تاریخ انتشار: 96-11-23 20:11:18 دوشنبه
نمایش: (78)

بررسی ماشین لباسشویی سامسونگ مدل Q1469

نگاهی به ماشین لباسشویی سامسونگ مدل Q1469

تا کنون ماشین لباسشویی های مختلفی از شرکت سامسونگ را مورد بررسی قرار داده ایم. اما محصولی که در این نوشتار به آن خواهیم پرداخت، یکی از بهترین و پیشرفته ترین ماشین لباسشویی های سامسونگ به حساب می آید و برای کسانی که خواهان صرف هزینه ای بیشتر هستند می تواند گزینه ای مناسب باشد. ماشین لباسشویی مدل Q1469 با امکانات مناسبی که دارد و همچنین به واسطه درب کریستال بلو با طراحی زیبایی که دارد می تواند ارزش صرف هزینه ای بیشتر به نسبت سایر ماشین لباسشویی های سامسونگ را داشته باشد. در این نوشتار، به امکانات این محصول خواهیم پرداخت و خواهیم دید که این ماشین لباسشویی سامسونگ، ارزش قیمتی که برای آن در نظر گرفته شده را دارد.

 

الف) طراحی:

درب کریستال بلوی به کار رفته در این محصول در اولین نگاه توجه را به خود جلب می کند. چنین درب بزرگی این حسن را دارد که ورود و خروج البسه به راحتی صورت گیرند. افزون بر این، زیبایی خارق العاده ای که به سبب وجود چنین دری به چشم می آید نیز نکته ای نیست که قابل چشم پوشی باشد.

پنل لمسی دستگاه در بالا و سمت راست درب و سیستم انتخاب گر در بالای این در قرار گرفته اند و لوگوی سامسونگ نیز در بالا و سمت چپ در قرار گرفته. در کلیت امر، طراحی ظاهری این ماشین لباسشویی در وضعیت مناسبی است و می تواند توجه بسیاری از خریداران را به خود جلب کند.

  لباسشویی سامسونگ Q1469

ب) ظرفیت 8 کیلوگرمی:

ماشین لباسشویی Q1469 از ظرفیت 8 کیلوگرم برخوردار است و گزینه ای مناسب برای خانواده های با جمعیت کم و متوسط می باشد. بهتر است خانواده های با جمعیت بالا از ماشین لباسشویی های بالای 10 کیلوگرم استفاده کنند تا در زمان و مصرف انرژی صرفه جویی داشته باشند.

 

ج) تکنولوژی حباب ساز:

این تکنولوژی از طریق ترکیب مواد شوینده و آب موجب ساخت حباب می شود. حباب هایی که توسط این تکنولوژی ساخته می شوند می توانند به راحتی در عمق الیاف البسه نفوذ کنند و موجب شستشوی بهتر و سریع تر البسه شوند. نکته خوبی که در ارتباط با این تکنولوژی وجود دارد این است که به واسطه تکنولوژی حباب ساز امکان شستشوی لباس ها با آب سرد فراهم می باشد. شستشو با آب سرد نه تنها سبب می شود که در مصرف انرژی صرفه جویی شود، بلکه برای البسه ای که به آب گرم حساس هستند نیز مفید می باشد. شما عزیزان در قسمت زیر میتوانید انواع برنامه ها و توضیح در مورد سیستم حباب ساز را به صورت کامل بخوانید.

برنامه های ماشین لباسشویی

  لباسشویی سامسونگ مدل Q1469

د) ورودی لوله آب سرد و گرم:

ماشین لباسشویی 8 کیلوگرمی Q1469 دارای ورودی لوله آب سرد و گرم است. داشتن ورودی آب گرم از جمله مواردی است که می تواند در کاهش مصرف انرژی مفید باشد چرا که امکان ورود آب گرم را فراهم می سازد و این امر گرم کردن آب سرد توسط خود دستگاه را منتفی ساخته و به این ترتیب موجب می شود که انرژی اضافه ای برای گرم کردن آب سرد توسط دستگاه مصرف نشود.

 

ه) فناوری Bubble Soak:

قوی ترین لکه ها نیز یارای مقاومت در برابر حباب های تکنولوژی Bubble Soak را ندارند. این تکنولوژی نیز همچون تکنولوژی Ecobubble یا همان حباب ساز، با استفاده از آب و مواد شوینده حباب هایی می سازد و به وسیله این حباب ها لباس ها را کاملاً خیسانده و موجب می شود که سخت ترین لکه ها نیز از بین بروند.

 

و) تکنولوژی Air Wash:

این تکنولوژی از جمله تکنولوژی های بسیار کاربردی ماشین لباسشویی سامسونگ مدل Q1469 می باشد. به موجب وجود این تکنولوژی، البسه بوزدایی می شوند و پس از شستشو هیچگونه بوی ناخوشایندی از آن ها به مشام نمی رسد.

 http://uupload.ir/files/4uyi_003_145.jpg

ز) موتور دیجیتال اینورتر:

در ماشین لباسشویی 8 کیلوگرمی Q1469 از موتور دیجیتال اینورتر بهره گرفته شده است. این نوع موتور موجب کاهش صدا و لرزش دستگاه شده و به این ترتیب کاهش مصرف انرژی را نیز به همراه دارد. جالب آن که خود شرکت سامسونگ به اندازه ای به عملکرد این نوع موتور اطمینان دارد که 10 سال گارانتی برای آن وضع کرده است. در قسمت زیر میتوانید انواع موتور های ماشین لباسشویی را بخوانید.

معرفی انواع موتور های ماشین لباسشویی

 

ح) سیستم عیب یاب هوشمند:

ماشین لباسشویی های جدید عمدتاً از چنین سیستمی برخوردارند و ماشین لباسشویی مدل Q1469 نیز از این قضیه بی نصیب نمانده. با این سیستم، می توان از طریق گوشی هوشمند نقص ها و اختلالات ماشین لباسشویی را پیدا کرد و در همان مراحل اولیه اقدام به رفع مشکل نمود.

 

ط) شستشوی سریع:

از جمله کاربردی ترین ویژگی های ماشین لباسشویی سامسونگ مدل Q1469 می توان از شستشوی سریع نام برد. این برنامه امکان شستشوی 15 دقیقه ای البسه نه چندان کثیف را فراهم می سازد و به این ترتیب علاوه بر صرفه جویی در زمان، صرفه جویی در انرژی را نیز به همراه خواهد داشت.

 

ی) دیگ الماسه:

دیگ الماسه از برجستگی های نرم و سوراخ های ریزی برخوردار است و به این ترتیب مانع از گیر کردن الیاف البسه به خود می شود. نتیجتاً پیشگیری از شل و نخ کش شدن البسه را به همراه خواهد داشت و موجب می شود که لباس ها پس از شستشو از همان لطافت اولیه برخوردار باشند.

  لباسشویی سامسونگ

 

ک) سیستم حفاظتی در نوسانات برق:

گاه به سبب نوساناتی که در ولتاژ برق وجود دارد ممکن است آسیب هایی اساسی به ماشین لباسشویی وارد آید. اما سامسونگ با استفاده از سیستم حفاظتی در نوسانات برق برای این مشکل نیز تدبیر اندیشیده و سبب شده که ماشین در برابر نوسانات برق مقاوم باشد.

 

ل) سخن آخر:

امکانات ماشین لباسشویی سامسونگ مدل Q1469 به موارد فوق محدود نمی شود. افزون بر آن چه که در بالا گفته شد، امکاناتی دیگر همچون قفل کودک، قابلیت شستشوی خودکار دیگ، خشک کن، استفاده از هیتر سرامیکی و مواردی دیگر نیز در این محصول وجود دارند که همگی ارزش خرید ماشین لباسشویی سامسونگ مدل Q1469 را بالا برده اند. به جرأت می توان گفت که با تمامی این امکانات، قیمت این ماشین لباسشویی بالا نیست و در واقع از قیمتی مقرون به صرفه برخوردار است.

(0)
هیچ دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*

کد QR

منو

مقایسه 0