تاریخ انتشار: 97-01-01 01:01:05 چهارشنبه
نمایش: (3695)

نحوه تمیز کردن فیلتر ماشین لباسشویی سامسونگ

ماشین لباسشویی سامسونگ دارای فیلتری می باشد که باید ان را تمیز کنید که این کار باعث کاهش خرابی و افزایش عمر ماشین لباسشویی می شود.کارشناسان فروشگاه اینترنتی یکنام به همین خاطر بر ان شدند که باز هم با یکی دیگر از مقالات کاملا کابردی بتوانند به شما عزیزان در زمینه لوازم خانگی کمک کنند.

نکته مهم : در نظر داشته باشید که شاید لباسشویی شما برای خیلی سال پیش باشد که در این صورت شاید این فیلتر اصلا در دستگاه شما وجود نداشته باشد.معمولا طبق بررسی های ما معمولا این فیلتر از 8 سال پیش به قبل وجود نداشته است.

برای تمیز کردن فیلتر ماشین لباسشویی سامسونگ خود,  به صورت زیر و به ترتیب عمل کنید :

  1. در ابتدا حتما به این موضوع توجه کنید که ماشین لباسشویی حتما خاموش و کلا از برق بکشید باشد و اصلا در حال کار نباشد که اگر اینطور باشد امکان خیلی زیاد اب گرم داخل ان در حین شستشو بیرون میریزد.
  2. در مرحله بعد یک ظرف بزرگ زیر ان بگذارید. توجه داشته باشید که یکی دو ظرف دیگر در کنار این ظرف داشته باشید چون برخی اوقات اب زیادی خارج می شود.ضمنا سعی کنید که ظرف تان بزرگ باشد که دیگه دچار مشکل نشوید و احتیاج به تعویض زیاد ظرف ها نباشد.
  3. سپس به وسیله یک عدد کارت یا یک کلید درپوش فیلتر ماشین لباسشویی خود را باز کنید.
  4. بعد از ان یک طرف مخزن تخلیه اضطراری را خارج نمایید.
  5. حالا که درپوش اضطراری تخلیه را باز کردید نوبت به این میرسد که ظرفی که زیر ان گذاشته اید را قرار دهید تا کاملا اب در ان تخلیه شود.
  6. سپس که اب کاملا خالی شد نوبت به این میرسد که پیج های درپوش تخلیه اضطرار را باز نمایید و سپس هر نوع کثیفی و ماده ای که میبینید باعث کثیفی فیلتر ماشین لباسشویی شما شده است را تمیز کنید و کاملا بشویید و ضمنا حتما از این موضوع مطمئن شوید که کثیفی و چیزی در کنار پروانه این فیلتر باقی نمانده باشد و انها را هم حتما تمیز کنید.
  7. در اخر هم همه چیز مشخص هست و باید همین فیلتر را در ماشین لباسشویی سامسونگ خود جا بزنید و حتما این کار را درست انجام دهید و اگر درست جا نزنید دستگاه شما به درستی کار نخواهد کرد و حتی بعد از اولین شستشو نشتی را خواهید دید.

 

ضمنا اگر قصد خرید ماشین لباسشویی سامسونگ را دارید می توانید با کلیک بر روی لینک قیمت ماشین لباسشویی های سامسونگ شوید.

(0)
هیچ دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*

کد QR

منو

مقایسه 0