مجوز وزارت صنعت و معدن

مجوز وزارت ارشاد

logo-samandehi

فیلتر محصولات

وضعیت
میزان مصرف انرژی

رهگیری سفارش

کد امنیتی

ماشین لباسشویی

خرید ماشین لباسشویی همیشه یکی از مهم ترین موارد مورد نیاز هر خانواده بوده است و به همین خاطر کارشناسان فروشگاه اینترنتی یکنام در زیر یک مطلب کاملا کاربردی را برای شما عزیزان قرار داده اند ؟

ایا می دانید چه ماشین لباسشویی برای شما مناسب است ؟ ایا می دانید لباسشویی چند کیلویی خرید کنید ؟ ایا می دانید چه برندی خوب است ؟ تمامی این سوال ها ها را ما در در زیر جواب خواهیم داد.

سعی کنید در خرید ماشین لباسشویی همیشه بیشترین هزینه را کنید.همواره نظر کارشناسان فروشگاه اینترنتی یکنام این است که چون لباسشویی یکی از لوازم خانگی بسیار پر کاربرد است پس باید بیشترین هزینه را برای ان کرد.البته یکسری محصولات دیگر هم وجود دارند که انها هم از دید ما باید هزینه زیادی برایشان کرد مانند تلویزیون و یخچال فریزر .

 

ماشین لباسشویی و راهنمای انتخاب و خرید ان

  

دلیل این گفته ما نیز این است که این گونه وسایل بسیار پر استفاده هستند و اگر محصول کیفیت پایین را خرید کنید یقینا در اینده خیلی زود به مشکل خواهید خورد.البته منظور ما از این حرف این نیست که ماشین لباسشویی قیمت بالا خرید کنید بلکه منظورمان این می باشد که از ماشین لباسشویی های بی کیفیت بازار و برندهای نا اشنا به خاطر قیمت پایین و ارزان انها استفاده نکنید.

 

موارد مهم برای خرید ماشین لباسشویی

 

1. کیفیت ساخت و نوع مونتاژ ماشین لباسشویی

 

در ابتدا باید به کیفیت ساخت و مونتاژ ماشین لباس شویی توجه داشته باشید.البته اگر فهم این موضوع برای شما سخت می باشد که ایا مدل مورد نظر دارای کیفیت ساخت و جنس بدنه و یا نوع مونتاژ خوبی هست یا خیر دو راه حل دارید :

 • یا اینکه به سمت برندهای معتبر و بزرگ بازار بروید که خوب کمی شما را به جواب این موضوع نزدیک می کند
 • یا اینکه با کارشناسان فروشگاه اینترنتی یکنام تماس بگیرید و از انها بخواهید که شما را در مورد مدل مورد نظر مشاوره نمایند.

 

2. بهترین و معتبرترین برندهای ماشین لباسشویی بازار

 

حتما از برندهای بزرگ بازار برای خرید ماشین لباسشویی خود استفاده کنید.در زیر ما برندهای معتبری که به شما پیشنهاد می کنیم را نام می بریم.

 

بهترین برند ماشین لباسشویی

 

در نظر داشته باشید که تمامی برندهای زیر کاملا مورد تایید کارشناسان ما می باشند اما یقینا برندهایی وجود دارند که شما دوستان عزیز با انها کار کرده اید و کاملا هم از انها راضی بوده اید اما ما در لیست زیر قرار نداده ایم که به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم که به وسیله راه های ارتباطی که در فروشگاه اینترنتی یکنام قرار دارد این برندها را نام ببرید. با این کار کارشناسان ما تحقیقات لازم را در مورد ان برند شروع خواهند کرد و در لیست زیر قرار می دهند و حتی به سرعت وارد انبار فروشگاه برای خرید شما خواهیم کرد.

 

لیست برندهای معتبر و برتر ماشین لباسشویی

 • ماشین لباسشویی بوش
 • ماشین لباسشویی ال جی
 • ماشین لباسشویی سامسونگ
 • ماشین لباسشویی اسنوا
 • ماشین لباسشویی دوو
 • ماشین لباسشویی ایندزیت
 • ماشین لباسشویی بکو
 • ماشین لباسشویی زیرووات
 • ماشین لباسشویی هیتاچی
 • ماشین لباسشویی ویرپول
 • ماشین لباسشویی AEG

برندهای دیگری هم وجود دارند که اطلاعات زیادی در مورد انها نتوانستیم بدست اوریم که یکی دو برند از این شرکت ها ماشین لباسشویی های پاکشوما و ایکس ویژن می باشد که به دلیل اینکه این برندها را به تازگی وارد فروشگاه یکنام کرده ایم  هنوز نتوانستیم کاملا مدل ها و نتیجه کارکرد مشتریان عزیزمان را بر روی انها چک کنیم.

 

3. ماشین لباسشویی چند کیلویی بخرم

 

سوالی که برای هر خریداری پیش خواهد امد این است که ماشین لباسشویی چند کیلویی خرید کنم ؟ و اصلا برای تعداد خانوار ما چه ظرفیتی مناسب است ؟

برخی ها که به علت بحث تجملات و چشم روی هم چشمی هایشان از ماشین لباسشویی های ظرفیت بسیار بالا استفاده می کنند . به فرض مثال ما مشتری داشتیم که برای تعداد دو نفر یک ماشین لباسشویی 12 کیلویی سامسونگ را خرید کردند که خوب این خرید مقرون به صرفه ای نیست.

شما می توانید طبق مواردی که در زیر قرار دادیم ظرفیت ماشین لباسشویی خود را انتخاب کنید البته باید به این موضوع توجه داشته باشید که شاید خانواده 3 نفره ای باشد که از یک خانواده 5 نفره شست و شوی بیشتری انجام میدهد و حجم لباس های انها نیز بیشتر است اما همانطور که ذکر کردیم تمامی اعداد و ارقام زیر برای حالت کاملا معمول در یک خانواده در نظر گرفته شده است.

 

ظرفیت ماشین لباسشویی

 

راهنمای انتخاب ظرفیت ماشین لباسشویی در شرایط کاملا معقول یک خانواده

خانواده 2 تا 3 نفره : بین 6 تا 8 کیلویی

خانواده 3 تا 6 نفره : بین 7 تا 10 کیلویی

خانوده بالای 5 الی 6 نفر : بالای 8 کیلویی

 

4. موارد فنی مهم در خرید ماشین لباسشویی

 

برنامه های شستشو در ماشین لباسشویی

در خرید ماشین لباسشویی برنامه های شستشو را در نظر بگیرید و اصلا به سرعت از کنار ان رد نشوید. بگذارید به زبان ساده به شما بگوییم که در حال حاضر یکسری لباس پشمی و کتان دارید ; در اینجا کار شما خیلی راحت است و کافی است که برنامه شست و شو را تنظیم کنید تا ماشین لباسشویی مورد نظر شما ان را تشخیص داده و با توجه به جنس لباس ها, برنامه مورد نظر را اعمال کند و مثلا نوع درجه حرارت, کیفیت شستشو را با توجه به جنس لباس تغییر دهد. ( جالب بود نه؟؟؟؟!!!!!)

البته متاسفانه طبق تجربه ای که داشتیم متوجه شدیم که مشتریان عزیز بعد از خرید ماشین لباسشویی اصلا به این برنامه ها توجهی نمی کنند و فقط از یکی دو مورد از این برنامه ها استفاده می کنند.

دور خشک کن ماشین لباسشویی

به این مورد حتما توجه داشته باشید.اولا اینکه در حال حاضر ماشین لباسشویی هایی با دور خشک کن خیلی بالا وارد بازار شده اند.

مثلا ما ماشین لباسشویی 1000 دور , 1200 دور , 1400 دور , 1600 دور تا 2000 دور هم داریم که البته هم اکنون که در حال نوشتن این مطلب هستیم دور خشک کن 1000 تا 1400 دور دارای فروش بیشتری می باشند.

 

ماشین لباسشویی Washing machine

 

اگر قصد خرید ماشین لباسشویی با دور موتور بالا را دارید تا انجا که می توانید از دور بالای موتور ان, زیاد استفاده نکنید چرا که اولا دور بالای موتور در لباسشویی یا برای لباس های خیلی ضخیم کاربرد دارد و نباید برای لباس های ظریف استفاده شود چرا که عمر لباس هایتان را کم می کند و همچنین باعث پایین امدن عمر ماشین لباس شویی تان خواهد شد.

تفاوت لباسشویی صد در صد خشک کن با خشک کن معمولی

در بالا همانطور که گفته شد ماشین لباسشویی ها توسط دور موتوری که برای خشک کن انها استفاده شده است لباس ها رو خشک می کنند اما جالب است بدانید که این روش باعث خشک شدن صد در صد لباس ها نخواهد شد . اما در لباس شویی هایی که خشک کن صد در صد دارند از فن و المنتی که مخصوص لباس ها می باشند استفاده شده که باعث خشک کن صد در صد می شوند و چون دیگر از دور موتور بالا برای خشک کردن لباس ها استفاده نمی شود دیگر نه لباس هایتان اسیب خواهند دید و نه عمر لباسشویی کمتر خواهد شد.

ماشین لباسشویی تسمه ای یا بدون تسمه

یکی از دغدغه های خرید ماشین لباسشویی در این سال های جدید بحث با تسمه و بدون تسمه ماشین لباسشویی می باشد که البته باید هم به انها توجه زیادی کرد.

در حال حاضر هر کدام از این موتور های با تسمه و بدون تسمه مزایا و معایبی دارند اما پیشنهاد ما به شما این است که برای اینکه بدانید بدون تسمه بگیرید یا با تسمه حتما مطلب زیر را مطالعه کنید .

 

معرفی انواع موتور ماشین لباسشویی و مزایا و معایب انها

 

خرید ماشین لباسشویی از فروشگاه اینترنتی یکنام

 

فروشگاه اینترنتی یکنام در حال حاضر دارای تمامی برندهای بزرگ دنیا نظیر سامسونگ و ال جی و بوش و اسنوا و ایندزیت و دوو و هیتاچی و هایسنس و زیرووات و هر برند بزرگی که نامی اشنا در جهان دارد می باشد.همچنین گارانتی محصولات تماما به صورت اصل می باشد چنانچه محصولی گارانتی نداشته باشد در تماس تلفنی به مشتری مورد نظر اعلام خواهد شد.

دوستان عزیز توجه داشته باشید که برای خرید ماشین لباسشویی خود می توانید یا به صورت حضوری, یا به صورت تلفنی و همچنین سفارش به صورت اینترنتی داشته باشید و در اسرع وقت, چه در تهران و چه در شهرستان ماشین لباسشویی و یا به زبان لاتین" Washing Machine " مورد نظر خود را تحویل بگیرید.

در اخر هم باید به این موضوع اشاره کنیم که قیمت ماشین لباسشویی های فروشگاه اینترنتی یکنام را با فروشگاه های دیگر مقایسه نمایید تا شاهد تفاوت شدید قیمت ها با مکان های دیگر باشید.

نمایش 1 - 12 از 332 آیتم
 • 7,086,000 تومان
  (0 رای)

  قیمت و مشخصات فنی و فروش انلاین ماشین لباسشویی نقره ای رنگ 10 کیلویی سامسونگ مدل Samsung K149HIB Washing Machine در فروشگاه اینترنتی یکنامنوع دستگاه : ماشین لباسشویی اتوماتیک مدل ماشین لباسشویی : ماشین لباسشویی سامسونگ مدل K149HIB برند ماشین لباسشویی...

  7,086,000 تومان
  موجود با مشخصات دیگر
  رنگ های موجود: 
  خرید محصول
 • 6,897,000 تومان
  (0 رای)

  ماشین لباسشویی 10 کیلویی گیربکسی سامسونگماشین لباسشویی سامسونگ مدل K149 یکی از دستگاه های با کیفیت سامسونگ میباشد که در ظرفیت 10 کیلوگرم تولید و به بازار عرضه شده است.این لباسشویی از سری دستگاه های مدرن با قابلیت ها و ویژگی های مهم در زمینه شستشو میباشد.برای خانم های خانه دار مواردی از...

  6,897,000 تومان
  موجود است
  رنگ های موجود: 
 • 4,800,000 تومان
  (0 رای)

  فروش آنلاین ماشین لباسشویی 9 کیلویی سفید رنگ بوش مدل BOSCH WAY32893 Washing Machine با قیمت مناسب برای خرید شما از "فروشگاه اینترنتی یکنام"  همانطور که میدانید برند بوش یکی از برند هایی است که در بازار فروش قابل توجهی را از آن خود کرده است.این فروش بالا میتواند بیشتر به دلیل کیفیت...

  4,800,000 تومان
  موجود است
  رنگ های موجود: 
 • 4,261,000 تومان
  (4 رای)

  قیمت و مشخصات فنی و فروش انلاین ماشین لباسشویی سفید رنگ 9 کیلویی بوش مدل Bosch WAY28862IR Washing Machine برای خرید شما در فروشگاه اینترنتی یکنامنوع دستگاه : ماشین لباسشویی اتوماتیک مدل ماشین لباسشویی : ماشین لباسشویی بوش WAY28862IR برند ماشین لباسشویی : بوش BOSCH گارانتی ماشین لباسشویی :...

  4,261,000 تومان
  موجود است
 • 4,257,000 تومان
  (0 رای)

  ماشین لباسشویی بوش مدل BOSCH WAW28760IR Washing Machine با ظرفیت 9 کیلوگرم و رنگ سفید به همراه راهنمای خرید ماشین لباسشویی در "فروشگاه اینترنتی یکنام"    خرید ماشین لباسشویی امروزه یکی از دغدغه های بین مردم است.به بازار آمدن برند های مختلف با کارایی های متفاوت از این نمونه...

  4,257,000 تومان
  موجود است
  رنگ های موجود: 
 • 4,237,000 تومان
  (0 رای)

  فروش آنلاین ماشین لباسشوی 9 کیلویی استیل بوش مدل BOSCH WAW2876XIR Washing Machine با قیمت مناسب برای خرید شما از "فروشگاه اینترنتی یکنام"    یکی از برندهای پر فروش و معروف بازار که در زمینه تولید و ارائه انواع لوازم خانگی فعالیت میکند برند BOSCH است.این برند همانطور که میدانید...

  4,237,000 تومان
  موجود است
  رنگ های موجود: 
 • 4,098,000 تومان
  (0 رای)

  ماشین لباسشویی 8 کیلویی بوش   ماشین لباسشویی بوش مدل 32592 یکی از دستگاه های تولید شده شرکت آلمانی بوش میباشد که دارای ظرفیت 8 کیلوگرم است.این دستگاه ارزشمند را میتوان در رده دستگاه های پر فروش این برند دانست."خرید ماشین لباسشویی" همواره یکی از دغدغه های خانواده ها بوده و هست.اما جای...

  4,098,000 تومان
  موجود است
  رنگ های موجود: 
 • 4,098,000 تومان
  (3 رای)

  قیمت و مشخصات فنی و فروش انلاین ماشین لباسشویی سفید رنگ 9 کیلویی بوش مدل Bosch WAW32660IR Washing Machine برای خرید شما در فروشگاه اینترنتی یکنامنوع دستگاه : ماشین لباسشویی اتوماتیک مدل ماشین لباسشویی : ماشین لباسشویی بوش WAW32660IR برند ماشین لباسشویی : بوش BOSCH گارانتی ماشین لباسشویی :...

  4,098,000 تومان
  موجود است
  رنگ های موجود: 
 • 4,059,000 تومان
  (13 رای)

  ماشین لباسشویی 12 کیلویی تسمه ای سامسونگخرید ماشین لباسشویی را میتوانیم از جمله مواردی نام ببریم که برای همه مهم است.چرا که یکی از لوازم ضروری منزل است.قیمت ماشین لباسشویی نیز گزینه ای است که این انتخاب را سخت میکند.وجود برند های مختلف در بازار از جمله این موارد است.در اینجا یک ماشین...

  4,059,000 تومان
  موجود است
  رنگ های موجود: 
 • 4,053,000 تومان
  (17 رای)

  قیمت و مشخصات فنی و فروش انلاین ماشین لباسشویی نقره ای رنگ 10 کیلویی ال جی مدل LG WM-L1055CS Washing Machine برای خرید شما در فروشگاه اینترنتی یکنامنوع دستگاه : ماشین لباسشویی اتوماتیک مدل ماشین لباسشویی : ماشین لباسشویی ال جی مدل WM-L1055CS برند...

  4,053,000 تومان
  موجود است
  رنگ های موجود: 
 • 4,049,000 تومان
  (4 رای)

  قیمت و مشخصات فنی و فروش انلاین ماشین لباسشویی نقره ای رنگ 8 کیلویی بوش مدل Bosch WAY28791IR Washing Machine برای خرید شما در فروشگاه اینترنتی یکنامنوع دستگاه : ماشین لباسشویی اتوماتیک مدل ماشین لباسشویی : ماشین لباسشویی بوش WAY28791IR برند ماشین لباسشویی : بوش BOSCH گارانتی ماشین لباسشویی :...

  4,049,000 تومان
  موجود است
  رنگ های موجود: 
 • 3,965,000 تومان
  (0 رای)

  قیمت و مشخصات فنی و فروش انلاین ماشین لباسشویی سفید رنگ 8 کیلویی بوش مدل Bosch WVG30460IR Washing Machine برای خرید شما در فروشگاه اینترنتی یکنامنوع دستگاه : ماشین لباسشویی اتوماتیک مدل ماشین لباسشویی : ماشین لباسشویی بوش WVG30460IR برند ماشین لباسشویی : بوش BOSCH گارانتی ماشین لباسشویی :...

  3,965,000 تومان
  موجود است
  رنگ های موجود: