فروش ویژه جهیزیه عروس به صورت اقساطی

   

بنر فروش اقساطی جهیزیه عروس

   

 

فروشگاه اینترنتی یکنام که به خرید هوشمند معروف می باشد برای اسایش شما عزیزان در خرید جهیزیه عروس تصمیم به شرایط کاملا ویژه به صورت اقساط گرفته است.

 

دوستان عزیز در نظر داشته باشید که فروشگاه اینترنتی یکنام برای تمامی لوازم داخل فروشگاه اهم از لوازم خانگی ,صوتی تصویری و موبایل و تبلت و لپ تاپ شرایط اقساط را در نظر گرفته است.

 

اما این بار برای خرید جهیزیه, ما تصمیم بر ان گرفتیم که شرایط را ویژه تر کنید و در این شرایط ویژه ما سعی بر این نمودیم که اولا مبالغ پیش پرداخت را کمتر و یا اگر ببینیم خانواده هایی شرایط پیش پرداخت برایشان سخت می باشد برای انها هم فکرهایی کرده ایم و در اینجا ما برای ان دسته از دوستان, پیش پرداخت را به حداقل می رسانیم و یا حتی شرایط از دم قسط را برای انها فعال خواهیم کرد.

همچنین یکی از شرایط عالی دیگری که برای خرید اقساطی جهیزیه برای شما عزیزان در نظر گرفتیم بالا بردن تعداد قسط ها می باشد.

 

لطفا شرایط زیر را حتما برای خرید ویژه اقساطی جهیزیه در نظر بگیرید :

 

1. دوستان عزیز حتما در نظر داشته باشید که اگر می خواهید شامل شرایط ویژه خرید اقساطی جهیزیه عروس از فروشگاه اینترنتی یکنام باشید حتما باید خرید شما بالای 12,000,000 تومان باشد.

2. دوستان عزیز حتما به این نکته توجه کنید که بسیاری از محصولاتی که داخل انبار ما وجود دارند هنوز وارد سایت نشده اند پس به همین خاطر این را بدانید که فروشگاه یکنام دارای بسیاری از شاخه های فروش لوازم خانگی و صوتی تصویری در تمامی برندها می باشد و اگر محصول های خود را که قصد خرید دارید در فروشگاه ما پیدا نکردید اصلا جای هیچ نگرانی نیست و فقط کافیست که با کارشناسان فروشگاه اینترنتی یکنام تماس گرفته و قیمت انها را بپرسید تا ما تمامی وسایل و کالاهای جهیزیه شما رو مهیا کنیم تا بتوانید با یک وانت بار تمامی محصولات خود را درب منزل دریافت کنید.

 

مدارک مورد نیاز جهت خرید ویژه اقساطی جهیزیه از فروشگاه اینترنتی یکنام

 

برای چک های کارمندی و کارمندان دولت :

دوستان عزیزی که دارای چک کارمندی می باشند احتیاجی به ضامن ندارند و کافی است که مدارک زیر را برای خرید اقساطی تکمیل نمایند.

1. پرینت گردش حساب شما در سه یا شش ماه اخر برای استعلام از گردش حساب شما توسط کارشناسان فروشگاه اینترنتی یکنام .

2. کپی کارت ملی و کپی شناسنامه

3. اخرین فیش حقوقی به همراه مهر از مرکز مربوطه که در حال کار کردن هستید.دوستان عزیز در نظر داشته باشند که چنانچه به صورت قرار دادی در حال کار کردن هستید لطفا نامه ای از مرکز مربوطه ارائه نمایید تا مشخص شود که مدت قرار داد شما به چه مقدار باقی مانده است.

  

خرید اقساطی برای چک های شخصی و بازاری :

1. کپی کارت ملی و شناسنامه

2. پرینت از گردش حساب شما در شش ماه اخر و چنانچه گردش حساب شما در شش ماه اخر پایین باشد می توانید پرینت یک ساله تهیه نمایید.

 

نکات مورد نظر برای خرید اقساطی :

نکته 1 : چنانچه مدارک مورد نیاز تکمیل شود و برای ما ارسال شود, کارشناسان ما انها را بررسی و استعلام خواهند گرفت و در صورت تایید, مراحل خرید اقساطی برای شما شروع می شود.

 

نکته 2 : دوستان عزیز توجه داشته باشند که می توانند مدارک مورد نیاز را یا به صورت حضوری به ادرسی که در زیر قرار داده ایم ارسال کنند و یا اینکه می توانید به شماره فکس و یا ای دی تلگرام که در زیر قرار داده شده است کپی مدارک خود را ارسال نمایید.

 

ای دی تلگرام : Telegram.me/yeknam_support

شماره فکس :  02136830042

ادرس فروشگاه : تهران - سه راه امین حضور - پاساژ ثامن الحجج - طبقه اول - فروشگاه شماره 31

 


کد QR

منو

مقایسه 0

Top

dstat graph