شرایط خرید اقساطی از فروشگاه اینترنتی یکنام

 

فروشگاه اینترنتی یکنام جهت رفاه حال مشتریان خرید اقساطی را در تمامی شاخه ها نظیر لوازم خانگی و لوازم صوتی تصویری و موبایل و تبلت و لپ تاپ و لوازم اداری در تمامی برندها برای شما عزیزان در نظر گرفته است.به همین منظور لطفا شرایط زیر را مطالعه نمایید تا مدارک مورد نیاز جهت خرید اقساطی را تکمیل نمایید.

 

همچنین شرایط خرید اقساط برای کارمندان دولت در الویت می باشد و همچنین چنانچه چک شما غیر کارمندی و در اصل چک شخصی و یا همان بازاری می باشد در زیر تمامی شرایط برای شما درج شده است.

 

مدارک مورد نیاز جهت خرید اقساطی از فروشگاه اینترنتی یکنام

 

برای چک های کارمندی و کارمندان دولت :

دوستان عزیزی که دارای چک کارمندی می باشند احتیاجی به ضامن ندارند و کافی است که مدارک زیر را برای خرید اقساطی تکمیل نمایند.

1. پرینت گردش حساب شما در سه یا شش ماه اخر برای استعلام از گردش حساب شما توسط کارشناسان فروشگاه اینترنتی یکنام .

2. کپی کارت ملی و کپی شناسنامه

3. اخرین فیش حقوقی به همراه مهر از مرکز مربوطه که در حال کار کردن هستید.دوستان عزیز در نظر داشته باشند که چنانچه به صورت قرار دادی در حال کار کردن هستید لطفا نامه ای از مرکز مربوطه ارائه نمایید تا مشخص شود که مدت قرار داد شما به چه مقدار باقی مانده است.

  

خرید اقساطی برای چک های شخصی و بازاری :

1. کپی کارت ملی و شناسنامه

2. پرینت از گردش حساب شما در شش ماه اخر و چنانچه گردش حساب شما در شش ماه اخر پایین باشد می توانید پرینت یک ساله تهیه نمایید.

 

نکات مورد نظر برای خرید اقساطی :

نکته 1 : چنانچه مدارک مورد نیاز تکمیل شود و برای ما ارسال شود, کارشناسان ما انها را بررسی و استعلام خواهند گرفت و در صورت تایید, مراحل خرید اقساطی برای شما شروع می شود.

نکته 2 : دوستان عزیز توجه داشته باشند که می توانند مدارک مورد نیاز را یا به صورت حضوری به ادرسی که در زیر قرار داده ایم ارسال کنند و یا اینکه می توانید به شماره فکس و یا ای دی تلگرام که در زیر قرار داده شده است کپی مدارک خود را ارسال نمایید.

ای دی تلگرام : Telegram.me/yeknam_support

شماره فکس :  02136830042

ادرس فروشگاه : تهران - سه راه امین حضور - پاساژ ثامن الحجج - طبقه اول - فروشگاه شماره 31

نکته 3 : دوستان عزیز توجه داشته باشند که نحوه محاسبه خرید اقساطی به این صورت می باشد که شما 30 تا 50 درصد مبلغ کالای مورد نظر را پرداخت می کنید و سپس به نسبت مبلغ باقیمانده برای شما قسط بندی خواهد شد.

نکته 4 : فروشگاه اینترنتی یکنام برای ان دسته از عزیزانی که توانایی مالی زیادی ندارند شرایط اقساط را کمی اسان تر می کند تا ان دسته از عزیزان هم بتوانند خرید خود را به اسانی و با خیال اسوده انجام دهند.


کد QR

منو

مقایسه 0