سبد خرید شما خالی است.

موارد مهم :

  1. به علت نوسانات قیمت بازار, قبل از پرداخت انلاین با شماره های داخل سایت تماس بگیرید.
  2. مشتری گرامی, در صورتیکه سفارش خود را ثبت کنید احتیاجی به پرداخت نیست اما در صورتیکه پرداخت خود را قبل از ارسال چه به صورت "پرداخت انلاین " و چه به صورت " واریز مبلغ به شماره کارت " انجام دهید شامل تخفیف در ارسال خواهید بود.
  3. تمامی محصولات, اورجینال بوده و این ضمانت به شما داده می شود که در صورتی که محصول مورد نظر کوچکترین مشکلی داشته باشد, سریعا تعویض خواهد شد.
  4. به جرات می توانیم بگوییم که تمامی قیمت های محصولات ما از تمامی بازار ایران پایین تر می باشد.
  5. دوستان عزیز در نظر داشته باشید که در صفحه بعد تمامیه مجوزهای سایت یکنام در قسمت توضیحات درج شده است.

 

اطلاعات خرید از فروشگاه یکنام :

ارسال رایگان برای برخی از محصولات می باشد که در زمان تماس کارشناسان فروشگاه یکنام با شما, حتما به این موضوع اشاره می شود که ارسال برای شما رایگان می باشد یا خیر ؟

شهرستانی های عزیز, ارسال محصولات برای شما در همان روز انجام می شود و معمولا در روز بعد به دست شما خواهد رسید.(بستگی به نوع محصول شما دارد)

تهرانی های عزیز, ارسال محصولات برای شما در همان روز انجام خواهد شد.

 

مجوزهای فروشگاه یکنام :

فروشگاه یکنام دارای نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره می باشد از وزارت صنعت و معدن و تجارت در کشور می باشد که در انتهای سایت نیز می توانید اطلاعات ما را در این وزارت خانه در کشور مشاهده نمایید.

فروشگاه یکنام را می توانید در شبکه سه سیما مشاهده کنید که لینک ویدیوی ان داخل سایت موجود می باشد که توانستیم به لطف خداوند در رسانه تلویزیونی هم دیده شویم.

فروشگاه یکنام دارای مجوز از وزارت ارشاد نیز می باشد که در انتهای سایت نیز می توانید اطلاعات ما را در این وزارت خانه در کشور مشاهده نمایید.

فروشگاه یکنام از بانک ملت, مجوز درگاه اینترنتی را دریافت کرده است که با ورود به قسمت پرداخت انلاین می توانید اطلاعات و این درگاه را مشاهده نمایید.

همچنین مجوز ما را در بانک پارسیان هم می توانید مشاهده نمایید که باز هم با ورود به قسمت پرداخت انلاین نیز می توانید اطلاعات و درگاه را مشاهده نمایید.

فروشگاه یکنام دارای شماره ثبتی می باشد و نام شرکت ثبتی ما به نام "تدبیرگران ارتباطات فن اوازه " می باشد که می توانید با کارشناسان یکنام تماس گرفته و این شماره ثبتی را دریافت کنید تا با ورود این شماره در قوه قضاییه اطلاعات ثبتی ما را مشاهده نمایید.

فروشگاه یکنام همچنین به غیر از خرید اینترنتی دارای خرید حضوری در داخل فروشگاه نیز می باش. برای دیدن ادرس فروشگاه نیز می توانید به اخر سایت مراجعه نمایید و اطلاعات و ادرس ما را مشاهده کنید.

به خود می بالیم که تا این زمان اکثر مشتریان فروشگاه یکنام بعد از خرید اول دوباره به سمت ما روانه شده اند.

فروشگاه یکنام : دوستان عزیز, سعی نمایید که همیشه از سایت هایی خرید نمایید که دارای فروشگاه حضوری و مجوزهای اصلی باشند و همچنین سعی کنید که به مجوزهای فروشگاه و سایت مورد نظر توجه کنید.

ادرس فروشگاه یکنام ( حضوری ) : تهران - سه راه امین حضور - پاساژ ثامن الحجج - طبقه اول - پلاک 31 تلفن : 42 00 83 36 -021 / 27 00 83 36 -021

کد QR

منو

مقایسه 0