راهنمای خرید از فروشگاه اینترنتی یکنام

 

شما عزیزان برای خرید از فروشگاه اینترنتی یکنام می توانید طبق روش ها و مراحل زیر عمل کنید :

 

خرید تلفنی از فروشگاه اینترنتی یکنام

 

دوستان عزیزی که به اینترنت به صورت کامل برای ثبت سفارش دسترسی ندارند می توانند با شماره های داخل سایت یکنام تماس گرفته و به صورت تلفنی سفارش خود را ثبت کنند .

 

همچنین برای سفارش تلفنی کافی است محصول خود را سفارش داده و ادرس و شماره تلفن و نام و نام خانوادگی خود را به کارشناسان فروشگاه یکنام منتقل کنید و سپس فقط مبلغ جزئی بین 40,000 تومان تا 50,000 تومان به عنوان بیعانه پرداخت نمایید تا سفارش شما تکمیل و قطعی شود و کالا برای شما ارسال شود. (در ضمن این مبلغ بیعانه برای این می باشد که سفارش قطعی شود و کنسل نشود که در صورت کنسل شدن این مبلغ مرجوع نخواهد شد)

 

خرید به صورت ثبت سفارش در سایت یکنام

 

در این روش شما باید در ابتدا وارد محصول مورد نظر خود شوید و سپس بر روی دکمه " خرید " کلیک نمایید.سپس با انتخاب استان مورد نظر خود وارد مرحله بعد می شوید و در مرحله بعد باید اطلاعات خود نظیر نام و نام خانوادگی و ادرس و تلفن و .... را ثبت کنید و سپس در مرحله سوم بین گزینه های " پرداخت در محل " و "پرداخت انلاین " و " واریز به شماره حساب" یکی را انتخاب کنید و در اخر با زدن دکمه تایید نهایی سفارش شما در پنل سایت ما ثبت خواهد شد. ضمنا بعد از ثبت سفارش منتظر بمانید تا کارشناسان ما حداکثر تا 15 دقیقه بعد با شما تماس بگیرند.

 

نکته 1 : دوستان عزیزی که قصد پرداخت مبلغ به شماره حساب یا شماره کارت های ما را دارند می توانند با ورود به صفحه زیر به تمامی حساب های ما دسترسی پیدا کنند تا بتوانند پرداخت خود را انجام دهند.

 

اطلاعات تمامی شماره کارت ها و حساب های فروشگاه یکنام

 

نکته 2 : قیمت محصولات داخل سایت ما کاملا به روز می باشند و می توان گفت که 95 درصد قیمت محصولات اپدیت هستند اما در برخی مواقع به دلیل برخی مشکلات مانند نواسانات قیمت بازار و یا اتمام محصول مورد نظر شما در همان زمان, امکان نا موجود بودن یا تغییر قیمت وجود دارد.

پس لطفا لطفا در هنگام " پرداخت انلاین " یا " پرداخت به شماره کارت " دست نگه دارید و قبل از پرداخت وجه مورد نظر, ابتدا با شماره های داخل سایت تماس بگیرید تا کارشناسان فروش فروشگاه یکنام از موجودی قطعی ان محصول از انبار اطلاع کسب کنند و در صورتی که کالا به صورت قطعی موجود بود پرداخت را انجام دهید.

   

خرید حضوری از فروشگاه اینترنتی یکنام

  

یکی دیگر از راه های خرید, " خرید حضوری " از فروشگاه یکنام می باشد. خوشبختانه فروشگاه اینترنتی یکنام بر خلاف اکثر فروشگاه های اینترنتی که دارای مکان حضوری نیستند به شما این امکان را می دهد تا به راحتی در فروشگاه ما حضور یابید و محصول خود را همان جا تحویل بگیرید.

فقط دوستان عزیز در نظر داشته باشند که حتما قبل از مراجعه به فروشگاه یک تماس با ما گرفته شود و دلیل ان هم این می باشد که امکان دارد محصول مورد نظر در فروشگاه موجود نباشد و یا تمام شده باشد که در ان صورت می توانید از موجودیت قطعی ان محصول مطلع شوید و سپس به فروشگاه ما تشریف بیاورید.

 

دوستان عزیز شما می توانید به ورود به صفحه زیر همچنین از تمامی مجوزهایی که سایت دارا می باشد مطلع شوید تا با خیال اسوده در هر کجای ایران که هستید حرید انلاین خود را انجام دهید.

 

دلیل برتری سایت یکنام و تمامی مجوزهای فروشگاه اینترنتی یکنام

 

 


کد QR

منو

مقایسه 0