پرداخت در محل فروشگاه اینترنتی یکنام

 

*خریداران عزیز توجه داشته باشید که در صورتی که ثبت سفارش کنید به هیچ عنوان الزامی به پرداخت وجه در همان زمان نیست و شما می توانید از روش های دیگری که در زیر امده است پرداخت خود را انجام دهید و یا اصلا درب منزل پرداخت کنید . *

 

روش های پرداخت فروشگاه اینترنتی یکنام

 

نحوه پرداخت برای تهران :

 

  •  پرداخت در محل

تهرانی های عزیز شما می توانید محصول خود را سفارش دهید و مبلغ ان را بعد از زمانیکه کالا را دریافت کردید پرداخت نماید.

 

  • پرداخت انلاین (از طریق درگاه پرداخت اینترنتی بانک)

تهرانی های عزیز چنانچه قبل از ارسال کالا , پرداخت را چه به صورت انلاین و چه به صورت کارت به کارت انجام دهید, هم در ارسال شما سرعت بالاتر می رود و همچنین ارسال شما یا رایگان خواهد شد و یا اینکه فقط و فقط باید 9000 تومان پرداخت کنید.(البته برخی از محصولات فروشگاه یکنام کلا به صورت رایگان ارسال می شوند).

 

  • پرداخت از طریق واریز به حساب

تهرانی های عزیز, همانطور که گفته شد شما می توانید پرداخت را در محل و پس از دریافت کالا انجام دهید اما چنانچه پرداخت را چه به صورت انلاین و چه به صورت کارت به کارت انجام دهید, هم در ارسال شما سرعت بالاتر می رود و همچنین ارسال شما یا رایگان خواهد شد و یا اینکه فقط و فقط باید 9000 تومان پرداخت کنید.(البته برخی از محصولات فروشگاه یکنام کلا به صورت رایگان ارسال می شوند).

 

نحوه پرداخت برای شهرستان

 

شهرستانی های عزیز در نظر داشته باشید که برای ارسال کالای شما, باید حتما مبلغ قبل از ارسال کالا واریز شود و سپس محصول برای شما ارسال خواهد شد.

نکته مهم : ایا می دانید فروشگاه بزرگ یکنام چرا توسط شهرستانی های عزیز انتخاب می شود و اصلا فروشگاه یکنام دارای چه مجوزهایی در کشور می باشد و چرا به راحتی همگان به فروشگاه Yeknam اعتماد می کنند ?  پس مطلب زیر را بخوانید.

تمامی مجوز های فروشگاه یکنام در داخل کشور

 

نحوه پرداخت برای شهرستانی های عزیز :

  1.  پرداخت اینترنتی (از طریق درگاه پرداخت اینترنتی بانک)
  2. پرداخت از طریق واریز به حساب

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

* توضیحات لازم انواع پرداخت *

پرداخت هنگام تحویل :

این روش فقط برای تهران می باشد اما شهرستانی های عزیز هم اگر می خواهند هنگام تحویل پرداخت خود را انجام دهند لطفا ادرسی از اقوام یا دوستان خود در تهران به ما بدهید و یا اصلا می توانند به صورت حضوری در فروشگاه حضوری یابند.

همچنین در این روش شما می توانید به دو صورت برای پرداخت عمل کنید : 1. هزینه محصول را به صورت پول نقد پرداخت نمایید. 2. هزینه محصول را به وسیله دستگاه کارت خوان سیار با کارت های عضو شتاب , پرداخت نمایید. 3. هزینه محصول را به صورت کارت به کارت انجام دهید.

پرداخت انلاین (از طریق درگاه پرداخت اینترنتی بانک) :

این روش برای تهران و برای شهرستانها فعال می باشد و دوستان عزیز تهرانی و شهرستانی در ابتدای کار باید, زمانیکه وارد صفحه محصول مورد نظر خود شدید سپس بر روی دکمه " خرید " کلیک نمایند و بعد از اینکه اطلاعات را برای خرید محصول خود کامل کردید در مرحله سوم , یکی از روش های پرداخت را که یکی از انها " پرداخت انلاین " می باشد را انتخاب کرده و سپس به درگاه پرداخت بانک ملت فروشگاه یکنام متصل شده تا با در دست داشتن رمز دوم و اطلاعات دیگر کارت, پرداخت خود را به آسانی و بدون هیچ دردسری انجام دهید.

پرداخت از طریق واریز به حساب :

فروشگاه اینترنتی یکنام برای ان دسته از عزیزانی که بنا بر دلایلی موفق به پرداخت از طریق " پرداخت انلاین " از طریق سایت ما نشده اند شماره کارت هایی را در زیر قرار داده ایم تا شما خریداران محترم به راحتی بتوانید از طریق دستگاه های عابر بانک (ATM) وجه مورد نظر خود را به صورت کارت به کارت و یا از طریق اینترنت و یا موبایل بانک انتقال دهید.

 

شماره حساب فروشگاه اینترنتی یکنام

 

شماره کارت و شماره حساب بانک های متصل به فروشگاه اینترنتی یکنام :

نام بانک : ملت

شماره کارت : 2843 – 9834 – 3378 - 6104

شماره حساب : 5098345057

نام صاحب حساب : علی تعالی

-----------------------------------------------------

نام بانک : ملی

شماره کارت : 8340 – 4315 – 9918 - 6037

شماره حساب : 0344954983006

نام صاحب حساب : علی تعالی

-----------------------------------------------------

نام بانک : تجارت

شماره کارت : 6435 – 7923 – 8310 - 5859

شماره حساب : 3240553669

نام صاحب حساب : علی تعالی

-----------------------------------------------------

نام بانک : پارسیان

شماره کارت : 2160 – 0259 – 0612- 6221

نام صاحب حساب : علی تعالی

-----------------------------------------------------

نام بانک : انصار

شماره کارت : 0691– 4128 – 8110 - 6273

نام صاحب حساب : علی تعالی

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

اموزش پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی یا همان پرداخت انلاین فروشگاه یکنام :

برای اینکار فقط کافیست :

ابتدا از سایت یکنام, محصول مورد نظر خود را انتخاب کرده و بر روی ان کلیک نمایید و گزینه " افزودن به سبد " خرید را انتخاب کرده تا ثبت سفارش خود را در چند ثانیه انجام دهید.سپس یکی از روش های پرداخت که در اینجا نوع " پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی " مد نظر ما برای اموزش هست را انتخاب نمایید و کار را ادامه دهید تا به صفحه پراخت بانک وارد شوید.

در اینجا فقط کافیست که رمز دوم کارت خود را داشته باشید و بقیه اطلاعات هم که کاملا واضح است که در کل در این صفحه ابتدا شماره کارت خود و سپس رمز دوم کارت و سپس کد CVV2 که روی کارت نوشته شده است و تاریخ انقضای کارت که باز روی کارت نوشته شده است را در صفحه درج کنید و عبارت امنیتی را هم که در صفحه وجود دارد را عینا بنویسید و بر روی گزینه پرداخت کلیک نمایید. " به همین راحتی شما بدون بیرون رفتن از خانه, خرید خود را بدون دردسر انجام دادید"

 

*توجه* *توجه* *توجه*

دوستان عزیز تهرانی حتما در نظر داشته باشید که قبل از ارسال کالا باید مبلغ 50 هزار تومان به عنوان بیعانه واریز شود. دلیل پرداخت این مبلغ تایید قطعی ارسال کالا توسط شما می باشد.

 

برای اطلاع از نحوه و روش های ارسال و پست لطفا روی اینجا کلیک کنید.

تلفن ثابت فروشگاه :

42 00 83 36 - 021

27 00 83 36 - 021

تلفن همراه فروشگاه :

856 0 1 2 3 -0912

17 27 127 -0919

فکس فروشگاه :

42 00 83 36 - 021

سامانه پیامکی فروشگاه :

05 05 05 84 3000

فروشگاه اینترنتی یکنام


کد QR

منو

مقایسه 0

Top

dstat graph