فروشگاه اینترنتی یکنام | فروشگاه لوازم خانگی

 

دلایل اعتماد همگان به ما و مجوزهای فروشگاه اینترنتی یکنام

شما در زیر تمامی دلایل قاطعی که باعث اعتماد شما عزیزان به ما می شود را می توانید مطالعه کنید.

دوستان عزیز در نظر داشته باشید که روزانه تعداد زیادی از تهرانی ها و شهرستانی های عزیز لوازم ریز و بزرگ خانگی و صوتی تصویری خود را از ما خرید می کنند. به همین دلیل به خود می بالیم که توانسته ایم اعتماد شهرستانی های عزیز را جلب کنیم که بتوانند رقم های خیلی بزرگ را قبل از رسیدن کالا پرداخت کنند.

 

تمامی دلایل قاطعی که باعث اعتماد شما عزیزان به ما می شود را می توانید در زیر مشاهده کنید.

1. مجوز نماد اعتماد الکترونیکی فروشگاه اینترنتی یکنام :

این نماد , یکی از مهم ترین مجوزهای اصلی یک فروشگاه اینترنتی می باشد و هر فروشگاه معتبری باید این نماد را دارا باشد. این نماد که به نماد اعتماد الکترونیکی معروف می باشد در اصل از سمت وزارت خانه صنعت, معدن و تجارت در کشور به فروشگاه های معتبر داده می شود که خوشبختانه فروشگاه اینترنتی یکنام سالیان سال است که این نماد را دارا می باشد.همچنین برای دیدن تمام اطلاعات مجوز ما در این وزارت خانه در کشور بر روی نماد زیر کلیک نمایید.

   

نماد اعتماد الکترونیکی فروشگاه اینترنتی یکنام

 

2. مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی فروشگاه اینترنتی یکنام :

این نماد نیز جز یکی دیگر از مهم ترین نماد های یک سایت می باشد که در اصل به مجوز " نشان ملی ثبت ( رسانه های دیجیتال ) " از وزارت خانه فرهنگ و ارشاد اسلامی در کشور شناخته می شود.فروشگاه اینترنتی یکنام همچنین این نماد را دارا می باشد که با کلیک بر روی نماد زیر می توانید تمامی اطلاعات مجوز ما را در این وزارت خانه در کشور مشاهده نمایید.

  

نماد وزارت ارشاد فروشگاه اینترنتی یکنام

 

3. مجوز درگاه پرداخت ملت فروشگاه اینترنتی یکنام

یکی دیگر از مجوزهایی که فروشگاه اینترنتی یکنام دارا می باشد مجوز پرداخت انلاین از بانک ملت می باشد که به یاری بانک ملت توانستیم برای فروشگاه خود درگاه پرداخت انلاین از این بانک بزرگ در کشور را دریافت کنیم که با ثبت سفارش و قسمت " پرداخت انلاین " می توانید این درگاه را مشاهده نمایید.

  

درگاه پرداخت بانک ملت فروشگاه اینترنتی یکنام

  

4. فروشگاه حضوری یکنام

متاسفانه برخی از فروشگاه های اینترنتی فقط یک سایت راه اندازی کرده اند و حتی دیده شده که در خانه های خود کار می کنند و اصلا مکان معینی برای داد و ستد خود ندارند و حتی ادرس منازل خود را داخل سایت درج می کنند و زمانیکه شما سفارشی را ثبت می کنید محصولات خود را از فروشگاه های دیگر نظیر ما تامین می کنند.

اما فروشگاه یکنام دارای فروشگاه حضوری هم می باشد که شما می توانید در زمان های معین که فروشگاه باز می باشد با مراجعه حضوری محصول خود را در انجا خرید نمایید.همچنین ادرس فروشگاه ما " تهران - سه راه امین حضور - پاساژ ثامن الحجج - طبق اول - فروشگاه شماره 31 " می باشد.

 

5. شماره ثبت فروشگاه یکنام ( شرکت ثبت شده تدبیرگران ارتباطات فن اوازه ) :

فروشگاه اینترنتی یکنام با نام تدبیرگران ارتباطات فن اوازه به ثبت در امده است که دارای شماره ثبتی می باشد که دوستان عزیز و خریدار فروشگاه اینترنتی یکنام می توانند با تماس با شماره های داخل سایت یکنام به این شماره ثبت دست پیدا کنند تا با ثبت در قوه قضاییه به اطلاعات ما دست یابند.

 

نتیجه گیری برای خرید از فروشگاه اینترنتی یکنام

 

مشتریان گرامی در نظر داشته باشید که برای دریافت مجوزهای بالا کار سختی را در پیش داشتیم و برای ثبت شدن انها تمامی اطلاعات ما نظیر ادرس و اطلاعات مدیریت و کارمندان و ..... در وزرات خانه ها و مکان های مربوطه ثبت شده است . پس می توانید با خیال اسوده از ماخرید خود را انجام دهید.

ضمنا در نظر داشته باشید که فروشگاه اینترنتی یکنام سالیان سال می باشد که چه به صورت حضوری در فروشگاه خود و چه به صورت اینترنتی در سایت در حال فروش لوازم خانگی و صوتی تصویری می باشد و یقینا اگر در این سال ها ما دارای مشکلی بودیم تا الان در تمامی انجمن ها و خبرها به عنوان بد نامی ثبت می شدیم اما به لطف الهی از روزی که فروشگاه را راه اندازی کردیم حتی یک مورد به عنوان نارضایتی نداشتیم که این امار واقعا خیره کننده است و همیشه به دو مورد همیشه توجه کردیم :

1. توکل بر خدا 

2. مقدار سود پایین بر روی محصولات مان برای رضایت مشتری و خداوند

 


کد QR

منو

مقایسه 0

Top

dstat graph