تاریخ انتشار: 96-10-08 16:10:33 جمعه
نمایش: (145)

ماشین لباسشویی سامسونگ مدل H144 | بررسی تخصصی

بررسی ماشین لباسشویی سامسونگ مدل H144

 

ماشین لباس شویی های سامسونگ همانند دیگر محصولات این شرکت دارای طرفداران بسیاری هستند و شمار زیادی از کاربران آن ها خرید و استفاده از ماشین لباسشویی های سامسونگ را به افرادی که قصد خرید ماشین لباسشویی جدید دارند، توصیه می کنند. لباسشویی های سامسونگ با قابلیت های ویژه ی خود توانسته اند به خوبی از پس توقعات کاربران از یک ماشین لباسشویی خوب برآمده و جایگاه خود را در بازار محصولات مرتبط با شست و شوی لباس تثبیت نمایند. در این میان یکی از مدل های پرکاربرد ماشین لباسشویی سامسونگ، به خصوص برای خانواده های پر جمعیت تر، که به سبب قابلیت های متعدد توجه زیادی را به خود جلب نموده است، ماشین لباسشویی سامسونگ مدل H144 می باشد.

ماشین لباسشویی سامسونگ H144 یک ماشین لباسشویی 11 کیلوگرمی با ابعاد 60*60*85 (عرض*طول*ارتفاع) سانتی متر است. موتور این لباسشویی از نوع دیجیتال اینورتور بوده و سرعت چرخش موتور این دستگاه 1400 دور در دقیقه می باشد. لباسشویی H144 سامسونگ مجهز به سیستم VRT PLUS است که باعث می شود لرزش و صدای لباسشویی در حین شست و شو بسیار کمتر از دیگر محصولات مشابه باشد. یکی دیگر از ویژگی های این ماشین لباسشویی مجهز بودن آن به سنسور وزن است. با استفاده از این تکنولوژی امکان استفاده از ماشین لباسشویی در زمانی که هنوز ظرفیت دیگ تکمیل نشده است وجود دارد، چرا که دستگاه به صورت اتوماتیک و با استفاده از این تکنولوژی میزان آب و شوینده ی مورد نیاز برای شستن هر مقدار لباس موجود در دیگ را محاسبه کرده و به همان اندازه از آن ها برای شست و شوی لباس ها استفاده می نماید. علاوه بر این موارد در لباسشویی H144 سامسونگ از هیتر سرامیکی، دیگ الماسه و تکنولوژی حباب ساز استفاده شده است.

مصرف انرژی پایین این دستگاه از دیگر مزایای قابل توجه آن است. رتبه ی مصرف انرژی این دستگاه A++++ است. در ادامه به صورت کامل به بررسی ویژگی های ماشین لباسشویی سامسونگ مدل H144 خواهیم پرداخت.

 راهنمای خرید ماشین لباسشویی را در لینک زیر بخوانید.

راهنمای خرید ماشین لباسشویی

دیگ الماسه

در ماشین لباسشویی سامسونگ مدل H144 از دیگ الماسه استفاده شده است. تفاوت دیگ های الماسه با دیگر انواع دیگ ها در ریزتر بودن سوراخ ها و نرم تر بودن سطح برجستگی های آن هاست. این مشخصات باعث می شوند تا لباس های در حین شست و شو نخ کش، چروک و شل نشوند. چنین مزیتی خصوصاً برای افرادی که لباس های خود را برای دفعات بیشتری شست و شو می دهند بسیار مهم و کلیدی است تا با استفاده از آن بتوانند از آسیب ندیدن لباس های خود در اثر شست و شوی زیاد با ماشین لباسشویی اطمینان حاصل نمایند.

http://uupload.ir/files/b2sv_-11-samsung-h144-s-h144s-h144-silver-washing-machine.jpg

هیتر سرامیکی

هیتر به کار رفته شده در لباسشویی مدل H144 سرامیکی است و به همین سبب نه تنها با سرعت بیشتری گرم می شود، بلکه از تشکیل رسوب های کلسیم، مشکلی که در به کارگیری هیترهای فلزی بسیار شایع بود، نیز جلوگیری می کند. بدیهی است که استفاده از هیتر سرامیکی در طراحی این لباسشویی باعث صرفه جویی قابل توجه در مصرف انرژی، به سبب کوتاه شدن زمان گرم شدن، می گردد.

 

تکنولوژی حباب ساز Eco Bubble

شست و شو توسط ماشین لباسشویی سامسونگ مدل H144 بر اساس تکنولوژی حباب ساز صورت می گیرد. این تکنولوژی با استفاده از آب و مواد شوینده حباب هایی را ساخته و آن ها را به داخل الیاف لباس ها هدایت می کند. نفوذ حباب ها، که حاصل حل شدن کامل مواد شوینده در آب هستند، به بافت و الیاف لباس ها سبب می شود تا آلودگی های موجود در آن ها با کیفیت و سرعت بیشتری نسبت به استفاده از کف معمولی پاک شده و در نتیجه حاصل کار شست و شو رضایت بخش تر باشد. استفاده از تکنولوژی حباب ساز باعث می شود تا لباس ها تا 40 برابر سریع تر شسته شوند و همین امر خود صرفه جویی 70 درصدی در مصرف انرژی را به دنبال دارد.

 

سیستم عیب یاب آسان Smart Check

سیستم عیب یاب آسان که با استفاده از اپلیکیشن مخصوص نصب شده بر روی تلفن های همراه هوشمند کار می کند، به کاربران این امکان را می دهد تا در صورت بروز هر گونه مشکلی در دستگاه بلافاصله از آن با خبر شوند. کاربران می توانند با استفاده از این قابلیت با اقدام به موقع برای تعمیر و رفع عیب دستگاه از بروز آسیب های بیشتر در آن جلوگیری نمایند.

 

دکمه ی My Cycle

لباسشویی H144 با دارا بودن دکمه ی My Cycle این امکان را برای کاربر فراهم می سازد تا برنامه ی شست و شوی مناسب خود را طراحی نموده و آن را ذخیره نماید. بدین ترتیب به هنگام شست و شوی لباس ها در هر شرایطی تنها کافی است تا برنامه ی شست و شوی اختصاصیِ طراحی شده ی مربوط به آن شرایط را انتخاب نموده و شست و شو را آغاز نمود. با استفاده از این قابلیت دیگر نیازی به تنظیم برنامه ی شست و شو پیش از هر بار استفاده از لباسشویی به صورت دستی، نیست. لازم به ذکر است که این ویژگی در کنار دیگر برنامه های شست و شو، مانند شست و شوی سریع، شست و  شوی لباس های پشمی و ... ارائه شده است و جایگزین آن ها نمی باشد.

 

سیستم VRT PLUS

سیستم VRT PLUS باعث می شود تا دستگاه در حین شست و شو لرزش و صدای بسیار کمتری داشته باشد. این تکنولوژی می تواند در تمامی مراحل شست و شو و خشک کردن بار موجود در دیگ را به صورت متعادل نگاه داشته و در نتیجه از لرزش و ایجاد صدای بسیار جلوگیری نماید. این ویژگی به کاربر این امکان را می دهد تا بدون محدودیت زمانی از لباسشویی استفاده نماید.

 

موتور دیجیتال اینورتر

کیفیت موتور دیجیتال اینورتر به کار رفته در لباسشویی سامسونگ مدل سیستم H114 به اندازه ای قابل قبول است که این شرکت خود عملکرد درست آن را برای 10 سال تضمین می کند. استفاده از این موتور در طراحی لباسشویی H114 باعث افزایش بهره وری و کاهش سر و صدای ناشی از فعالیت موتور شده و علاوه بر این مصرف انرژی را به گونه ای قابل توجه کاهش می دهد.

 انواع موتور های ماشین لباسشویی را  نیز میتوانید در لینک زیر بخوانید.

معرفی انوع موتور های ماشین لباسشویی

ظاهر زیبا

لباسشویی مدل H114 دارای طراحی بسیاری زیبایی است. LCD به کار رفته در این دستگاه رنگی بوده و دارای طراحی بسیار پیشرفته ای می باشد. این نمایشگر قابلیت کنترل هوشمند داشته و علاوه بر این از این امکان برخوردار است که با توجه به لباس های موجود در دیگ شست و شو به صورت اتوماتیک چرخه ی بهینه ی شست و شو را مورد تحلیل قرار دهد.

 

 http://uupload.ir/files/qt49_h144_(2)_(1).jpg

سیستم کنترل ولتاژ Volte Control

با استفاده از این سیستم، لباسشویی H114 در اثر شوک های ناشی از تغییر ولتاژ برق آسیب نخواهد دید. مسلماً چنین مزیتی می تواند در افزایش طول عمر لباسشویی تأثیر به سزایی داشته باشد. علاوه بر این سیستم کنترل ولتاژ باعث می شود تا بعد از قطع شدن برق در حین فعالیت دستگاه مجدداً به صورت خودکار آغاز به کار نماید و در نتیجه قطع برق مشکلی برای لباس ها ایجاد نخواهد کرد.

 

برنامه‌ی شستشوی خودکار دیگ Eco Drum Clean

این قابلیت سبب می شود تا در صورت آلوده بودن دیگ، شیشه و درِ لباسشویی، بدون استفاده از هرگونه شوینده، مواد انباشته شده ناشی از شست و شوهای متعدد از این سطوح زدوده شوند.

 

قابلیت شست و شوی سریع

این قابلیت یکی از محبوب ترین و پرکاربردترین قابلیت هایی است که بسیاری از کاربران وجود آن را در هر ماشین لباسشویی انتظار دارند. با استفاده از این قابلیت می توان لباس هایی که آن چنان کثیف نیستند را در مدت زمانی 15 دقیقه ای شست. در صورت استفاده از این قابلیت در مصرف آب و انرژی صرفه جویی می شود. این قابلیت برای افرادی که به دلیل مشغله ی بسیار وقت چندانی ندارند و همچنین برای آن هایی که برای پاکیزه بودن همیشگی لباس های خود اهمیت بسیار زیادی قائل هستند کاربرد بیشتری دارد.

 

سخن آخر

با توجه به آن چه که گفته شد، می توان گفت که ماشین لباسشویی سامسونگ مدل H144  یکی از بهترین گزینه ها برای خرید ماشین لباسشویی در خانواده های با جمعیت متوسط و بالا است. این ماشین لباسشویی با امکاناتی که دارد می تواند اکثریت قریب به اتفاق توقعات یک کاربر از ماشین لباسشویی را برآورده سازد و شستشویی تمیز و دقیق را در مدت زمانی کم و با مصرف انرژی ای بسیار اندک را به همراه داشته باشد. در آخر آن که این دستگاه به سبب طراحی زیبایی هم که دارد میتواند در مدرن تر به نظر آمدن محیط منزل مؤثر باشد. 

در لینک زیر لیست مربوط به قیمت ماشین لباسشویی را در یک نگاه کلی بخوانید.

  لیست قیمت لباسشویی

لیست قیمت ماشین لباسشویی

 

(0)
هیچ دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*

کد QR

منو

مقایسه 0