از 15 رای

تلویزیون ال ای دی 40 اینچ سامسونگ مدل Samsung LED 40H4860 TV

جدید

قیمت:

تماس بگیرید

معرفی محصول

قیمت و مشخصات و فروش اینترنتی تلویزیون ال ای دی 40 اینچ سامسونگ مدل Samsung LED 40H4860 TV در فروشگاه انلاین Yeknam.com.این تلویزیون ارزان قیمت دارای کیفیت تصویر HD با رزولوشن تصویر 1366x768 پیکسل می باشد.همچنین ال ای دی H4860 دارای انطباق تصویر 100 هرتز نیز می باشد.از دیگر ویژگی های این تلویزیون ال ای دی 40 اینچ سامسونگ, پردازشگر تک هسته ای ان می باشد که برای این تلویزیون مناسب می باشد.این مدل LED سامسونگ دارای گیرنده داخلی دیجیتال و تقویت کننده گستره رنگ می باشد.ال ای دی 40H4860 دارای 2 پورت HDMI  و یک پورت USB و ورودی کامپوننت و کامپوزیت و خروجی صدا نیز می باشد.در کل اگر دنبال یک تلویزیون ارزان قیمت و به صرفه هستید مدل 40 اینچی H4860 کاملا مناسب می باشد.

جزئیات فنی

مشخصات کلی

نوع تلویزیون : ساده
نوع صفحه نمایش : LED
اندازه صفحه نمایش : 40 اینچ
پهنا : 91.4 سانتیمتر
ارتفاع بدون پایه رومیزی : 54.7 سانتیمتر
ارتفاع با پایه رومیزی : 58.6 سانتیمتر
ضخامت بدون پایه رومیزی : 9 سانتیمتر
ضخامت با پایه رومیزی : 19.6 سانتیمتر
رنگ : مشکی
وزن بدون پایه رومیزی : 7 کیلوگرم
وزن با پایه رومیزی : 7.6 کیلوگرم
وزن با پکیچ ( شامل کارتن و لوازم داخل آن ) : 9.5 کیلوگرم
سایر مشخصات کلی : مصرف برق بهینه

مشخصات تصویر

کیفیت صفحه نمایش : HD
رزولوشن تصویر : 1366x768 پیکسل
نسبت تصویر : 16:9
فرکانس حرکت تصویر : 100Hz هرتز
کنتراست : Mega Contrast (کنتراست بالا)
زاویه دید افقی : 178 درجه
زاویه دید عمودی : 178 درجه
قابلیت سه بعدی :
پردازنده تلویزیون : پردازشگر تک هسته ای
موتور پردازشگر تصویر : موتور تصویر HyperReal Engine
قابلیت تصویر در تصویر :
مشخصات تیونر : دیجیتال / انالوگ

مشخصات صدا و بلندگو

تعداد بلندگوها : 2 عدد
توان خروجی صدا : 20 وات
تکنولوژی خروجی صدا : صدای دالبی
سایر مشخصات بلندگوها : Dolby Digital Plus / Dolby AAC / DTS 2.0

قابلیت و امکانات

گیرنده دیجیتال :
تله تکست :
تنظیم ساعت روشن و خاموش :
اتصال به اینترنت :
OSD Language :

پورت ها و ارتباطات

پورت ورودی HDMI : 2 پورت
پورت ورودی USB : 1 پورت
پورت ورودی Component : 1 پورت
پورت ورودی Composite : 1 پورت
پورت ورودی PC :
پورت ورودی LAN :
ورودی S-Video :
ورودی CI-Slot :
پورت RS-232C :

خروجی و ورودی

خروجی Video :
خروجی Audio :

ارتباط و اتصالات بی سیم

بلوتوث :
ارتباط بی سیم Wi-Fi :
قابلیت DLNA :
WiDi :

ویژگی و قابلیت های دیگر تلویزیون

توان مصرفی برق : در حالت کار تقریبا 80 وات
تنظیم نور نقطه ای :
سایر مشخصات دیگر : اجرای فیلم و موزیک از طریق USB / دارای قابلیت حالت فوتبال / کیفیت بالا در تصاویر رنگی / قابلیت پیدا کردن جستجوی خودکار شبکه ها

نوشتن دیدگاه

قیمت و مشخصات و فروش اینترنتی تلویزیون ال ای دی 40 اینچ سامسونگ مدل Samsung LED 40H4860 TV در فروشگاه انلاین Yeknam.com.این تلویزیون ارزان قیمت دارای کیفیت تصویر HD با رزولوشن تصویر 1366x768 پیکسل می باشد.همچنین ال ای دی H4860 دارای انطباق تصویر 100 هرتز نیز می باشد.از دیگر ویژگی های این تلویزیون ال ای دی 40 اینچ سامسونگ, پردازشگر تک هسته ای ان می باشد که برای این تلویزیون مناسب می باشد.این مدل LED سامسونگ دارای گیرنده داخلی دیجیتال و تقویت کننده گستره رنگ می باشد.ال ای دی 40H4860 دارای 2 پورت HDMI  و یک پورت USB و ورودی کامپوننت و کامپوزیت و خروجی صدا نیز می باشد.در کل اگر دنبال یک تلویزیون ارزان قیمت و به صرفه هستید مدل 40 اینچی H4860 کاملا مناسب می باشد.

نوشتن دیدگاه

دیدگاه‌ها(10)
1394-05-10

فروشگاه اینترنتی یکنام

فقط خواستم که از سایت یکنام تشکر کنم.واقعا خیلی سریع و حرفه ای بودن.دقیقا تو 24 ساعت این تلویزیون رو برام فرستادن شهرستان شهسوار.قیمت هم من کل بازار رو زیر و رو کردم و پایین تر پیدا نکردم.بازم ممنون شما هستم.

• آیا این نظریه برای شما مفید بود؟
  • (0) (0)
1394-04-07

تیم پاسخگوی فروشگاه یکنام

در جواب به کاربر عزیز مجتبی :
با درود.
دوست عزیز زمانیکه یک محصول در داخل بازار و انبار ما موجود نمی باشد خوب ما روی چه حسابی روی ان قیمت قرار دهیم؟
اجازه دهید دوباره ببینیم موجود می شود تا برای ان قیمت قرار دهیم.
پیروز باشید.

• (0) (0)
1394-04-04

قیمت چنده؟

لطفاقیمتشم بزنیدکلی مشخصات زدیدولی اصل کاریه قیمتونزدید

• (0) (0)
1394-02-21

تلویزیون 4K نخرید

من شش ماهه که دارم.به خدا پول هاتون رو اگر بدین پایه تلویزیون های 4K اشتباهه.برین ببینید اخه یه شبکه تو این تلویزیون و اون تلویزیون چه فرقی داره.به نظر این مدل هم قیمت و هم کیفیت خیلی خوبی داره و اگر می خواین خرید کنید حتما از این فروشگاه بخرید.چون قیمت هاش عالیه.

• (0) (0)
1394-02-08

خندیدم

جناب کاشف سامسونگ میشه بفرمایید که مثلا سامسونگ چیش از ال جی بهتره؟ اخه سامسونگ چی داره جز تقلب.

• (0) (0)
1394-02-08

تلویزیون فقط سامسونگ

به نظر من بین سامسونگ و ال جی اصلا ال جی حرفی برای گفتن دیگه نداره.

• (0) (0)
1393-12-26

تلویزیون بدکی نیست

من تقریبا راضی ام اما اگر یه کم پولم بیشتر بود این مدل H5860 رو خرید می کردم.ولی قیمتش خیلی عالیه.

• (0) (0)
1393-10-14

تیم پاسخگوی فنی فروشگاه یکنام

در جواب به اقای رضا:
با درود.
دوست عزیز همانطور که می دانید فروشگاه ما در سطح استان تهران می باشد.دلیلی که ما توانایی قرار دادن قابلیت "پرداخت هنگام تحویل" را در سطح استان های دیگر نداریم این می باشد که ما از هیچ طریقی نمی توانیم از شما هزینه محصولی را دریافت نماییم.اگر هم در سطح تهران این قابلیت وجود دارد,این می باشد که پیک های ما توانایی رفت و امد در سطح یک استان را دارند و می توانند هزینه را دریافت نمایند و حالا ایا مسافت های طولانی به نظر شما امکان این قابلیت را دارد؟
در کل ما موضوعی را بازگو می کنیم که البته امیدواریم به شما و دوستان دیگر جسارت نباشد و صحبت ما با برخی از سودجویان می باشد.فرض کنید که ما برای شخصی در یکی از استان های ایران محصولی را ارسال کنیم و با توجه به اینکه مامور پست این مبلغ را درب منزل تحویل نمی گیرد پس باید خود مشتری بعد از اینکه محصول را تحویل گرفت پول را پرداخت نماید که حالا به نظر شما در اینجا ایا برخی از افراد سودجو نمی توانند محصول را دریافت و مبلغ را پرداخت نکنند و از محصول هم به راحتی استفاده کنند بدون اینکه حتی مبلغی واریز کرده باشند؟
در ضمن در صفحه اصلی سایت ما که وارد می شوید,شما می توانید نماد اعتماد وزارت خانه صنعت و معدن و تجارت در کشور را در ستون سمت راست و در بالای سایت مشاهده نمایید و بر روی ان کلیک نمایید تا وارد سایت خود این وزارت خانه شوید و اطلاعات ثبتی ما را در انجا ببینید که خود گویای استاندارد کار می باشد و ما در این وزارت خانه در کشور ثبت شده هستیم.پس شما به راحتی می توانید هر مبلغی را بدون هیچ گونه مشکلی و با اطمینان کامل پرداخت نمایید.
در اصل این وزارت خانه راهی برای شما مشتریان عزیز در استان های دیگر باز کرده است تا دیگر با اطمینان از سایت یکنام خرید نمایید.این را هم در اخر بگوییم که تمام فروشگاه های اینترنتی معتبر در داخل ایران هم به همین صورت می باشند و تنها ما اینطور نیستیم.
در اخر این را هم بگوییم که ما در ستاد ساماندهی پایگاه اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت شده هستیم که می توانید به سایت این وزارت خانه هم مراجعه نمایید و از وضعیت ثبت ما مطلع شوید.
بیشتر مشتریان ما از سطح استان های دیگر می باشند و فروشگاه یکنام همیشه برای شهرستانی های عزیز ارزش زیادی را قائل بوده است.در ضمن امیدواریم که خرید خوبی را در اینده از یکنام داشته باشید تا طبق گفته هایتان مبلغ بالاتری را برای پرداخت محصول مشابه در سطح شهرتان ندهید.
امیدواریم توانسته باشیم جواب کامل و قانع کننده ای را به شما داده باشیم.
در صورت نیاز می توانید با ما تماس بگیرید.
اقای رضا از توجه دقیق شما, به خودمان می بالیم و این نظرات چشمان ما را برای اینده بازتر خواهد کرد.
پیروز باشید.

• (0) (0)
1393-10-13

اعتراض به نحوه تحویل

شما در معرفی خودتان فرموده بودین هدف شما کاهش قیمت برای مصرف کننده و رضایت مشتری است ایا فقط تهرانی ها مشتری های محصول شما هستند. شما ظلم بزرگی به کل کشور عزیزتون کردید که پرداخت هنگام تحویل را فقط برای مشتریان تهرانی فعال نمودید من متاسفم از این دیدگاه شما امیدوارم بدونید مشتریان شما بیشتر در شهرستانها هستند نه فقط در تهران من باید در مشهد با صد هزار تومان اختلاف از تهران محصول شما رو دریافت کنم این دور از انصاف است میدونم به این گزارشات هیچ گونه اهمیتی نمی دهید ولی من وظیفه داشتم به عنوان یک هم وطن اشکال بزرگ شما رو گوش زد کنم و تلفن خود را براتون ارسال میکنم 09399154435

• (0) (0)
1393-09-18

باعرض سلام خسته نباشید کیفیت تلویزنی که خرید کردیم بسیار خوب است

• (0) (0)

دیدگاه خود را بنویسید

نظرات
هیچ نظری ارسال نشده

30 محصول مشابه یافت شد

برچسب ها