از 2 رای

مایکروفر رومیزی نقره ای پاناسونیک مدل Panasonic NN-C784 Microwave Oven

جدید

قیمت:

2,988,000 تومان

موجود است

معرفی محصول

قیمت و مشخصات و فروش انلاین مایکروویو رومیزی نقره ای رنگ پاناسونیک مدل Panasonic NN-C784 Microwave Oven برای خرید شما در فروشگاه اینترنتی www.Yeknam.com

مدل مایکروفر : پاناسونیک رومیزی 784 نقره ای رنگ

توان مایکروویو : 1000 وات

گنجایش مایکروفر : 28 لیتر

سیستم گریل : دارد

سیستم کانوکشن : دارد - با توان 1515 وات

پخت ترکیبی : دارد

سایر مشخصات : یخ زدایی سریع با روش اینورتر توربو - دارای 8 برنامه پخت - قابلیت تنظیم زمان - دارای چراغ داخلی LED - دارای بدنه داخلی از جنس استیل ضد زنگ - سینی گردان با قطر 350 میلیمتر - عملکرد اتوماتیک برای دوباره گرم کردن غذاها - دارای صفحه نمایش دیجیتالی - دارای 4 عملکرد پخت گریل و کانوکشن و مایکروویو یخ زدایی - ذخیره دستور العمل پخت - قفل ایمنی کودک - منو تک لمسی

بررسی تخصصی

مایکروفر های پاناسونیک همیشه توانسته اند که خرید و فروش بازار را دست خود بگیرند که این موضوع همه ساله در حال اتفاق افتادن است که دلیل ان هم قیمت مناسب در برابر کیفیت بسیار عالی این مایکروویو های پاناسونیک می باشد.کمپانی پاناسونیک امسال باز هم یکی از مدل های برتر خود را تولید نمود و توانست که با قیمت مناسبی که دارد فروش این مایکروفر رو به حداکثر برساند.مدل این ماکروفر خوش قیمت پاناسونیک NN-C784MF می باشد که در رنگ نقره ای موجود است.این مایکروویو نیز دارای گنجایش 28 لیتر می باشد.

مایکروویو 784 پاناسونیک نیز دارای توان 1000 وات می باشد.این مدل نیز دارای سیستم گریل نیز هست که این سیستم باعث می شود که غذاهای شما برشته و به صورت طلایی رنگ شوند که این سیستم بیشتر برای غذاهایی مانند مرغ کاربرد دارد.همچنین این مایکروویو خوش قیمت نیز دارای سیستم کانوکشن می باشد ک قدرت و توان کانوکشن ان 1515 وات است و در اصل این سیستم باعث می شود که گرما و حرارت به صورت یکنواخت به غذا برخورد کند تا هم غذا خوب پخته شود و هم اینکه درون ان خشک نشود و ابدار باقی بماند.

از دیگر ویژگی های مایکروفر Panasonic NN-C784 نیز قابلیت یخ زدایی با توربو اینورتر ان می باشد.همچنین این مایکروفر خوش قیمت دارای قابلیت پخت ترکیبی هم نیز هست.در کنار این مشخصات نیز ما شاهد قابلیت های دیگری چون قابلیت تنظیم زمان - دارای چراغ داخلی LED - دارای بدنه داخلی از جنس استیل ضد زنگ - سینی گردان با قطر 350 میلیمتر - عملکرد اتوماتیک برای دوباره گرم کردن غذاها - دارای صفحه نمایش دیجیتالی - دارای 4 عملکرد پخت گریل و کانوکشن و مایکروویو یخ زدایی - ذخیره دستور العمل پخت - قفل ایمنی کودک - منو تک لمسی و 8 برنامه پخت می باشیم.

اگر به دنبال یک مایکروفر با کیفیت برای خرید خود هستید که هم کیفیت خوبی برای پخت غذاها و هم اینکه دارای انواع قابلیت ها و همچنین قیمت مناسب باشد, مایکروویو پاناسونیک NN-C784MF برای خرید کاملا مناسب هست.

جزئیات فنی

مشخصات کلی

نوع مایکروویو : مایکروویو
ظرفیت : 28 لیتر
طول : 52 سانتیمتر
عرض : 40 سانتیمتر
ارتفاع : 31.2 سانتیمتر
رنگ : نقره ای
توان مایکروفر : 1000 وات

ویژگی های مایکروفر

جوجه گردان :
تکنولوژی اینورتر :
سیستم گریل :
صفحه نمایشگر دیجیتالی :
قفل کودک :
قابلیت گرم نگه داشتن مواد غذایی :
سایر مشخصات فیزیکی : دارای چراغ داخلی LED - دارای سینی شیشه ای گردان بزرگ - منو تک لمسی
سیستم کانوکشن :
قدرت کانوکشن : 1515 وات
سیستم یخ زدایی مواد غذایی :
تعداد برنامه های پخت : 8 برنامه پخت
سایر ویژگی ها و مشخصات : یخ زدایی سریع با روش اینورتر توربو - دارای 8 برنامه پخت - عملکرد اتوماتیک برای دوباره گرم کردن غذاها - دارای 4 عملکرد پخت گریل و کانوکشن و مایکروویو یخ زدایی - ذخیره دستور العمل پخت
پخت ترکیبی :
جنس سطح داخلی : استیل ضد زنگ
قطر صفحه چرخان : 350 میلیمتر
قابلیت تنظیم زمان :

نوشتن دیدگاه

مایکروفر رومیزی نقره ای پاناسونیک مدل Panasonic NN-C784 Microwave Oven

قیمت و مشخصات و فروش انلاین مایکروویو رومیزی نقره ای رنگ پاناسونیک مدل Panasonic NN-C784 Microwave Oven برای خرید شما در فروشگاه اینترنتی www.Yeknam.com

مدل مایکروفر : پاناسونیک رومیزی 784 نقره ای رنگ

توان مایکروویو : 1000 وات

گنجایش مایکروفر : 28 لیتر

سیستم گریل : دارد

سیستم کانوکشن : دارد - با توان 1515 وات

پخت ترکیبی : دارد

سایر مشخصات : یخ زدایی سریع با روش اینورتر توربو - دارای 8 برنامه پخت - قابلیت تنظیم زمان - دارای چراغ داخلی LED - دارای بدنه داخلی از جنس استیل ضد زنگ - سینی گردان با قطر 350 میلیمتر - عملکرد اتوماتیک برای دوباره گرم کردن غذاها - دارای صفحه نمایش دیجیتالی - دارای 4 عملکرد پخت گریل و کانوکشن و مایکروویو یخ زدایی - ذخیره دستور العمل پخت - قفل ایمنی کودک - منو تک لمسی

نوشتن دیدگاه

دیدگاه‌ها(3)
1394-04-07

مایکروفر 784 پاناسونیک

من خیلی وقته دارم ازش استفاده می کنم و تو این سال هایی که برای من کار کرده اولا استحکام بالایی داره و واقعا بدنه عالی ای داره و خیلی کارها رو خودکار انجام میده و کافی غذا رو بزارید داخلش و خیلی کارها رو بهش بسپارید.

• آیا این نظریه برای شما مفید بود؟
  • (0) (0)
1394-04-07

مایکروفر عالی و قیمت مناسب

من چند تا چیز در مورد این این مایکروویو بهتون می گم که شاید بهتون کمک کنه و مثل من زمان خرید به مشکل برنخورین.
اولا اینکه واقعا بهتون میگم که اگر میخواین بخرین فقط از همین فروشگاه یکنام بخرین چون خیلی سریع اوردن و مبلغ رو هم هنگام تحویل از ما دریافت کردند و من قبل از این یه تلویزیون 48 اینچ سامسونگ هم با قیمت فوق العاده و حدود 200 هزار تومان زیر قیمت دیجی کالا از همین فروشگاه یکنام گرفتم.
اما در مورد این مایکروفر اینو بدونید که واقعا عالیه و اصلا کیفیت غذا رو براتون پایین نمیاره و خشک نمی کنه.همچنین دکمه های کناریش واقعا خیلی بدرد بخوره و دیگه نمی خواد تو منوها بازی کنید و به دستور العملتون برسید.راستی مصرف برق این مدل خیلی کمه و تو این اوضاع خریدش خیلی به صرفه هست.
فقط یکی از معایبش به نظر من داغ کردنشه که البته من توی یکی از نظرات سایت های دیگه خوندم که یکی از کاربرا نوشته بود که خیلی خر کاره و عمری کار می کنه.

• (0) (0)
1394-03-20

بهترین مدل مایکروفر

من این مایکروفر رو دارم و خیلی عالیه و به کسایی که میخوان مایکروفر بگیرن پیشنهاد میکنم که فقط برین سمت مایکروفرهای پاناسونیک چون واقعا خودم تحقیق کردم که الان این مدل رو خریدم.در ضمن این مدل خیلی امکانات اتوماتیک داره.

• (0) (0)

دیدگاه خود را بنویسید

نظرات
هیچ نظری ارسال نشده

30 محصول مشابه یافت شد

برچسب ها

مقالات مرتبط

کد QR

منو

مقایسه 0