ضمانت اصل بودن کالا و اورجینال بودن محصولات فروشگاه یکنام

 

ضمانت اصل بودن کالا

  

خرید لوازم خانگی و صوتی تصویری همیشه یکی از دغدغه های مردم بوده است و یکی از دلایل اصلی ان نیز اصلی یا اصلی نبودن انها می باشد.امروز در فروشگاه اینترنتی یکنام شما می توانید تمامی کالا های اصل را بدون هیچ نگرانی خرید کنید. در زیر موارد مهم که در برای خرید لوازم خانگی و صوتی تصویری در فروشگاه اینترنتی یکنام وجود دارد را قرار داده ایم تا با خیال اسوده یک خرید لذت بخش را انجام دهید.

 

بهتون حتما پیشنهاد می کنیم که نوشته کوتاه زیر را مطالعه کنید چرا که جواب بسیاری از سوالاتی می باشد که در تماس تلفنی با ما مطرح می کنید.

 

گارانتی اصلی در فروشگاه اینترنتی یکنام

 

خوشبختانه یکی از مواردی که در فروشگاه اینترنتی یکنام وجود دارد و با وجود ان خیال شما را کاملا از اصل بودن کالا راحت می کند; گارانتی اصلی دستگاه ها می باشد. شما دوستان عزیز در نظر داشته باشید که اگر محصولی را با گارانتی اصلی خریداری نمایید دیگر خیالتان از اصل بودن ان راحت است.

فروشگاه اینترنتی یکنام دارای انواع لوازم خانگی و صوتی تصویری می باشد که در این میان برخی از همکارانمون با فروش محصولات قاچاق و بانه ای شک و شبهه ای را برای مشتریان عزیزمان به وجود اورده اند که باید در اینجا به این موضوع اشاره کنیم که خوشبختانه محصولات با گارانتی مانند محصولات بانه ای و بدون گارانتی نمی باشد که استرس این را داشته باشید که مثلا تلویزیون مدل X چینی هست یا مالزی یا کره ای ؟؟؟؟؟؟

مشتریان گرامی در نظر داشته باشید که اگر به فرض مثال یک تلویزیون سامسونگ با گارانتی سام سرویس و یا یک کولر گازی ال جی با گارانتی گلدیران را خرید نمودید دیگر ان کالای مورد نظر در تمامی فروشگاه ها یکسان می باشند و دلیل این گفته ما این است که متاسفانه برخی از همکاران ما به دلیل اینکه توانایی رقابت در قیمت با فروشگاه یکنام را ندارند به دروغ از جمله هایی نظیر اینکه " فلان تلویزیون فروشگاه یکنام اصل نمی باشد " و یا اینکه " فلان ماشین لباسشویی تعمیری می باشد " استفاده می کنند که همانطور که گفته شد وقتی کالایی را با گارانتی اصلی خرید می کنید در تمام ایران دارای یک کیفیت می باشد و ما چیزی به عنوان اصلی غیر اصلی یا تعمیری نداریم.

در ضمن این را هم در نظر داشته باشید که هیچ وقت شرکت های بزرگی نظیر سامسونگ و ال جی و سونی و اسنوا و ..... کالاهای معیوب را تعمیر نمی کنند و داخل بازار روانه کنند.چرا که اگر برندهای بزرگ این کار را انجام دهند حداکثر بعد از یک ماه باید کارخنجات خود را تعطیل کنند. پس لطفا گول فروشنده های متقلب بازار را نخورید و این را بدانید که تنها دلیل اینکه قیمت ما از تمامی بازار پایین تر می باشد سود بسیار کمی هست که روی کالا هایمان در نظر گرفته ایم و با این کار هم مشتری خود را از خرید راضی نگه می داریم و هم اینکه باعث می شویم که مشتریان مان در خرید های بعد دوباره به سمت ما روانه شوند.

 

گارانتی محصولات لوازم خانگی و صوتی تصویری

 

مشتریان گرامی همچنین در نظر داشته باشید که فروشگاه یکنام چندین سال در بازار بزرگ امین حضور تهران چه به صورت حضوری و چه به صورت اینترنتی در حال فروش محصولات خانگی و صوتی تصویری و دیجیتال می باشد و ما خوشبختانه دارای فروشگاه حضوری هم می باشیم که خود همین موضوع, یک قوت قلب برای مشتریان عزیز می باشد چرا که دیده شده که بسیاری از فروشگاه های اینترنتی , اصلا دارای مکان خاصی نیستند و حتی در منزل خود کار می کنند و زمانیکه شما سفارشی را ثبت می کنید با خرید از یک فروشگاه نظیر فروشگاه ما , ان محصول را برای شما ارسال می کنند.

در کل همانطور که گفته شد فروشگاه اینترنتی یکنام چندین سال چه به صورت حضوری و چه به صورت اینترنتی در حال فروش لوازم خانگی و صوتی تصویری می باشد که یقینا اگر ما در این سال ها به مشتریان خود محصولات غیر اصل می دادیم در همان ماه های اول در تمامی اینترنت و در شبکه ها و فروم ها, اسم مان به عنوان فروش محصولات غیر معتبر درج می شد.

 

نتیجه گیری

 

1. گارانتی اصلی تمامی محصولات ما گویای اصلی بودن انها می باشد.

2. محصولات در فروشگاه اینترنتی یکنام به صورت حضوری هم فروخته می شود که می توانید در محل فروشگاه ما با توجه به علم خود محصول مورد نظر را چک کنید.

3. تمامی کالاها دارای سریال می باشند که می توانید سریال مربوطه را برای شرکت سازنده و گارانتی کننده بخوانید تا از اصل بودن ان مطلع شوید.

4. فروشگاه اینترنتی یکنام تمامی محصولات خود را از شرکت ها و مکان های معتبر خرید می کند که باز هم از گارانتی اصلی انها می توانید متوجه شوید.


کد QR

منو

مقایسه 0