از 3 رای

تلویزیون ال ای دی اسمارت سامسونگ مدل Samsung 48H4865 LED SMART TV

جدید

قیمت:

تماس بگیرید

معرفی محصول

قیمت و مشخصات و فروش اینترنتی تلویزیون ال ای دی 48 اینچ اسمارت سامسونگ مدل Samsung LED 48H4865 SMART TV در فروشگاه اینترنتی یکنام.این تلویزیون که از سری H سامسونگ می باشد در سال 2014 تولید شده است و دارای کیفیت صفحه نمایش HD با رزولوشن تصویر 1366x768 پیکسل می باشد.همچنین این مدل دارای انطباق تصویر 100 هرتزی می باشد.از دیگر ویژگی های این تلویزیون اسمارت ارزان قیمت می توان به پردازنده قدرتمند 4 هسته ای ان اشاره نمود.ال ای دی 48 اینچ H4865 دارای دو عدد بلندگو در داخل داخل با قدرت خروجی صدای 20 وات می باشد.

از دیگر ویژگی های ین LED سامسونگ می توان به به پورت های ان اشاره نمود.این مدل دارای 2 پورت HDMI و 1 پورت USB و پورت شبکه LAN و وردی های کامپوننت و کامپوزیت می باشد.ال ای دی هوشمند H4865 دارای گیرنده داخلی دیجیتال نیز می باشد و همچنین این مدل دارای قابلیت اتصال بی سیم Wi-Fi به اینترنت می باشد.این LED دارای انعکاس هوشمند نیز می باشد.اگر به دنبال یک تلویزیون ارزان قیمت با قابلیت اسمارت می باشید می توانید تلویزیون Samsung LED 48" H4865 را خرید نمایید.

جزئیات فنی

مشخصات کلی

نوع تلویزیون : هوشمند
نوع صفحه نمایش : LED
اندازه صفحه نمایش : 48 اینچ
پهنا : 108.3 سانتیمتر
ارتفاع بدون پایه رومیزی : 63.7 سانتیمتر
ارتفاع با پایه رومیزی : 67.7 سانتیمتر
ضخامت بدون پایه رومیزی : 9 سانتیمتر
ضخامت با پایه رومیزی : 20.3 سانتیمتر
وزن بدون پایه رومیزی : 9 کیلوگرم
وزن با پایه رومیزی : 10.1 کیلوگرم
وزن با پکیچ ( شامل کارتن و لوازم داخل آن ) : 13.9 کیلوگرم
سایر مشخصات کلی : دارای قابلیت اتصال بی سیم Wi-Fi به اینترنت / اشتراک گذاری هوشمند

مشخصات تصویر

کیفیت صفحه نمایش : HD
رزولوشن تصویر : 1366x768 پیکسل
نسبت تصویر : 16:9
فرکانس حرکت تصویر : 100Hz هرتز
کنتراست : Mega Contrast (کنتراست بالا)
زاویه دید افقی : 178 درجه
زاویه دید عمودی : 178 درجه
قابلیت سه بعدی :
پردازنده تلویزیون : پردازشگر چهار هسته ای
موتور پردازشگر تصویر : موتور تصویر HyperReal Engine
قابلیت تصویر در تصویر :
مشخصات تیونر : دیجیتال / انالوگ

مشخصات صدا و بلندگو

تعداد بلندگوها : 2 عدد
توان خروجی صدا : 20 وات
تکنولوژی خروجی صدا : صدای دالبی
سایر مشخصات بلندگوها : DTS Premium Sound 5.1 / Dolby Digital Plus / Dolby Pulse

قابلیت و امکانات

گیرنده دیجیتال :
تله تکست :
تنظیم ساعت روشن و خاموش :
اتصال به اینترنت :
OSD Language :

پورت ها و ارتباطات

پورت ورودی HDMI : 2 پورت
پورت ورودی USB : 1 پورت
پورت ورودی Component : 1 پورت
پورت ورودی Composite : 1 پورت
پورت ورودی PC :
پورت ورودی LAN :
ورودی S-Video :
ورودی CI-Slot :
پورت RS-232C :

خروجی و ورودی

خروجی Video :
خروجی Audio :

ارتباط و اتصالات بی سیم

بلوتوث :
ارتباط بی سیم Wi-Fi :
قابلیت DLNA :

ویژگی و قابلیت های دیگر تلویزیون

تنظیم نور نقطه ای :
سایر مشخصات دیگر : تقویت کننده گستره رنگ / انعکاس هوشمند

نوشتن دیدگاه

تلویزیون ال ای دی اسمارت سامسونگ مدل Samsung 48H4865 LED SMART TV

قیمت و مشخصات و فروش اینترنتی تلویزیون ال ای دی 48 اینچ اسمارت سامسونگ مدل Samsung LED 48H4865 SMART TV در فروشگاه اینترنتی یکنام.این تلویزیون که از سری H سامسونگ می باشد در سال 2014 تولید شده است و دارای کیفیت صفحه نمایش HD با رزولوشن تصویر 1366x768 پیکسل می باشد.همچنین این مدل دارای انطباق تصویر 100 هرتزی می باشد.از دیگر ویژگی های این تلویزیون اسمارت ارزان قیمت می توان به پردازنده قدرتمند 4 هسته ای ان اشاره نمود.ال ای دی 48 اینچ H4865 دارای دو عدد بلندگو در داخل داخل با قدرت خروجی صدای 20 وات می باشد.

از دیگر ویژگی های ین LED سامسونگ می توان به به پورت های ان اشاره نمود.این مدل دارای 2 پورت HDMI و 1 پورت USB و پورت شبکه LAN و وردی های کامپوننت و کامپوزیت می باشد.ال ای دی هوشمند H4865 دارای گیرنده داخلی دیجیتال نیز می باشد و همچنین این مدل دارای قابلیت اتصال بی سیم Wi-Fi به اینترنت می باشد.این LED دارای انعکاس هوشمند نیز می باشد.اگر به دنبال یک تلویزیون ارزان قیمت با قابلیت اسمارت می باشید می توانید تلویزیون Samsung LED 48" H4865 را خرید نمایید.

نوشتن دیدگاه

دیدگاه‌ها(8)
1395-06-22

تلوزیون ua48h420

کسانی که میخاهند این مدل بخرند توجه کنند که ایم مدل به سینما های خانوادگی قدیمی وصل نمیشه جا برای پورت کم داره هدفون هم اصلا وصل نمیشه اصلا جا نداره و در بازی ها هم تیک زیادی داره کیفیت تصویر هم که خوبه صدا خوبه اما امکانت کم

• آیا این نظریه برای شما مفید بود؟
  • (0) (0)
1394-05-31

تیم پاسخگوی فروشگاه یکنام

در جواب به کاربر عزیز وحید طهماسب :
با درود.
وحید جان تلویزیون H4865 سامسونگ دارای کنترل جادویی نمی باشد.
پیروز باشید.

• (0) (0)
1394-05-31

سوال در مورد H4865

این تلویزیون ایا کنترل جادویی داره؟

• (0) (0)
1394-04-02

ضبط با USB

من این مدل رو خریداری کردم اما نمیتونم برنامه هایی که میخوام رو روی فلش مموری ذخیره کنم و . این قابلیت رو نداره این مدل ؟!

• (0) (0)
1394-03-31

فروشگاه فوق العاده یکنام

دوشنبه هفته قبل 12 تا از همین سایت خریدم که البته ما برای اتصال دوربین مدار بسته استفاده کردیم و به کسایی که می خوان برای متصل کردن به دوربین استفاده کنند به نظر یکی از بهترین هاست و برای مصرف کننده های معمولی هم نمی تونم نظری بدم چون ازش استفاده ای مثلا برای دیدن فیلم و شبکه های تلویزیونی نداشتم...اما تصویر داخلش خیلی خوبه و در مورد این سایت هم باید بگم که فوق العادست و من دقیقا روی هر کدوم 60 تومان از این سایت ارزون تر گرفتم که روی 12 تا مبلغ 720 هزار تومان ارزون تر خریدم.
من مسئولیت خودم دونستم که واقعا از این سایت تعریف کنم چون واقعا بچه هاشون بهمون هم برای ارسال و هم تو قیمت حال دادن و ازتون ممنونم.

• (0) (0)
1394-03-20

sd

دوستان یکی از فامیلهامون همین مدل رو خریده کیفیت تصویرش خوب به نظر نمیرسه

• (0) (0)
1394-03-03

samsung H4865

نسبت به قیمتش خیلی خوبه ،یکساله استفاده میکنیم خیلی راضی هستیم .تقریبا با مدل مشابه شرکت ال جی ۴۷ اینچ که قیمتش ۳۵۰۰۰۰۰۰ ریاله آپشن هاش یکیه.

• (0) (0)
1394-02-08

خرید

خواهش می کنم کسایی که این تلویزیون رو خرید کردند بیان و یه نظر بدن.خواهشا یه نظری هم برای خرید ما بدید تا حداقل بدونم چه مدل تلویزیونی بخرم.

• (0) (0)

دیدگاه خود را بنویسید

نظرات
  • رسول

سلام
    این تلویزیون را دوسال گرفتم ازش راضیم. ولی تنها مشکلی که دارم نمی توانم برنامه رو ضبط کنم .
    دوستان یکنامی که می تونن کمک کنن چطوری برنامه را ضبط کنم لطفا راهنمایی کنید.ممنون

پاسخ مدیر

درود بر شما.

به وسیله یک دستگاه دی وی دی و یک فلش خارجی این کار را انجام دهید و در خانه ها دیگر یک دستگاه دی وی دی بالاخره یافت می شود.اگر منظورتان چیز دیگری است که بفرمایید تا جواب دیگری به شما بدهیم.

پیروز باشید.

تیم پاسخ گوی فنی فروشگاه اینترنتی یکنام

30 محصول مشابه یافت شد

برچسب ها

کد QR

منو

مقایسه 0