از 4 رای

تلویزیون ال ای دی هوشمند سامسونگ Samsung 32F5570 LED 3D SMART

جدید

قیمت:

0 تومان

معرفی محصول

قیمت و مشخصات و فروش اینترنتی تلویزیون ال ای دی 32 اینچی اسمارت سامسونگ مدل Samsung LED 32F5570 TV در فروشگاه اینترنتی Yeknam.com.این مدل 32 اینچی که از سری F سامسونگ می باشد در سال 2013 تولید شده است  که دارای کیفیت تصویر Full HD با رزولوشن تصویر 1920x1080 پیکسل می باشد.همچنین این مدل دارای یک پردازنده تک هسته ای می باشد که از پس این تلویزیون به راحتی بر می اید.در کنار اینها ما انطباق تصویر 100 هرتزی را می بینیم که این مشخصه برای تصاویر سریع کاربرد دارد.همچنین در تلویزیون 32 اینچ F5570 ما شاهد قابلیت اتصال به اینترنت هستیم اما این را هم باید ذکر کنیم که برای اتصال بی سیم شما باید به وسیله یک دانگل خارجی به اینترنت متصل شوید.تلویزیون 32 اینچ هوشمند F5550 دارای دو عدد بلندگوی داخلی می باشد که این دو اسپیکر دارای قدرت خروجی صدای 20 وات می باشند که در کل برای این سایز بسیار خوب می باشد.

ال ای دی هوشمند 32F5570 ارزان قیمت سامسونگ دارای قابلیت هایی چون پخش فیلم از روی هارد های خارجی و گیرنده داخلی دیجیتال و تله تکست و... می باشد.همچنین این مدل 32 اینچ SMART سامسونگ دارای 2 پورت HDMI و 2 پورت USB و ورودی های کامپوننت و کامپوزیت می باشد.اگر به دنبال یک LED خوش قیمت و یا بهتر بگوییم ارزان قیمت هستید می توانید تلویزیون Samsung 32F5550 را برای خود انتخاب نمایید و از کیفیت فول اچ دی ان لذت ببرید.

جزئیات فنی

مشخصات کلی

نوع تلویزیون : هوشمند
نوع صفحه نمایش : LED
اندازه صفحه نمایش : 32 اینچ
پهنا : 74 سانتیمتر
ارتفاع بدون پایه رومیزی : 44.5 سانتیمتر
ارتفاع با پایه رومیزی : 50.5 سانتیمتر
ضخامت بدون پایه رومیزی : 5 سانتیمتر
ضخامت با پایه رومیزی : 19 سانتیمتر
رنگ : مشکی
وزن بدون پایه رومیزی : 5 کیلوگرم
وزن با پایه رومیزی : 5.6 کیلوگرم
وزن با پکیچ ( شامل کارتن و لوازم داخل آن ) : 7.4 کیلوگرم
سایر مشخصات کلی : دارای مرورگر صفحات وب / دارای قابلیت جستجوی خودکار کانال /

مشخصات تصویر

کیفیت صفحه نمایش : Full HD
رزولوشن تصویر : 1920x1080 پیکسل
نسبت تصویر : 16:9
فرکانس حرکت تصویر : 100Hz هرتز
کنتراست : Mega Contrast (کنتراست بالا)
زاویه دید افقی : 178 درجه
زاویه دید عمودی : 178 درجه
قابلیت سه بعدی :
پردازنده تلویزیون : پردازشگر دو هسته ای
موتور پردازشگر تصویر : موتور تصویر HyperReal Engine
قابلیت تصویر در تصویر :
مشخصات تیونر : انالوگ دیجیتال

مشخصات صدا و بلندگو

تعداد بلندگوها : 2 عدد
توان خروجی صدا : 20 وات
تکنولوژی خروجی صدا : صدای فراگیر
سایر مشخصات بلندگوها : DTS Studio Sound / DTS Premium Sound / Dolby Digital Plus/Dolby Pulse

قابلیت و امکانات

گیرنده دیجیتال :
تله تکست :
تنظیم ساعت روشن و خاموش :
اتصال به اینترنت :
OSD Language :

پورت ها و ارتباطات

پورت ورودی HDMI : 2 پورت
پورت ورودی USB : 2 پورت
پورت ورودی Component : 1 پورت
پورت ورودی Composite : 1 پورت
پورت ورودی PC :
پورت ورودی LAN :
ورودی S-Video :
ورودی CI-Slot :
پورت RS-232C :

خروجی و ورودی

خروجی Video :
خروجی Headphone :

ارتباط و اتصالات بی سیم

بلوتوث :
ارتباط بی سیم Wi-Fi : از طریق دانگل

ویژگی و قابلیت های دیگر تلویزیون

تنظیم نور نقطه ای :
سایر مشخصات دیگر : دارای قابلیت Game Mode / دارای قابلیت تنظیم خودکار ولوم صدا

نوشتن دیدگاه

تلویزیون ال ای دی هوشمند سامسونگ Samsung 32F5570 LED 3D SMART

قیمت و مشخصات و فروش اینترنتی تلویزیون ال ای دی 32 اینچی اسمارت سامسونگ مدل Samsung LED 32F5570 TV در فروشگاه اینترنتی Yeknam.com.این مدل 32 اینچی که از سری F سامسونگ می باشد در سال 2013 تولید شده است  که دارای کیفیت تصویر Full HD با رزولوشن تصویر 1920x1080 پیکسل می باشد.همچنین این مدل دارای یک پردازنده تک هسته ای می باشد که از پس این تلویزیون به راحتی بر می اید.در کنار اینها ما انطباق تصویر 100 هرتزی را می بینیم که این مشخصه برای تصاویر سریع کاربرد دارد.همچنین در تلویزیون 32 اینچ F5570 ما شاهد قابلیت اتصال به اینترنت هستیم اما این را هم باید ذکر کنیم که برای اتصال بی سیم شما باید به وسیله یک دانگل خارجی به اینترنت متصل شوید.تلویزیون 32 اینچ هوشمند F5550 دارای دو عدد بلندگوی داخلی می باشد که این دو اسپیکر دارای قدرت خروجی صدای 20 وات می باشند که در کل برای این سایز بسیار خوب می باشد.

ال ای دی هوشمند 32F5570 ارزان قیمت سامسونگ دارای قابلیت هایی چون پخش فیلم از روی هارد های خارجی و گیرنده داخلی دیجیتال و تله تکست و... می باشد.همچنین این مدل 32 اینچ SMART سامسونگ دارای 2 پورت HDMI و 2 پورت USB و ورودی های کامپوننت و کامپوزیت می باشد.اگر به دنبال یک LED خوش قیمت و یا بهتر بگوییم ارزان قیمت هستید می توانید تلویزیون Samsung 32F5550 را برای خود انتخاب نمایید و از کیفیت فول اچ دی ان لذت ببرید.

نوشتن دیدگاه

دیدگاه‌ها(2)
1393-12-24

قیمت دانگل چنده؟

اقا مصطفی من دارم یه تلویزیون 32 اینچ میگیرم که اتفاقا اونم باید دانگل داشته باشه.میخواستم بدونم که قیمت دانگل الان چنده؟ اگر میشه سریع جواب بدین چون میخوام ببینم که اگر قیمتش با دانگل مثل همون بدون دانگل بشه من برم و اون تلویزیون 32F5590 رو بگیرم.البته من میخوام 32H4595 از این سایت خرید کنم.منتظر جواب هستم.

• آیا این نظریه برای شما مفید بود؟
  • 0 0
1393-12-24

من خریدم و راضی هستم

قیمتش به نسبت امکاناتش خوبه. همه چیش از کیفیت تصویرش گرفته تا امکانات نرم افزاری و سخت افزلریش عالیه فقط اگه وای فای داخلی هم داشت خیلی خوب میشد آخه وای فایش از طریق دانگل هست.در مجموع من راضی هستم.

• آیا این نظریه برای شما مفید بود؟
  • 0 0

دیدگاه خود را بنویسید

نظرات
هیچ نظری ارسال نشده

30 محصول مشابه یافت شد

برچسب ها

کد QR

منو

مقایسه 0