تلویزیون پلاسما 43 اینچ سامسونگ مدل Samsung PLASMA 43H4550 TV
از 1 رای

جدید

قیمت:

تماس بگیرید

معرفی محصول

قیمت و مشخصات و فروش انلاین تلویزیون پلاسمای 43 اینچی سامسونگ مدل Samsung 43H4550 PLSAMA TV در فروشگاه اینترنتی یکنام.این تلویزیون پلاسما 43 اینچی سامسونگ دارای کیفیت تصویر HD می باشد که به دلیل دارا بودن پنل پلاسما دارای کیفیت مناسبی می باشد و همچنین این پلاسمای از سری H می باشد که سال ساخت ان 2014-2015 می باش.تلویزیون 43H4550 دارای دو اسپیکر با قدرت خروجی صدای 20 وات می باشد.

تلویزیون 43 اینچ H4550 داری گیرنده داخلی دیجیتال نیز می باشد و همچنین این مدل دارای پنل فوق شفاف می باشد که مشاهده تصاویر را در ان برای شما لذت بخش تر خواهد کرد.از دیگر مشخصات پلاسما 43H4550 می توان به 2 ورودی HDMI و یک ورودی USB و وردی کامپوننت و کامپوزیت و خروجی صدا نیز اشاره نمود.در کل این مدل PLASMA سامسونگ برای خرید به نسبت قیمت پایینی که دارد مناسب می باشد و برای اندسته از خریدارانی که دنبال یک تلویزیون ارزان قیمت با مشخصات معمولی هستند بسیار عالی می باشد.در اخر باید به این مورد هم اشاره نمود که این مدل پلاسما دارای کیفیت ساخت خیلی خوبی می باشد.

جزئیات فنی

مشخصات کلی

نوع تلویزیون : ساده
نوع صفحه نمایش : PLASMA
اندازه صفحه نمایش : 43 اینچ
پهنا : 100 سانتیمتر
ارتفاع بدون پایه رومیزی : 61 سانتیمتر
ارتفاع با پایه رومیزی : 70 سانتیمتر
ضخامت بدون پایه رومیزی : 5.5 سانتیمتر
ضخامت با پایه رومیزی : 23 سانتیمتر
وزن بدون پایه رومیزی : 13.6 کیلوگرم
وزن با پایه رومیزی : 15 کیلوگرم
وزن با پکیچ ( شامل کارتن و لوازم داخل آن ) : 19 کیلوگرم
سایر مشخصات کلی : 600 هرتز Subfield / رنگ مشکی واقعی

مشخصات تصویر

کیفیت صفحه نمایش : HD
رزولوشن تصویر : 1366x768 پیکسل
نسبت تصویر : 16:9
فرکانس حرکت تصویر : 600 هرتز Subfield
کنتراست : Mega Contrast (کنتراست بالا)
زاویه دید افقی : 178 درجه
زاویه دید عمودی : 178 درجه
قابلیت سه بعدی :
قابلیت تصویر در تصویر :
مشخصات تیونر : دیجیتال

مشخصات صدا و بلندگو

تعداد بلندگوها : 2 عدد
توان خروجی صدا : 20 وات
تکنولوژی خروجی صدا : صدای دالبی
سایر مشخصات بلندگوها : دارای صدای شفاف

قابلیت و امکانات

گیرنده دیجیتال :
تنظیم ساعت روشن و خاموش :
اتصال به اینترنت :
OSD Language :

پورت ها و ارتباطات

پورت ورودی HDMI : 2 پورت
پورت ورودی USB : 1 پورت
پورت ورودی Component : 1 پورت
پورت ورودی Composite : 1 پورت
پورت ورودی PC :
پورت ورودی LAN :
ورودی S-Video :
ورودی CI-Slot :
پورت RS-232C :

خروجی و ورودی

خروجی Video :
خروجی Headphone :
خروجی Audio :

ارتباط و اتصالات بی سیم

بلوتوث :
ارتباط بی سیم Wi-Fi :
AllShare :
قابلیت DLNA :
WiDi :

ویژگی و قابلیت های دیگر تلویزیون

تنظیم نور نقطه ای :
سایر مشخصات دیگر : دارای پنل صفحه نمایش فوق شفاف / مجهر به سیستم تقویت کنندگی رنگ مشکی تصاویر / کنتراست بالا

نوشتن دیدگاه

قیمت و مشخصات و فروش انلاین تلویزیون پلاسمای 43 اینچی سامسونگ مدل Samsung 43H4550 PLSAMA TV در فروشگاه اینترنتی یکنام.این تلویزیون پلاسما 43 اینچی سامسونگ دارای کیفیت تصویر HD می باشد که به دلیل دارا بودن پنل پلاسما دارای کیفیت مناسبی می باشد و همچنین این پلاسمای از سری H می باشد که سال ساخت ان 2014-2015 می باش.تلویزیون 43H4550 دارای دو اسپیکر با قدرت خروجی صدای 20 وات می باشد.

تلویزیون 43 اینچ H4550 داری گیرنده داخلی دیجیتال نیز می باشد و همچنین این مدل دارای پنل فوق شفاف می باشد که مشاهده تصاویر را در ان برای شما لذت بخش تر خواهد کرد.از دیگر مشخصات پلاسما 43H4550 می توان به 2 ورودی HDMI و یک ورودی USB و وردی کامپوننت و کامپوزیت و خروجی صدا نیز اشاره نمود.در کل این مدل PLASMA سامسونگ برای خرید به نسبت قیمت پایینی که دارد مناسب می باشد و برای اندسته از خریدارانی که دنبال یک تلویزیون ارزان قیمت با مشخصات معمولی هستند بسیار عالی می باشد.در اخر باید به این مورد هم اشاره نمود که این مدل پلاسما دارای کیفیت ساخت خیلی خوبی می باشد.

نوشتن دیدگاه

دیدگاه‌ها(5)
1395-06-09

پلاسمای 43 اینچ سامسونگ

با سلام من این مدل پلاسما سه بعدی رو دارم الان حدود دو ساله بدون ایراد کار میکنه و خیلی کیفیتش عالیه ازش راضیم

• آیا این نظریه برای شما مفید بود؟
  • (0) (0)
1394-04-19

نه کیفیتش خوب نیست

برادر من از این مدل داری پیکسل هاش رو میشه شمرد

• (0) (0)
1394-03-20

پلاسما بهتر از ال ای دی

دوستانی که می خوان تلویزیون بخرن به نظر من فقط پلاسما بگیرن.بخدا اصلا این تلویزیون های گرون قیمت ال ای دی ارزش نداره با این شبکه های تلویزیونی.
الان تمام شبکه های تلویزیون یا HD هستند یا زیر HD...ما گفتیم که گمراه نشین.

• (0) (0)
1393-12-13

تلویزیون 43 اینچ سامسونگ

من حدود 20 روزی میشه که این مدل رو از همین سایت یکنام خریداری کردم.به قول خود کارشناس یکنام می گفت که تلویزیون های سامسونگ دو الی سه برابر از اون چیزی که شما برای خرید تلویزیون هزینه می کنید کیفیت تصویرش بهتره.من که ازش راضیم ولی اگر بتونی بیشتر هزینه کنی برو H4950 رو بگیر که هم تصویرش بهتره و هم سه بعدی داره.

• (0) (0)
1393-12-12

این پلاسمای سامسونگ کیفیتش خوبه؟

میشه یکی بیاد و بگه که این مدل پلاسمای سامسونگ کیفیتش چجوریه؟ چون من زیاد پول ندارم که بخوام هزینه بکنم.به خاطر همین اگر میشه هم قیمت و هم کیفتش رو بگین چجوریه؟

• (0) (0)

دیدگاه خود را بنویسید

نظرات
هیچ نظری ارسال نشده

30 محصول مشابه یافت شد

برچسب ها

کد QR

منو

مقایسه 0