مجوز وزارت صنعت و معدن

مجوز وزارت ارشاد

logo-samandehi

رهگیری سفارش

کد امنیتی
سونی SONY

سونی SONY

شاید به جرات بگوییم که یکی از برترین کیفیت تصویرهای حال حاضر تلویزیون های ال ای دی بازار برای شرکت سونی می باشد و این موضوع را هر بیینده که پای LED سونی به تماشای تصویر نشسته باشد به چشم خواهد دید.

فروشگاه اینترنتی یکنام با توجه به تقاضای بالای خرید ال ای دی های سونی تصمیم بر ان گرفت که تمامی مدل های بازار را با قیمت بسیار عالی وارد فروشگاه خود کند و در حال حاضر جز فروشگاه های تخصصی هستیم که دارای تمامی مدل های سونی می باشیم و همچنین گارانتی هایی که ما به شما ارائه می کنیم جز گارانتی اصلی می باشند.

یکی از دلایل فروش بالای شرکت سونی این می باشد که این برند همیشه ال ای دی هایی رو تولید کرده است که دارای رنگ های بسیار طبیعی هستند و در تست هایی که کارشناسان فروشگاه اینترنتی یکنام بر روی ال ای دی های SONY انجام می دهند به این نتیجه رسیدند که سونی جز معدود تولید کنندگانی هست که روی کیفیت ساخت و تصویر خیلی حساسیت به خرج می دهد.

یکی دیگر از مواردی که باید به ان توجه داشته باشید کیفیت ساخت و نوع مونتاژ یک ال ای دی است.البته شاید فهم و درک این موضوع برای افراد عادی کار سختی باشد که ایا ال ای دی مورد نظر دارای کیفیت و جنس بدنه خوبی هست یا خیر؟ اما جای هیچ نگرانی نیست چرا که کارشناسان فروشگاه اینترنتی یکنام اکثر مدل های سونی را مورد نقد و بررسی قرار می دهند که شما عزیزان بتوانید یک خرید لذت بخش را انجام دهید.باز هم اگر به نتیجه نرسیدید می توانید با تماس با کارشناسان ما در مورد مدل مورد نظر خود مشاوره بگیرید.

همچنین به جرات می توانیم بگوییم که در حال حاضر که در حال نوشتن این مطلب هستیم تمامی قیمت های ما از جمله ال ای دی های سونی از سطح تمامی بازار ایران پایین تر می باشد.

چنانچه قصد خرید ال ای دی سونی را دارید می توانید به طرق مختلف ان را سفارش دهید.شما در پایین همین صفحه می توانید مدل مورد نظر خود را انتخاب نمایید و سپس یا به صورت خرید حضوری از فروشگاه یا به صورت اینترنتی و یا همچنین به صورت سفارش تلفنی, ال ای دی سونی مورد نظر خود را سفارش دهید و تا چندین ساعت بعد در تهران و همچنین یک روز بعد در شهرستان تحویل بگیرید.

نمایش 1 - 12 از 78 آیتم