کاتالوگ

فیلترهای فعال:
  موجود بودن
  وضعیت
  نوع صفحه نمایش
  کیفیت صفحه نمایش
  ارتباط بی سیم Wi-Fi

  تلویزیون

  راهنمای خرید تلویزیون همیشه جز دغدغه های همیشگی مردم بوده است و به همین خاطر کارشناسان فروشگاه اینترنتی یکنام در این شاخه از بلاگ فروشگاه سعی بر این نموده اند که مهم ترین مواردی که در راهنمای خرید تلویزیون به شما کمک می کنند را قرار دهند.در این قسمت از مطالب وبلاگ سایت ما مطالبی در زمینه های خرید ال ای دی و خرید پلاسما و خرید اولد و خرید کیولد و خیلی مطالب دیگر قرار دارد.

  در این قسمت مطالبی در مورد چگونگی خرید تلویزیون و یا نحوه خرید تلویزیون و موارد دیگر قرار دارد.ضمنا باید خدمت شما عزیزان اعلام کنیم که اگر قصد خرید تلویزیون را دارید موارد زیر را حتما در مرحله اول در نظر داشته باشید و سپس به مطالعه مطالب این شاخه بپردازید.

   

  کیفیت ساخت تلویزیون

  اولین مورد که خیلی در خرید تلویزیون مهم می باشد کیفیت ساخت و کیفیت مونتاژ یک تلویزیون می باشد و خواهشا گول پاین بودن قیمت تلویزیون را نخورید.به فرض مثال برخی اوقات وارد بازار می شوید و میبینید که قیمت ال ای دی مورد نظر شما در سایز 55 اینچ بین 2500 تا 3 میلیون می باشد که ناگهان به مدلی بر میخورید که دارای برندی ناشناخته و یا خیلی ضعیف می باشد که دارای قیمت 2 میلیون  می باشد که این موضوع را حتما به ان شک کنید.در اینجا کیفیت به احتمال قریب به یقین پایین می باشد.

  در کل اگر دوست دارید که بدانید که چطور باید کیفیت ساخت و کیفیت مونتاژ یک تلویزیون در هر نوعی نظیر ال ای دی و اولد و کیولد و غیره بشناسید پس حتما مطالبی نظیر " راهنمای خرید تلویزیون " و مطالب دیگر را مطالعه کنید.

   

  کیفیت تصویر تلویزیون

  کیفیت تصویر تلویزیون در انواع مختلفی می باشد که در حال حاضر که در حال نوشتن این مطلب هستیم تلویزیون های در کیفیت تصویر HD و FHD و تلویزیون 4K و 5K و 8K ساخته شده است و البته قیمت تلویزیون هم با بالا رفتن این کیفیت نیز بالاتر می رود.

  راهنمای خرید تلویزیون اولد و کیولد و ال ای دی

  پنل تلویزیون

  به پنل هم همچنین حتما توجه کنید که نوع پنل نیز در برخی اوقات کاربرد خاصی برای بعضی افراد دارد.

   

  تعداد پورت در تلویزیون

  اگر از اندسته از افرادی هستید که اتصالات مختلفی را انجام می دهید و از این جور موارد برایتان مهم است حتما به تعداد پورت ها و خروجی و ورودی ها توجه کنید.

   

  ارتباطات

  ارتباطات نیز از مواردی دیگری است که در خرید تلویزیون بسیار مهم است. مواردی نظیر فناوری DLNA و Widi و MHL و غیره.

  این ارتباطات را می توانید به صورت دقیق در مطالب ما پیدا کنید.

   

  انطباق تصویر

  انطباق تصویر که این روزها جز مواردی قرار گرفته که خریداران در خرید ال ای دی خود خیلی به ان توجه می کنند جز موارد بسیار مهم هم می توان تلقی کرد. این مورد را نیز می توان با قیمت تلویزیون مورد نظر مستقیم دانست. یعنی به فرض مثال اگر انطباق تصویر بالاتر برود یقینا قیمت کیولد یا قیمت ال ای دی شما نیز بالاتر می رود.پس به این گزینه هم توجه داشته باشید.

   

  پردازنده تلویزیون

  این مورد را مخصوصا در تلویزیون های اسمارت یا همان تلویزیون های هوشمند در نظر داشته باشید و بیشتر توجه کنید و سعی کنید تلویزیون های اسمارت را با پردازنده های قوی تر خریداری نمایید.

   

  نتیجه گیری فروشگاه اینترنتی یکنام

  دوستان عزیز در نظر داشته باشید که در مطلب بالا کارشناسان فروشگاه اینترنتی یکنام خیلی خلاصه یکسری از موارد مهم را نام بردند . اما پیشنهاد ما به شما این است که حتما از مطالب ما استفاده کنید چرا که مطالبی که کارشناسان ما قرار داده اند تمامی موارد بالا را به صورت تخصصی توضیح داده اند.

  نمایش 1 - 4 از 4 محتوا

  کد QR

  منو

  مقایسه 0

  Top

  dstat graph