ال جی LG

ال جی LG

تلویزیون های اولد ال جی در حال حاضر یکی از پر فروش ترین تلویزیون های OLED بازار هستند و دلیل این موضوع این می باشد که شرکت ال جی با تولید این گونه تلویزیون ها چشم هر بیننده ای را چه از لحاظ طراحی و چه از لحاظ کیفیت تصویر, مجذوب خود کرده است.

در این مطلب کوتاه کارشناسان فروشگاه اینترنتی یکنام , مواردی را برای خرید اولد به شما پیشنهاد می کنند که حتما به ان توجه کنید.در ابتدای خرید اولد مورد نظر خود سعی کنید به کیفیت ساخت و کیفیت مونتاژ و جنس بدنه تلویزیون توجه کنید.البته شاید در اینجا به این موضوع اشاره کنید که فهم این موضوع کار شما نیست و کار اسانی هم نیست.پس سعی کنید برای فهم این موضوع با شماره های فروشگاه اینترنتی یکنام تماس گرفته و با سوال در مورد کیفیت ساخت تلویزیون OLED مورد نظر خود به پاسخ خود برسید.

مورد بعدی که در مورد ان زیاد سوال می شود تفاوت اولد با تلویزیون ال ای دی است. ما در بلاگ سایت خود یک مطلب کاملا تخصصی در این مورد نوشتیم اما در اینجا به علت کوتاه بودن این مطلب فقط به این موضوع اشاره می کنیم که اولد ها به نسبت LED ها دارای کیفیت تصویر برتر و وضوح بالاتری می باشند و همچنین تلویزیون های اولد دارای رنگ مشکی مطلق می باشند که همین موضوع بر کیفیت تصویر به نسبت قابل توجهی بهبود می بخشد.

شرکت ال جی در تلویزیون های OLED خود نهایت ظرافت را به کار گرفته است به طوریکه خود ما در ابتدای وارد شدن این تلویزیون ها در بازار شگفت زده شده بودیم چرا که به فرض مثال تلویزیون های 55 اینچ این مدل به نازکی یک خودکار بودند که در نوع خود واقعا بی نظیر بودند و تحول عظمیی در تولید تلویزیون ها, توسط شرکت LG ایجاد شد.

دوستان عزیزی که قصد خرید اولد ال جی از فروشگاه اینترنتی یکنام را دارند می توانند در پایین همین قسمت, مدل اولد مورد نظر خود را انتخاب نمایید و در اخر به روش هایی نظیر خرید حضوری از فروشگاه یا خرید اینترنتی و یا همچنین خرید تلفنی سفارش خود را ثبت و در همان روز تحویل بگیرند و همچنین شهرستانی های عزیزمان می توانند در روز بعد سفارش خود دریافت کنند.

نمایش 1 - 9 از 9 آیتم