مجوز وزارت صنعت و معدن

مجوز وزارت ارشاد

logo-samandehi

تولید کننده‌ها

رهگیری سفارش

کد امنیتی

صوتی تصویری

در این قسمت فروشگاه اینترنتی یکنام , شما می توانید تمامی اخبار لوازم صوتی تصویری نظیر اخبار تلویزیون و سینما خانگی و دستگاه های پخش کننده و غیره را به صورت کاملا حرفه ای و اپدیت دریافت کنید.همچنین تمامی اخبارها از منابع بسیار معتبر قرار داده می شود و چنانچه اخباری احتیاج به اپدیت و تغییر داشته باشد کارشناسان فروشگاه اینترنتی یکنام به صورت کاملا موشکافانه انها را انجام خواهند داد.

ضمنا بایدبه این موضوع هم اشاره نمود که متاسفانه در سطح اینترنت اخبار لوازم خانگی و صوتی تصویری خیلی کم می باشد و به همین دلیل ما سعی کردیم که برترین اخبار را در این زمینه قرار دهیم تا کمکی به شما عزیزان کرده باشیم.

همچنین اگر از دوستان عزیز در مورد لوازم صوتی تصویری اخبار مهم و خوبی در دست دارند می توانند یا به ای دی تلگرام زیر لینک اخبار مورد نظر را ارسال نمایند یا در قسمت تماس با ما لینک مورد نظر را ارسال نمایند تا با این کار به دوستان عزیز دیگر هم کمکی در شناخت محصولات و اطلاعات انها کرده باشید.

نمایش 1 - 1 از 1 محتوا
  • 96-03-06 17:03:18 شنبه
    113

    پورت صوتی اپتیکال چیست؟

    درگاه صوتی نوری یا Optical Audio چیست؟   درگاه صوتی نوری روش بسیار معقولی برای فرستادن صدا و صوت با کیفیت بسیار بالا بین دیوایس ها است. گاهی روش های دیگر برای این کار وجود دارد ولی...