از 7 رای

تلویزیون ال ای دی 48 اینچ سامسونگ مدل Samsung LED 48H5855 TV

جدید

قیمت:

تماس بگیرید

معرفی محصول

قیمت و مشخصات و فروش اینترنتی تلویزیون ال ای دی 48 اینچ سامسونگ مدل Samsung 48H5855 LED TV در فروشگاه اینترنتی Yeknam.com.این تلویزیون 48 اینچ دارای کیفیت تصویر Full HD با رزولوشن 1920x1080 می باشد و همچنین این مدل LED سامسونگ دارای 2 عدد بلندگو با توان خروجی 20 وات می باشد.تلویزیون سامسونگ 48H5855 دارای گیرنده داخلی دیجیتال و امکانات دیگری چون امکان ضبط کردن تصاویر و امکان ضبط کردن صدا نیز هست.از دیگر ویژگی های ال ای دی H5855 نیز تله تکست و ساعت تایمر خواب و قابلیت تقویت کننده گستره رنگ می باشد.همچنین این مدل دارای دو پورت HDMI  و 2 پورت USB و ورودی های کامپوننت و کامپوزیت و خروجی Audio نیز هست.تلویزیون 48 اینچ H5855 برای خریدارانی که به دنبال خرید یک تلویزیون با قیمت کاملا مناسب و تصویر میان رده هستند, مناسب می باشد.

جزئیات فنی

مشخصات کلی

نوع تلویزیون : ساده
نوع صفحه نمایش : LED
اندازه صفحه نمایش : 48 اینچ
پهنا : 107.4 سانتیمتر
ارتفاع بدون پایه رومیزی : 62.7 سانتیمتر
ارتفاع با پایه رومیزی : 67.3 سانتیمتر
ضخامت بدون پایه رومیزی : 6 سانتیمتر
ضخامت با پایه رومیزی : 20.3 سانتیمتر
رنگ : مشکی
وزن بدون پایه رومیزی : 11 کیلوگرم
وزن با پایه رومیزی : 12 کیلوگرم
وزن با پکیچ ( شامل کارتن و لوازم داخل آن ) : 15.6 کیلوگرم
سایر مشخصات کلی : توانایی ضبط کردن تصاویر / محهز به سیستم گرفتن اسکرین شات یا همان عکس برداری از روی صفحه

مشخصات تصویر

کیفیت صفحه نمایش : Full HD
رزولوشن تصویر : 1920x1080 پیکسل
نسبت تصویر : 16:9
فرکانس حرکت تصویر : 100Hz هرتز
کنتراست : Mega Contrast (کنتراست بالا)
زاویه دید افقی : 178 درجه
زاویه دید عمودی : 178 درجه
قابلیت سه بعدی :
موتور پردازشگر تصویر : موتور تصویر HyperReal Engine
قابلیت تصویر در تصویر :
مشخصات تیونر : دیجیتال

مشخصات صدا و بلندگو

تعداد بلندگوها : 2 عدد
توان خروجی صدا : 20 وات
تکنولوژی خروجی صدا : صدای دالبی
سایر مشخصات بلندگوها : Dolby MS10 / DTS Studio Sound

قابلیت و امکانات

گیرنده دیجیتال :
تله تکست :
تنظیم ساعت روشن و خاموش :
اتصال به اینترنت :
OSD Language :

پورت ها و ارتباطات

پورت ورودی HDMI : 2 پورت
پورت ورودی USB : 2 پورت
پورت ورودی Component : 1 پورت
پورت ورودی Composite : 1 پورت
پورت ورودی PC :
پورت ورودی LAN :
ورودی S-Video :
ورودی CI-Slot :
پورت RS-232C :

خروجی و ورودی

خروجی Video :
خروجی Headphone :
خروجی Audio :

ارتباط و اتصالات بی سیم

بلوتوث :
ارتباط بی سیم Wi-Fi :
قابلیت DLNA :
WiDi :

ویژگی و قابلیت های دیگر تلویزیون

تنظیم نور نقطه ای :
سایر مشخصات دیگر : دارای ریموت کنترل / توانایی ضبط موسیقی قیلم

نوشتن دیدگاه

تلویزیون ال ای دی 48 اینچ سامسونگ مدل Samsung LED 48H5855 TV

قیمت و مشخصات و فروش اینترنتی تلویزیون ال ای دی 48 اینچ سامسونگ مدل Samsung 48H5855 LED TV در فروشگاه اینترنتی Yeknam.com.این تلویزیون 48 اینچ دارای کیفیت تصویر Full HD با رزولوشن 1920x1080 می باشد و همچنین این مدل LED سامسونگ دارای 2 عدد بلندگو با توان خروجی 20 وات می باشد.تلویزیون سامسونگ 48H5855 دارای گیرنده داخلی دیجیتال و امکانات دیگری چون امکان ضبط کردن تصاویر و امکان ضبط کردن صدا نیز هست.از دیگر ویژگی های ال ای دی H5855 نیز تله تکست و ساعت تایمر خواب و قابلیت تقویت کننده گستره رنگ می باشد.همچنین این مدل دارای دو پورت HDMI  و 2 پورت USB و ورودی های کامپوننت و کامپوزیت و خروجی Audio نیز هست.تلویزیون 48 اینچ H5855 برای خریدارانی که به دنبال خرید یک تلویزیون با قیمت کاملا مناسب و تصویر میان رده هستند, مناسب می باشد.

نوشتن دیدگاه

دیدگاه‌ها(16)
1394-09-19

درخواست راهنمایی

من دنبال یه تلویزیون با کیفیت تصویر عالی هستم.تو رنج قیمت 2500.سایز حداقل 46.فرکانس بالا و اگر امکانات سه بعدی و اسمارت داشته باشه چه بهتر اگر هم نداشته باشه ایرادی نداره.تعداد پورت hdmi سه تا یا بیشتر و usb دو تا یا بیشتر.برند هم تعصب ندارم

• آیا این نظریه برای شما مفید بود؟
  • (0) (0)
1394-07-01

عالی هستین

هیچ سایتی رو در زمینه تلویزیون به کاملی شما ندیدم و واقعا ممنونم که انطباق تصویر این مدل و ابعادش رو ذکر کردین.

• (0) (0)
1394-03-22

سامسونگ48h5855

سلام من چند روزه که سامسونگ 48h5855 رو با گارانتی از نمایندگی خریدم هم از نظر زیبایی وهم از نظر اینچ از ال جی بهتره در ضمن ال جی به خاطر داشتنIPS کیفیت تصویرش میاد پایین کل خانواده من از مل سامسونگ استقبال خوبی انجام دادند وکیفیتش رو تایید میکنند خصوصا تصویرش

• (0) (0)
1394-03-14

تیم پاسخگوی فنی فروشگاه یکنام

در جواب به کاربر عزیز احمد :
با درود.
احمد جان همانطور که خودتان ذکر کردید و بیشتر مایل به دریافت کیفیت تصویر خوب هستید یقین داشته باشید که کیفیت تصویر مدل H5855 از مدل H4865 قوی تر می باشد و در تصاویر این موضوع کاملا نمایان می باشد اما خوب حالا که برای شما قابلیت اتصال به اینترنت و یا همان اسمارت بودن مهم هست به نظر ما می توانید با کمی هزینه مدل H5890 را برای خرید خود انتخاب نمایید که هم دارای کیفیت تصویر مناسب و هم قابلیت اسمارت می باشد.
احمد جان از اینکه ما جواب شما را دیر داده ایم از شما پوزش میخواهیم و دلیل ان هم برخی تغییرات در سایت بود.
پیروز باشید.

• (0) (0)
1394-03-06

تو دوراهی موندم

سلام میخواستم ی راهنمایی کنید.موندم بین 4865 سری 5و5855 کدومشو انتخاب کنم راهنمایی کنید ممنون میشم در ضمن کیفیت تصویر برام مهمالبته 4865 ی مزیت نت داره

• (0) (0)
1394-01-09

در جواب به کاربر عزیز بهزاد :
با درود
بهزاد جان این دو مدل تلویزیون یعنی H5855 و H5860 در تصویر هیچ گونه تفاوتی با هم دیگر ندارند و در کل در ظاهر و طراحی خیلی کم با هم متفاوت هستند.
پیروز باشید.

• (0) (0)
1394-01-09

تفاوت مدل 5855 با 5850 چیه ؟؟؟

میخواستم بدونم تفاوت مدل 5850 با 5855 48 اینچ چیه ؟ لطفا راهنمایی کنید

• (0) (0)
1394-01-05

در جواب به کاربر عزیز مرضیه :
با درود.
کاربر عزیز به دلیل اینکه بازار و برخی بانک ها و برندهایی که ما با انها کار میکنیم تعطیل می باشند, به همین دلیل ما نیز تعطیل هستیم.اما از امروز صبح کار رو شروع خواهیم کرد و در خدمت شما عزیزان برای فروش محصولات هستیم و در سال جدید با قیمت های مناسب تر و طرح های جدیدتر در خدمتتان خواهیم بود.
پیروز باشید.

• (0) (0)
1394-01-02

من می خوام خرید کنم اخه!!

سلام به فروشگاه یکنام.چرا تا پنجم عید محصول نمی فروشید.من تلویزیون می خوام و الان جاهای دیگه بالاتره قیمتش اخه.
اخه چرا تو این عید انقدر تعطیلی وجود داره.

• (0) (0)
1393-09-26

سامسونگ

من تلویزیون میخوام بخرم که سه بعدی نباشه اینترنت هم لازم ندارم و اما نمیدونم کدوم مدل ساسونگ رو بخرم که کیفیت تصویرش خوب باشه آخه خیلی برام مهمه
دیروز فروشنده مدلh5850وh5855 معرفی کرد گفت کیفیت تصویرش خوبه
دوستان لطفا کمکم کنید....

• (0) (0)
1393-09-26

سامسونگ

من تلویزیون میخوام بخرم که سه بعدی نباشه اینترنت هم لازم ندارم و اما نمیدونم کدوم مدل ساسونگ رو بخرم که کیفیت تصویرش خوب باشه آخه خیلی برام مهمه
دیروز فروشنده مدلh5850وh5855 معرفی کرد گفت کیفیت تصویرش خوبه
دوستان لطفا کمکم کنید....

• (0) (0)
1393-09-23

تلویزیون LB56100 و H5855

ببین من خودم این مدل LB56100 رو از نزدیک دیدم و اصلا اینطور نبود و فقط بازتاب نورش بود که اونم تو همون تلویزیون LB56100 هم وجود داشت.در کل باید به سامسونگ ایول گفت.دیگه یه سر تو بازار برید تا ببینید که سامسونگ خیلی تنوع محصولش بیشتره.قیمت هاش که حرف نداره.کیفیتش که عالیه.زیبایی که دیگه همه میدونن.

• (0) (0)
1393-09-23

الجي و سامسونگ

قابل توجه آقا مجيد كه پيام زير رو فرستادن.
اقا رضا من دیروز رفتم این تلویزیون رو دیدم اما LB56100 بهتر بود.
من اتفاقا LB56100 الجي رو گرفتم از شهر خودمون به قيمت 1925000 تومان. اما اون 42 اينچ هست اين سامسونگ 48 اينچ. البته مدل بزرگتر از 42 اينچي LB56100 هم هست اما قيمتش بالاست. اون 42 اينچي كه من گرفتم تعويض كانالش حدود 4 ثانيه طول مي كشه و بازتاب نور محیط داره. البته نمي دونم سامسونگ هم اين ايرادها رو داره يانه.

• (0) (0)
1393-09-20

ال جی

اقا رضا من دیروز رفتم این تلویزیون رو دیدم اما LB56100 بهتر بود.

• (0) (0)
1393-09-20

سامسونگ

من گرفتم واقعا عالیه قیمتش هم مفته کیفیتش رو با ال جی کنار هم گذاشتم

• (0) (0)
1393-09-11

قیمت

واقعا قیمتتون یه دونه هست.دمتون گرم که با این قیمتاتون یه حالی به جیبای ما میدین.من هنوز از این مدل کامل استفاده نکردم اما همین دو روز که هست که گرفتم خیلی عالیه.من که چیز بدی ازش ندیدم.حالا هر وقت از این تلویزیون اگر چیز بدی دیدم سعی میکنم یه بررسی خوب ازش بزارم.در کل قط میتونم بگم که سامسونگ یه برند عالیه.من خودم اول میخواستم سونی بدون گارانتی بگیرم اما دیدم سونی واقعا گرونه و میتونم یه تلویزیون خوشگل و با کیفیت و با گارانتی بگیرم.مرسی یکنام

• (0) (0)

دیدگاه خود را بنویسید

نظرات
هیچ نظری ارسال نشده

30 محصول مشابه یافت شد

برچسب ها

کد QR

منو

مقایسه 0