مجوز وزارت صنعت و معدن

مجوز وزارت ارشاد

logo-samandehi

لباسشویی ال جی

ماشین لباسشویی ال جی را میتوان یکی از بهترین و پر فروشترین برند های موجود در بازار دانست. این دستگاه شستشو ( ماشین لباسشویی ) دارای کیفیت ساخت بالایی میباشد که این مطلب را میتوان از فروش بالا و کارکرد طولانی این دستگاه ارزشمند فهمید. میزان رضایتمندی مشتریان از ماشین لباسشویی های LG  همیشه پا برجا بوده و باز هم افزایش خواهد یافت. لباسشویی های ال جی در ظرفیت های 6 تا 13 کیلوگرم تولید و به بازار عرضه شده است. بهترین و پر فروش ترین ظرفیتی که ماشین لباسشویی ال جی دارند را میتوان بین 7 تا 9 کیلوگرم معرفی کرد چرا که در حال حاضر که این مطلب را می نگاریم بیشتر برای لباسشویی های 7 کیلویی و 8 کیلویی و 9 کیلویی تماس گرفته می شود البته از این گزینه نمی توان گذشت که لباسشویی های 10 کیلویی و 10.5 کیلویی و بالاتر نیز جدیدا فروش بالاتری به نسبت سال های قبل پیدا کرده اند.

جدا از مسئله ظرفیت که در خرید ماشین لباسشویی از فاکتور های مهم است، موتور این دستگاه ها هم بی اهمیت نیست. شاید بتوان گفت که موتور ماشین لباسشویی قدرتی اصلی در شستشوی لباس است که اگر این موتور ها را بشناسید، خرید ماشین لباسشویی شما را آسانتر میکند. به همین منظور کارشناسان فروشگاه اینترنتی یکنام برای شما که به دنبال خرید لباسشویی هستید، راهنمای خرید ماشین لباسشویی و همینطور انواع موتور های لباسشویی را در قالب مطلب معرفی کرده اند که در لینک زیر به صورت کامل گرداوری شده است.حتما دو مطلب زیر را مطالعه نمایید که کمک شایانی به خرید شما خواهد کرد.

 
راهنمای خرید ماشین لباسشویی

 
انواع موتور ماشین لباسشویی

دور موتور در لباسشویی چیست؟

باز هم در خرید ماشین لباسشویی مواردی هست که مهم باشد. در ماشین لباسشویی های ال جی سه نوع دور موتور وجود دارد. دور موتور 1000 دور در دقیقه، 1200 دور و 1400 دور.
دور رموتور در لباسشویی ال جی معرف میزان خشک شدن هر چه بیشتر لباس است. هر چه این دور موتور بالاتر باشد درصد خشک شدن لباس هم به مراتب بیشتر میشود. به طور مثال  مدل WM-L85  دارای دور موتور 1400 دور در دقیقه میباشد که میزان خشک شدن لباس را با این دور موتور بالا میبرد. اما در مدل WM-M71  میزان خشک شدن لباس 1000 دور در هر دقیقه است.

ماشین لباسشویی ال جی

البته دوستان عزیز توجه داشته باشید که که قیمت ماشین لباسشویی ها هم بر طبق این دور موتورها هم تغییر خواهد کرد یعنی مدل های با دور موتور بالاتر دارای قیمت بالاتری هستند.

 

لباسشویی ال جی بدون تسمه و با تسمه


خوب در ادامه مطلب به مورد بعدی که در خرید ماشین لباسشویی LG مهم است میرسیم.

کمپانی ال جی در مدل های مختلف خود از دو نوع موتور استفاده کرده است. یکی موتور های دارای تسمه یا تسمه ای و دیگری موتور های بدون تسمه یا دایرکت درایو که در لینک مطلبی که در بالا قرار داده ایم انواع این موتور ها توضیح داده شده است.
در نظر داشته باشید که ماشین لباسشویی های با موتور بدون تسمه، میزان صدا و لرزش بسیار پایینی نسبت به لباسشویی های تسمه ای دارند. به طور مثال اگر قصد خرید ماشین لباسشویی بدون تسمه را داشته باشید ما میتوانیم در حال حاضر ماشین لباسشویی بدون تسمه مدل WM-L1055 را معرفی کنیم که یکی از پر فروش ترین لباسشویی های با ظرفیت 10.5 کیلوگرم میباشد.
به طور کلی ماشین لباسشویی ال جی به دلیل قدرت و کیفیت بالایی که دارد، در رده پر فروشترین دستگاه های شستشو و نظافت به حساب می آید. کمپانی ال جی با معرفی مدل های جدید خود در ظرفیت های مختلف توانسته است سهم عمده ای از خرید و فروش لباسشویی بازار را در دست بگیرد و با سایر برند ها رقابت تنگاتنگی را داشته باشد.

 

نتیجه خرید لباسشویی ال جی


در انتها فروشگاه اینترنتی یکنام برای آن دسته از عزیزانی که به دنبال بهترین قیمت ماشین لباسشویی هستند، محصولات خوش قیمتی را ارائه داده است. شما خریداران عزیز میتوانید برای خرید ماشین لباسشویی ال جی خود، در صفحه اصلی سایت محصول را ثبت سفارش کرده و یا با شماره های فروشگاه تماس گرفته و محصول مورد نظر خود را سفارش دهید.

نمایش 1 - 12 از 77 آیتم