مجوز وزارت صنعت و معدن

مجوز وزارت ارشاد

logo-samandehi

تولید کننده‌ها

تاریخ انتشار: 96-03-06 19:03:57 شنبه
نمایش: (215)

معرفی کولر گازی های شارپ به همراه مشخصات کامل

معرفی کولر گازی شارپ به همراه مشخصات کامل

کولر گازی شارپ

نهایت لذت از هوای فضای داخل منزل و یا محیط کار را با داشتن کولر گازی تجربه کنید.خوشبختانه در ایران خرید و فروش کولر گازی چه در فصل تابستان و چه در فصل زمستان رو به افزایش است.

تابستانی خنک و همینطور زمستانی گرم را برای خود به وجود آورید.در این مطلب برای شما عزیزان یک برند از کولر گازی را همراه با کارایی ها و قابلیت های آن توضیح خواهیم داد.
کولر گازی ها در انواع و اقسام مختلفی تولید شده اند.کولر گازی های اسپلیت یا همان دیواری،کولر گازی پنجره ای،کولر گازی ایستاده و پرتابل.که هر کدام از این دستگاه های ارزشمند دارای امکانات و مشخصاتی میباشد.البته ناگفته هم نماند که هر کدام از این دستگاه های سرمازا و گرمازا،در همه برند ها،دارای ظرفیت های مختلف برای متراژ ها و مکان های گوناگون تولید و تنظیم شده اند.

در ادامه این مرجع،کولر گازی از برند خوب و با کیفیت SHARP  را برایتان توضیح میدهیم.

اسپیلت های دیواری شارپ در ظرفیت های 9000 ، 12000 ، 18000 و 24000 تولید و روانه بازار شده اند.که هر کدام از این ظرفیت ها برای متراژهای مشخصی مناسب است.

کولر گازی مدل AY-AP9KR در ظرفیت 9000 تولید شده است.شما عزیزان میتوانید با مراجعه به لینک زیر به صفحه اصلی این محصول با کیفیت مراجعه کنید و عکس ها و مشخصات کامل این اسپلیت دیواری را ملاحظه بفرمایید.

AY-AP9KR

یون های پلاسما کلاستر ( یک مکانیزم تصفیه هوای عالی )

فن آوری پلاسما کلاستر در کولر گازی های SHARP  فرایند تصفیه هوا را با استفاده از یون های موجود در طبیعت انجام میدهد.تخلیه پلاسما موجب ایجاد و نشر یون های مثبت و منفی مشابه با پدیده مزبور در طبیعت میگردد.فناوری پلاسما کلاستر در اسپلیت های دیواری شارپ موجب رفع انواع قارچ ها و ویروس های موجود در هوا میشود.
تکنولوژی پلاسما کلاستر در مقابل موارد زیر کاربرد دارد :

 1. ویروس های موجود در هوا
 2. قارچ های موجود در هوا
 3. باکتری های موجود در هوا
 4. نهاده های آلرژی زا

مکانیزم میکروب زدایی پلاسما کلاستر در کولر گازی شارپ چگونه انجام میشود ؟

  یون پلاسما کلاستر

 

میکروب زدایی در کولر گازی های شارپ در سه حالت انجام میشود :

 • آزاد سازی یون ها : یون های پلاسما کلاستر که مشابه با یون های مثبت و منفی موجود در طبیعت است.از طریق تخلیه پلاسما ایجاد شده و در هوا آزاد میشود.
 • تاثیر یون ها بر میکروب های موجود در هوا : استفاده از کولر گازی یک مزیت بسیار خوبی که دارد این است که هوای محیط  را از هر گونه آلاینده پاک میکند.یون های حاصل از رادیکال های هیدروکسید ( OH ) صرفا در حالتی اکسید میشوند که به سطح قارچ ها و ویروس ها ی موجود در هوا میچسبند.این رادیکال ها به سرعت موجب رفع هیدروژن پروتئین ها و شکسته شدن آنها میشوند.
 • بازگشت قطعات حاصل از شکست به صورت آب به هوا : رادیکال های هیدروکسید با ترکیب شده و مولکول آب را تشکیل میدهند که به هما باز میگردد.

شرکت بزرگ شارپ که در زمینه تولید و پخش کولر گازی نیز فعالیت میکند.محصولات خود را با کیفیت بسیار بالا ارائه داده است.

کمپرسور هایی که در کولر گازی های SHARP  تعبیه شده است با عملکرد اینورتر INVERTER باعث صرفه جویی 60 درصدی در مصرف انرژی شده است.کولر های اینورتر J-TECH  مربوط به شارپ دقیقا موجب تبدیل مصرف برق تحت کنترل به بهره برداری صرفه جویی در مصرف برق و صرفه اقتصادی در انرژی میشود.
کولر گازی اسپلیت شارپ از موتور های DC  پرتوان برای فن کمپرسور و فن فضای بیرونی برای کاهش مصرف انرژی و افزایش کارایی بازدهی استفاده میکنند.

حالت صرفه جویی  INVERTER ECO

حالت صرفه جویی برای مواقعی که کاربر نیازی به سرمایش با حداکثر توان ندارد،ایده ال است.الگوی ECO  موجب کاهش هزینه های برق و جلوگیری از سرمایش بیش از حد از طریق تعدیل مصرف برق در دو مرحله میشود.

مدل های فاقد اینورتر COMFORT ECO

در مدل های غیر اینورتر خوب به مراتب میزان مصرف برق بالاتر است.علیرغم آن که الگوهای مجموعه COMFRONT ECO  از مدل های اینورتر نمیباشد،مصرف برق نسبت به هواسازی های دیگر در آنها به مراتب کمتر است و موجب بهره برداری سازگار با محیط زیست میشود.

کنترل دمای اینورتر برای سرمایش یکنواخت

اینورتر J-TECH  تولید کمپانی SHARP  به دقت دما را برای حصول اطمینان از سرمایش راحت و یکنواخت کنترل میکند.

حالت آرامش

حالت COMFORT  موجود در کولر گازی های شارپ سه مزیت متمایز نسبت به کولر های عادی از بابت رسیدن به فرایند سرمایش نهایی دارد.

 • مدل های فاقد اینورتر کمپانی SHARP مجهز به نرم افزار دقیق کنترل فن و نرم افراز جدید کنترل دما میباشدکه موجب کاهش تغییرات دمایی در حین استفاده از حالت CONFORT میشود.
 • این مدل ها از نوع نرم افزار کنترل کننده جدید برای کاهش زمان خاموشی کمپرسور کولر گازی و تامین سرمایش بهتر استفاده میکند.
 • این مدل ها موجب کاهش رطوبت برای حفظ محیطی خنک ، خشک و راحت میشود.

از ویژگی های بارز و خوب کولر گازی های  SHARP میتوان به حالت مخصوص نوزاد اشاره کرد.بر روی ریموت کنترل دستگاه کولر گازی اسپلیت شارپ یک دکمه قرار دارد که جهت تغییر حالت به عملکرد نوزاد کاربرد دارد.این حالت طراحی شده برای حفظ راحتی کل اتاق و سرمایش یکنواخت الگوی نوزاد از دمش مستقیم هوای خنک به نوزاد شما جلوگیری میکند.این یک حالت بسیار خوب در کولر گازی های سارپ میباشد.

مشخصه دیگری که در اسپیلت های دیواری چه اینورتر و چه معمولی کاربرد دارد.عملکرد بیصدا میباشد.این فراین میزان حداقل صدا یعنی 21 دسیبل را تولید میکند.دستگاه تهویه هوای شارپ دارای کارکرد بهره برداری آرام را میتوان برای کار در شرایط سرعت بسیار پایین فن برای تامین سکوت مورد نیاز کاربر جهت یک خواب مطلوب شبانه تنظیم نماید.


حالت خواب بهینه Best Sleep Mode

این عملکرد موجب ایجاد بهترین سرمایش جهت تامین خوابی مطلوب میباشد.حالت گفته شده در کولر گازی اسپیلت های دیواری SHARP  به صورت خودکار و به آرامی دمای اتاق را دقیقا در حد لازم برای تامین شرایط بهینه برای اغاز خواب راحت ، در طی خواب و زمان بیدار شدن از خواب تنظیم می نماید.

عملکرد پاکسازی خودکار (SELF – CLEANING FUNCTION)

یون های پلاسما کلاستر موجب حداقل رسیدن رشد قارچ ها در داخل هواساز میشود.

عملکرد POWERFUL JET

انتشار هوای خنک موجب تامین سرمایش سریع در کولر گازی میشود.پس از فعال کردن حالت پاور جت توده های دمشی قدرتمند،هوای سرد و تازه را برای تامین سریع سرمایش مورد نظر شما و رهایی سریع از هوای گرم و مرطوب فراهم میکند.آزاد سازی توده های سرمایشی گفته شده به صورت خود به خود موجب کاهش دمای اتاق به میزان 5 درجه ظرف تنها 5 دقیقه میشود.

  سیستم پاور جت کولر گازی شارپ
کولر گازی ها همانطور که میدانید دارای یک عدد کمپرسور میباشند.این کمپرسور ها برای اینکه در برابر شرایط آب و هوایی بد و متفاوت بهترین عملکرد را داشته باشند،از یک سری محافظ ها در بدنه آنها استفاده شده است.

 • سپر ولتاژ : کولر گازی های شارپ میتواند موجب تامین بهره برداری در ولتاژی پایین در سطح 130 ولت در مناطق دچار ناپایداری ولتاژ شوند.
 • سپر لرزش : تمامی کولر های SHARP از کنتورهای با کیفیت ژاپنی استفاده میکنند که دارای قفل برای قطعات کلیدی و نیز قسمت های دارای توان بالا میباشد.
 • سپر طوفان : طراحی ماندگار دستگاه تهویه مطبوع شارپ موجب محافظت کولر در برابر آسیب های ناشی از باد و باران در طی بارندگی و رعد و برق می شود.
 • فیوز ایمنی : فیوز حرارتی در صورت بالا رفتن دما در منطقه خطر،برق را قطع خواهد کرد.
 • روکش الکتریکی اضافی : یک فرایند روکش اضلفی که موجی افزایش عایق بندی الکتریکی،کاهش خطر برق گیری،جرقه زنی و حریق در صورت وجود گرد و خاک،رطوبت یا حشرات کوچک بر روی سطح PWB میشود.
 • محفظه تمام فلز شش  وجهی : طراحی محفظه فلزی برای PWD  ( صفحه مدار چاپی ) خارجی اینورتر مطابق با استاندارد های ایمنی آمریکا میباشد.
 • سپر جرقه : واریستورها اضافه توان موجود را جذب و موجب ایجاد ثبات در صورت نوسانات جرقه و به تبع آن حصول اطمینان از محافظت مطلوب از تمامی مدارها در برابر ولتاژ اضافی می شود.
 • سپر فرسودگی : برخی از کولر گازی های شارپ از مبدل حرارتی تمام آلومینیومی مقاوم در برابر خوردگی استفاده میکنند که موجب حفظ بهره برداری کارامد،صرفه جویی در مصرف انرژی و کاهش هزینه ها میشود.
 • سپر ضد آسیب دیدگی : بسته بندی مقوایی مقاوم سازی شده با مواد ضربه گیر موجب حفظ ثبات کولر و عدم آسیب دیدن آن در طی تحویل و حصول اطمینان از حفظ کیفیت از محل انبار تا درب منزل مشتری میشود.

در این بخش برای شما عزیزان اطلاعاتی از کولر گازی شارپ را در قرار دادیم.همینطور مدل های مختلفی از کولر گازی شارپ در انواع ظرفیت ها را نیز برای شما قرار داده ایم.شما عزیزان میتوانید با مراجعه به صفحه محصولات این برند،محصول خود را انتخاب کرده و آن را ثیت سفارش کنید.همینطور میتوانید به صورت تلفنی نیز محصول خود را سفارش دهید که کارشناسان قسمت فروش لوازم خانگی پاسخگوی شما عزیزان هستند.امید میرود با مطالعه این مطلب بهترین انتخاب را در فروشگاه اینترنتی یکنام داشته باشید.

(0)
هیچ دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*