محصولات بکو Beko

بکو Beko که یک شرکت بزرگ و معتبر در دنیا می باشد سالیان سال است که در حال تولید لوازم خانگی می باشد. این برند بزرگ که در ترکیه به کار خود ادامه می دهد در سال 1967 توسط فردی به نام وهبی کوچ که در اصل بنیانگدار کوچ هلدینگ بود در شهر استانبول ترکیه تاسیس گردید.

همچنین جالب است بدانید که که شرکت بکو در سال 2004 تا جایی قدرت گرفت که شرکت بزرگی همچون گروندیک در المان را توانست بخرد که در سال بعد یعنی 2005 شرکت بکو و همچنین رقیب ان یعنی وستل  توانستند سهم بزرگی از تولید تلویزیون اروپا را به دست خود بگیرند.همچنین در سال 2009 باز هم شرکت بکو با شرکت بزرگ ارپلیک ادغام گردید که این موضوع در ژانویه اون سال اتفاق افتاد و همین موضوع باعث شد که برخی از محصولات ارچلیک نظیر ماشین لباسشویی و یخچال و تلویزیون و ماشین ظرفشویی به نام بکو روانه بازار می شوند.

در کل فروشگاه اینترنتی یکنام به دلیل اینکه این شرکت بزرگ اروپایی را قدرتمند و در تولید محصولات خود با کفیت دید در سریع ترین زمان سعی بر این نمود که تمامی محصولات این شرکت را وارد انبارهای خود کند که امیدواریم توانسته باشیم با قیمت های عالی و گارانتی یا همان ضمانت نامه های اصلی بکو توانسته باشیم که دل خریداران خود را شاد و انها را در خرید خود راضی نگه داریم.

در صفحه
نمایش 1 - 39 از 70 آیتم
نمایش 1 - 39 از 70 آیتم

کد QR

منو

مقایسه 0

Top

dstat graph