ضمانت برگشت کالا و شرایط ان در یکنام

فروشگاه اینترنتی یکنام در راستای بهبود فروش کالا و رضایت مشتریان خود محصولاتش را با حالت کاملا اسان و البته با شرایط زیر مرجوع خواهد کرد.پس لطفا حتما مطلب زیر را بخوانید تا بدانید در چه شرایطی می توانید محصولات خود را مرجوع گردانید :

 

1. نداشتن گارانتی :

 

فروشگاه اینترنتی یکنام تقریبا تمامی محصولاتش دارای گارانتی می باشد اما چنانچه محصولی دارای گارانتی نباشد در ان صورت فروشگاه اینترنتی یکنام ان محصول را در زمان تحویل به شما تست خواهد کرد و صحیح و سالم به شما ارائه خواهند کرد اما چنانچه محصول مورد نظر در ان لحظه مشکلی داشته باشد فروشگاه یکنام همان زمان محصول مورد نظر را برگشت خواهد زد و یک محصول سالم دیگر را برای شما ارسال خواهد کرد.

محصولات با گارانتی نیز اگر معیوب باشند توسط شرکت گارانتی کننده برای شما مرجوع خواهد شد و فروشگاه یکنام مسئولیتی در قبال ان نخواهد داشت.البته باید این را هم در نظر داشته باشید که برخی از محصولات دارای گارانتی چنانچه مشکلی داشته باشند نامه ای توسط نصاب شرکت گارانتی کننده به شما داده خواهد شد و شما عزیزان نیز باید ان را به ما تحویل دهید تا فروشگاه اینترنتی یکنام مراحل مرجوعی کالا را توسط شرکت گارانتی کننده بررسی کند.البته باید اینجا هم در نظر داشته باشید که فروشگاه اینترنتی یکنام باز هم در اینجا هیچ گونه مسئولیتی در زمان مرجوعی کالا نخواهد داشت و باید منتظر امور مرجوعی کالا توسط شرکت گارانتی کننده باشید.

 

2. دست دوم شدن محصول

 

چنانچه فروشگاه اینترنتی یکنام محصولی را به اشتباه برای شما ارسال کند فقط در صورت شرایط زیر محصول مورد نظر مرجوع و برگشت زده خواهد شد و باید به این موضوع توجه داشته باشید که این موارد زیر طبق قانون تجارت الکترونیک در نظر گرفته شده است و در غیر اینصورت طبق قانون خرید و فروش کشورمان, فروشگاه یکنام هیچ گونه مسئولیتی در قبال برگشت کالای شما ندارد. پس لطفا در غیر موارد زیر پیگیری مجدد ننمایید :

1. محصول مورد نظر باید حتما با همان شرایطی که برای شما ارسال شده به ما تحویل داده شود یعنی به هیچ عنوان کارتون کالای مورد نظر دارای ضربه و پارگی و برچسب زدن روی ان و نوشتن توضیحات و از این گونه ایرادات ظاهری نباشد.

2. چنانچه پس از اینکه متوجه اشتباه در ارسال شدید و از ان استفاده کردید در ان صورت دستگاه, دست دوم محسوب خواهد شد و طبق قانون, مشتری نباید از دستگاه استفاده می کرده و در اینصورت فروشگاه یکنام هیچ گونه مسئولیتی در قبال برگشت کالا نخواهد داشت. ضمنا در نظر داشته باشید لوازم خانگی و صوتی تصویری در صورتی که به برق زده شوند و یا اگر توسط نصاب شرکت گارانتی کننده نصب شود و برگه گارانتی ان پر شود طبق قانون این دستگاه دست دوم محسوب خواهد شد و فروشگاه اینترنتی یکنام به هیچ عنوان کالای مورد نظر را نمی تواند مرجوع کند.

نکته : روی برخی از کارتون ها اطلاعات محصولات نوشته می شود. به عنوان مثال فرض کنید تبلتی را از ما خرید کرده اید و روی این گونه محصولات رنگ و مدل و اطلاعات دیگر نوشته می شود و چنانچه شما بدون چک کردن این گونه اطلاعات روی کارتون, محصول را از جعبه خارج نمایید و سپس متوجه اشتباه در رنگ یا اطلاعات دیگری که روی کارتون درج شده است شوید در ان صورت فروشگاه اینترنتی یکنام هیچ گونه مسئولیتی در قبال بازگشت ان نخواهد داشت.

 

شرایط پس از قبولی برگشت کالا

 

چنانچه کالای مورد نظر برای مرجوعی مورد قبول کارشناسان ما قبول شود باید حتما به موارد زیر توجه داشته باشید :

1. چنانچه با توجه به شرایط بالا, کالایی مرجوع شود مشتری باید تا کمتر از 24 ساعت پس از تایید کارشناسان ما منتظر بماند تا همان محصول در صورتیکه در انبار موجود باشد ارسال شود.( در صورتیکه ان محصولی که مرجوع شده در انبار موجود باشد مشتری نمی تواند ارسال کالا را کنسل کند و باید حتما منتظر ارسال کالای جدید باشد )

اما اگر کالای مورد نظر در انبار موجود نباشد مشتری باید مدل دیگری را برای خرید خود انتخاب نماید یا اینکه منتظر بمانید تا پس از تایید کارشناسان ما تا کمتر از 24 ساعت مبلغ واریزی شما مرجوع خواهد شد.

2. پس از اینکه کالای برگشتی به دست کارشناسان فروشگاه اینترنتی یکنام برسد طی 24 ساعت محصول مورد نظر تست خواهد شد و در صورتی که مغایرتی با گفته های مشتری نداشته باشد طی نوشته های 1 , امور برگشت کالا برای شما انجام خواهد شد.

3. چنانچه محصول برگشتی شما به دست کارشناسان فروشگاه اینترنتی یکنام برسد در ان صورت باید منتظر بمانید تا کارشناسان ما ارتباط خود را با نمایندگی محصول مورد نظرتان برقرار کنند که این موضوع شاید کمی زمان بر باشد که در اینصورت از شما خواهشمندیم که کمی صبوری کنید تا شرکت گارانتی کننده امور مورد نظر را برای مرجوع کالای شما انجام دهند.

دوستان عزیز خریدار باید حتما در نظر داشته باشید که در غیر از شرایط بالا فروشگاه اینترنتی یکنام هیچ گونه مسئولیتی را قبول نخواهد کرد.ضمنا برای مرجوعی کالا نیز می توانید با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

02136830027

 


کد QR

منو

مقایسه 0

Top

dstat graph