تاریخ انتشار: 96-09-03 01:09:37 جمعه
نمایش: (989)

فوت در یخچال یعنی چه؟

فوت در یخچال به چه معنی میباشد؟

در این سال ها سوالی که بسیار پرسیده میشود، این است فوت در یخچال به چه معناست ؟ و مقیاس فوت در یخچال چگونه محسابه میشود؟ به همین علت متخصصین فروشگاه اینترنتی یکنام مطلبی در مورد مفهوم فوت در یخچال برای اطلاعات بیشتر شما تهیه کرد اند. شما همچنین برای خرید یخچال در برند های مختلف میتوانید به فروشگاه اینترنتی یکنام مراجعه کنید.

یخچال فریزر یکی از مهم ترین وسایل آشپزخانه و یا به عبارتی مهم ترین وسیله ای است که در  هر خانه وجود دارد. یخچال فریزر خانه شما علاوه بر نگهداری از مواد غذایی در زیباتر کردن آشپزخانه تان نیز نقشی اساسی دارد. تا به حال برای خرید یخچال فریزر به معیارهای مهمی که هر یخچال باید داشته باشد، فکر کرده اید؟ حتما ظرفیت مورد نیاز جهت جای گرفتن مواد غذایی و هزینه موردنظر جزء معیارهای خریدتان بوده است. ظرفیت یک یخچال فریزر بسته به نوع عادات خرید و نوع تغذیه متغیر است، به عنوان مثال اگر سبزیجات بیشتری مصرف می کنید، پس به یخچال بزرگتری نیاز دارید. علاوه بر این اگر به طور میانگین در هفته یکبار به خرید می روید برای خرید یخچال فریزر ظرفیت بیشتری را مدنظر قرار دهید. احتمالا کلمه فوت به گوشتان خورده است و حتما این کلمه را از زبان فروشندگان شنیده اید. اکثر افراد تعریف دقیق از فوت نمی دانند، اما ما در این مقاله به بررسی فوت می پردازیم.

همچنین برای راهنمایی و کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید یخچال فریز در فروشگاه اینترنتی یکنام میتوانید به لینک زیر مراجعه کنید:

راهنما و آموزش جامع خرید یخچال فریزر

http://uupload.ir/files/qu5j_ss-3100ti_ss-2700ti.jpg

من به چه اندازه ای از یخچال نیاز دارم؟

در هنگام خرید، شما در یخچال فریزر را باز می کنید و به بررسی فضای آن می پردازید اما اندازه دقیق یخچال با واحد فوت مکعب سنجیده می شود، به این صورت که هر فوت مکعب برابر است با 28.316 لیتر و هر لیتر فضایی معادل یک مکعب 10 در 10 در 10 را اشغال می کند. به عبارت دیگر:

1 لیتر = یک مکعب 10*10*10

1 فوت مکعب = 28.316 لیتر

 یک فوت مکعب تقریبا برابر است با 28 تا مکعب 10 * 10 * 10

با این تفاسیر و با توجه به فرمول های بالا، وقتی می گوییم یک یخچال 12 فوتی است، یعنی فضایی به اندازه 336 مکعب 10 در 10 در 10 را اشغال میکند ( 28 ضرب در 12)

 

همچنین برای اطلاع از قیمت یخچال در برند های مختلف در "فروشگاه اینترنتی یکنام" به لینک زیر مراجعه کنید:

 

فروشگاه اینترنتی یکنام

فروشگاه اینترنتی یکنام

 

 

 

(0)
هیچ دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*

کد QR

منو

مقایسه 0