درباره فروشگاه اینترنتی یکنام

شناسنامه فروشگاه اینترنتی یکنام

       
فروشگاه یکنام کار خود را از اواخر سال 93 با همکاری 4 نفر, کار خود را اغاز کرد.که به لطف اللهی و با یاری شما در حال حاضر توانسته ایم با رشد روز افزون این فروشگاه, تعداد نیروی انسانی متخصص خود را افزایش داده تا خدمتی کوچک به مشتریان خود کرده باشیم.
در حال حاضر ما توانسته ایم نمایندگی برند های معتبر را اخذ نماییم تا بتوانیم در کنار قیمت های خیلی عالی, بهترین کیفیت را برای خریداران به ارمغان بیاوریم.همچنین ما توانسته ایم با کامل کردن برندهای معتبر و متفاوت در راستای انتخاب و خرید شما بهبود ایجاد کنیم. 
در حال حاضر ما با وجود ایده هایی نوین و افزایش بهبود کیفیت کالا و رقابتی سالم در حوزه فروشگاه های مجازی و حقیقی و همچنین کامل بودن برندها و محصولات متفاوت توانسته ایم یکنام را به رشد عالی خود برسانیم.
استراتژی مدیران یکنام راه کارهای متفاوت برای اسایش و رضایت کامل برای مشتریان میباشد که ما با کاهش ارزش سود و قیمت کالاها توانسته ایم این مهم را تحقق بخشیم.از دیگر مزایای منحصر به فرد فروشگاه یکنام میتوان به کادر مجربی اشاره کرد که کاملا برای پاسخگویی به سوالات مشتریان اموزش دیده اند تا بهترین انتخاب خود را برای خرید محصولات با استفاده از اپراتورها و مشاورهای ما داشته باشید همچنین کادر مجرب ما در طول ساعات اداری برای پاسخگویی به شما و همچنین شنیدن انتقادات و پیشنهادهای شما اماده هستند تا ما را در این راه یاری نمایید.

                     

              
دلایل ایجاد فروشگاه اینترنتی یکنام

                      
انگیزه ساخت فروشگاه یکنام از زمانی اغاز شد که در اواخر سال 93 به این راهکار رسیدیم که دو راه حل برای بهینه سازی خرید قرار دهیم.که روش اول بهبود زمان ارزشمند و دومین روش بهینه سازی افزایش شناخت مردم بر روی محصول انتخابی خود میباشد.
اولین دلیل ایجاد یکنام که همان زمان میباشد به این اشاره میکند که ما میتوانیم زمان خود را برای خرید, کاملا کاهش دهیم که خود موضوع خیلی ارزشمندی میباشد و دیگر لازم نیست که برای خرید هر محصول زمان زیادی صرف کنید تا به بازار رفته و با مشکلات دیگری مانند رفت و امد و خستگی و خیلی از مشکلات دیگر رو به رو شوید و دومین دلیل ایجاد فروشگاه یکنام هم افزایش شناخت خریدار بر روی محصول انتخابی خود میباشد که در دلیل دوم ما با مشخصات و جداول ویژگی کامل و نقد وبررسی هایی که برای هر محصول ایجاد کرده ایم توانسته ایم این موضوع را حل نماییم.
همچنین طبق جستجوهای تیم مجرب یکنام به این نتیجه رسیدیم که اکثر خریداران زمانیکه که برای خرید به بازار مراجعه میکنند اطلاعات کاملی در مورد محصولات ندارند و به زبان ساده با چشم بسته خرید خود را انجام میدهند و متاسفانه بعد از مدتی استفاده از خرید خود رضایت کاملی پیدا نمیکنند... با وجود تمام توضیحات و مسائلی که ذکر کردیم; ما بر ان شدیم که بتوانیم تمام مشکلات را حل نماییم.
برای حل این مشکلات در نتیجه ما فروشگاه اینترنتی یکنام را ایجاد کردیم که اولا بتوانیم با ایجاد این فروشگاه زمان خرید را کاهش دهیم تا دیگر احتیاجی به خارج شدن از خانه و دیگر مشکلات نباشید و دوما هم اینکه بتوانید برای هر محصول با مطالعه مشخصات و نقد و بررسی و توضیحات کاملی که در سایت قرار داده ایم علم خود را در مورد محصول انتخابیتان بالا برده تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

               

             
حوزه کاری یکنام

                  
با وجود شاخه های زیاد برای فعالیت اما ما در حال حاضر فعالیت خود را بر روی شاخه صوتی و تصویری ادامه می دهیم که با گذشت زمان, فعالیت خود را در شاخه های دیگر ادامه خواهیم داد که هدف از این کار بهبود تحقق خدمت یکنام به مشتریان خود به صورت تخصصی میباشد چرا که طبق صحبت های انجام گرفته بین مدیران, علل این کار به این صورت میباشد که بتوانیم با تمرکز و تکمیل جزییات بر روی یک شاخه و رضایت کامل مشتریان قدم های بعدی را در بخش ها و شاخه های دیگر اغاز کنیم.

                   

              
سیاست قیمت گذاری فروشگاه اینترنتی یکنام

                   
یکی از عوامل مهم جهت ارتباط یکنام با مشتریان خود موضوع قیمت میباشد.طبق بحث های انجام گرفته در بین مدیران به این نتیجه رسیدیم که دقیقا قیمتی را در سایت قرار دهیم که شاید به جرات بتوان گفت جایی از بازار در ایران به این قیمت دست پیدا نکنید و در کل تمام محصولات ما دارای پایین ترین قیمت می باشند که با این کار به هدف خود یعنی احترام به مشتری برسیم تا همیشه بتوانیم یک ارتباط دوستانه در کنار داد و ستد سالم با شما خریداران عزیز داشته باشیم.

               

               
مشخصات فیزیکی و مجازی یکنام

                    
ادرس دفتر مرکزی :  تهران - سه راه امین حضور  - پاساژ ثامن الحجج - طبقه اول - فروشگاه شماره 31

          

تلفن ثابت فروشگاه :

42 00 83 36 - 021

27 00 83 36 - 021

                    

تلفن همراه فروشگاه :

856 0 1 2 3 - 0912

17 27 127 -0919

                       

فکس فروشگاه :

42 00 83 36 - 021


   

فروشگاه اینترنتی یکنام


کد QR

منو

مقایسه 0

Top

dstat graph