مجوز وزارت صنعت و معدن

مجوز وزارت ارشاد

logo-samandehi

تولید کننده‌ها

رهگیری سفارش

کد امنیتی

صوتی تصویری

خوشبختانه فروشگاه اینترنتی یکنام با رشد روز افزون خود بر ان شد که تیمی برای قسمت اخبار و اموزش لوازم صوتی تصویری به وجود اورد. به همین دلیل کارشناسان ما تصمیم گرفتند که با در نظر گرفتن نیاز مشتریان و همچنین سوالاتی که روزانه در مورد محصولات صوتی تصویری نظیر تلویزیون و سینما خانگی و محصولات پخش کننده مانند دی وی دی پلیرها و بلوری پلیر ها پرسیده می شد, مطالب بسیار کاربردی نوشتند .در حال حاضر مطالبی که در سایت یکنام در مورد لوازم صوتی تصویری می خوانید حاصل تلاش بچه های یکنام می باشد که یا با کاوش و تست های خود نوشته اند و یا اینکه از منابع بسیار معتبر استفاده کرده اند.

همچنین دوستان عزیز چنانچه در مورد لوازم صوتی تصویری مطالب خوبی را می دانید و یا خودتان تست کرده اید می توانید با فایل اموزش مورد نظر را یا به ای دی تلگرام ما به ادرس Telegram.me/yeknam_support و یا اینکه در قسمت تماس با ما فروشگاه اینترنتی یکنام ارسال نمایید.

نمایش 1 - 1 از 1 محتوا
  • 96-03-06 17:03:18 شنبه
    114

    پورت صوتی اپتیکال چیست؟

    درگاه صوتی نوری یا Optical Audio چیست؟   درگاه صوتی نوری روش بسیار معقولی برای فرستادن صدا و صوت با کیفیت بسیار بالا بین دیوایس ها است. گاهی روش های دیگر برای این کار وجود دارد ولی...