عالی در کنار کیفیت عالی ان می باشد.همچنین اسنوا با دارا بودن انواع مدل ها در ظرفیت های متفاوت و رنگ های متفاوت, راه را برای خرید ماشین لباسشویی بازتر کرده است.

 

 اولین نکته خرید ماشین لباسشویی اسنوا

اولین موردی که باید در خرید ماشین لباسشویی در نظر بگیرید کیفیت ساخت ماشین لباسشویی می باشد.همیشه نظر ما این بوده است که برای خرید هر کالایی بالخصوص برای خرید لوازم خانگی به کیفیت ساخت ان باید توجه کنید. یعنی باید در مرحله اول و قبل از خرید لباسشویی اسنوا به جنس بدنه و کیفیت ساخت ان توجه کنید چرا که اگر لباسشویی مورد نظر دارای کیفیت ساخت پایین باشد یقینا به زودی دچار خرابی خواهد شد و عمر کمی هم خواهد داشت.

البته ما می دانیم که شناخت و فهم این موضوع برای افراد عادی سخت است که به فرض مثال لباسشویی 8 کیلویی فلان مدل دارای جنس و کیفیت مونتاژ خوبی هست یا نه ؟ اما در اینجا به شما این اطمینان را می دهیم که برند اسنوا دارای کیفیت ساخت بسیار بالایی در لباسشویی های خود می باشد و اگر باز هم در مورد مدل خاصی سوال داشتید می توانید با کارشناسان فروشگاه اینترنتی یکنام تماس بگیرید.

 ماشین لباسشویی اسنوا

ظرفیت ماشین لباسشویی اسنوا

اسنوا در ظرفیت های متفاوتی تولید داشته است که مهم ترین ظرفیت های SNOWA در 5 کیلویی و لباسشویی 6 کیلویی و 7 کیلویی و همچنین لباسشویی 8 کیلویی می باشد.البته سایز 9 کیلویی اسنوا هم موجود می باشد اما فعلا که در حال نوشتن این مطلب هستیم مدل های زیادی وجود ندارد.

 

رنگ ماشین لباسشویی اسنوا

در حال حاضر دو رنگ سفید و نقره ای جز پر فروش ترین ها می باشد و سعی کنید که همیشه رنگ لباسشویی خود را با توجه به وسایل دیگر خود ست کنید.ضمنا افرادی که قصد خرید ماشین لباسشویی اسنوا را دارید باید در نظر داشته باشید که قیمت لباسشویی اسنوا سفید از نقره ای رنگ ارزان تر می باشد و این موضوع تقریبا در تمامی برندها به همین صورت می باشد.

 

نتیجه خرید ماشین لباسشویی اسنوا از دید یکنام

مشتریان زیادی در روز با ما تماس میگیرهند و از ما میپرسند که ایا برند اسنوا برند معتبر و بزرگی است یا خیر ؟ یا اینکه می پرسند قیمت لباسشویی اسنوا به نسبت مشخصات ارزش خرید ان را بالا میبرد یا خیر ؟

متاسفانه در کشور ما برخی از خریداران به برندهای خارجی اعتماد بیشتری دارند. کارشناسان فروشگاه اینترنتی یکنام به شما این پیشنهاد را می دهند که برند اسنوا را در انتخاب خرید ماشین لباسشویی خود قرار دهید که یقینا به هیچ عنوان پشیمان نخواهید شد.

در اخر باز هم باید به این موضوع اشاره کنیم که دلیل فروش زیاد لباسشویی اسنوا , قیمت بسیار عالی در کنار کیفیت ساخت بالای ان می باشد که به همین دلیل خرید لباسشویی اسنوا را بالاتر می برد.

ضمنا دوستان عزیز در نظر داشته باشید که اگر قصد خرید لباسشویی را دارید و همچنین اگر می خواهید لیست قیمت لباسشویی های فروشگاه اینترنتی یکنام را مشاهده کنید لطفا بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

لیست قیمت ماشین لباسشویی

نمایش 1 - 12 از 36 آیتم