از 5 رای

تلویزیون ال ای دی هوشمند سامسونگ مدل Samsung 40H4865 LED SMART TV

جدید

قیمت:

تماس بگیرید

معرفی محصول

قیمت و مشخصات و فروش اینترنتی تلویزیون ال ای دی 40 اینچ اسمارت سامسونگ مدل Samsung LED 40H4865 SMART TV در فروشگاه اینترنتی یکنام.این تلویزیون که از سری H سامسونگ می باشد در سال 2014 تولید شده است و دارای کیفیت صفحه نمایش HD با رزولوشن تصویر 1366x768 پیکسل می باشد.همچنین این مدل دارای انطباق تصویر 100 هرتزی می باشد.از دیگر ویژگی های این تلویزیون اسمارت ارزان قیمت می توان به پردازنده قدرتمند 4 هسته ای ان اشاره نمود.ال ای دی 40 اینچ H4865 دارای دو عدد بلندگو در داخل داخل با قدرت خروجی صدای 20 وات می باشد.

از دیگر ویژگی های ین LED سامسونگ می توان به به پورت های ان اشاره نمود.این مدل دارای 2 پورت HDMI و 1 پورت USB و پورت شبکه LAN و وردی های کامپوننت و کامپوزیت می باشد.ال ای دی هوشمند H4865 دارای گیرنده داخلی دیجیتال نیز می باشد و همچنین این مدل دارای قابلیت اتصال بی سیم Wi-Fi به اینترنت می باشد.این LED دارای انعکاس هوشمند نیز می باشد.اگر به دنبال یک تلویزیون 40 اینچ ارزان قیمت از برند سامسونگ با قابلیت اسمارت می باشید می توانید تلویزیون Samsung LED 40" H4865 را خرید نمایید.

جزئیات فنی

مشخصات کلی

نوع تلویزیون : هوشمند
نوع صفحه نمایش : LED
اندازه صفحه نمایش : 40 اینچ
پهنا : 91.4 سانتیمتر
ارتفاع بدون پایه رومیزی : 54.7 سانتیمتر
ارتفاع با پایه رومیزی : 58.6 سانتیمتر
ضخامت بدون پایه رومیزی : 9 سانتیمتر
ضخامت با پایه رومیزی : 19.6 سانتیمتر
وزن بدون پایه رومیزی : 7 کیلوگرم
وزن با پایه رومیزی : 7.6 کیلوگرم
وزن با پکیچ ( شامل کارتن و لوازم داخل آن ) : 9.5 کیلوگرم

مشخصات تصویر

کیفیت صفحه نمایش : HD
رزولوشن تصویر : 1366x768 پیکسل
نسبت تصویر : 16:9
فرکانس حرکت تصویر : 100Hz هرتز
کنتراست : Mega Contrast (کنتراست بالا)
زاویه دید افقی : 178 درجه
زاویه دید عمودی : 178 درجه
قابلیت سه بعدی :
پردازنده تلویزیون : پردازشگر چهار هسته ای
موتور پردازشگر تصویر : موتور تصویر HyperReal Engine
قابلیت تصویر در تصویر :
مشخصات تیونر : دیجیتال / انالوگ

مشخصات صدا و بلندگو

تعداد بلندگوها : 2 عدد
توان خروجی صدا : 20 وات
تکنولوژی خروجی صدا : صدای دالبی
سایر مشخصات بلندگوها : DTS Premium Sound 5.1 / Dolby Digital Plus / Dolby Pulse

قابلیت و امکانات

گیرنده دیجیتال :
تله تکست :
تنظیم ساعت روشن و خاموش :
اتصال به اینترنت :
OSD Language :

پورت ها و ارتباطات

پورت ورودی HDMI : 2 پورت
پورت ورودی USB : 1 پورت
پورت ورودی Component : 1 پورت
پورت ورودی Composite : 1 پورت
پورت ورودی PC :
پورت ورودی LAN :
ورودی S-Video :
ورودی CI-Slot :
پورت RS-232C :

خروجی و ورودی

خروجی Video :
خروجی Audio :

ارتباط و اتصالات بی سیم

بلوتوث :
ارتباط بی سیم Wi-Fi :
قابلیت DLNA :

ویژگی و قابلیت های دیگر تلویزیون

تنظیم نور نقطه ای :
سایر مشخصات دیگر : تقویت کننده گستره رنگ / انعکاس هوشمند

نوشتن دیدگاه

تلویزیون ال ای دی هوشمند سامسونگ مدل Samsung 40H4865 LED SMART TV

قیمت و مشخصات و فروش اینترنتی تلویزیون ال ای دی 40 اینچ اسمارت سامسونگ مدل Samsung LED 40H4865 SMART TV در فروشگاه اینترنتی یکنام.این تلویزیون که از سری H سامسونگ می باشد در سال 2014 تولید شده است و دارای کیفیت صفحه نمایش HD با رزولوشن تصویر 1366x768 پیکسل می باشد.همچنین این مدل دارای انطباق تصویر 100 هرتزی می باشد.از دیگر ویژگی های این تلویزیون اسمارت ارزان قیمت می توان به پردازنده قدرتمند 4 هسته ای ان اشاره نمود.ال ای دی 40 اینچ H4865 دارای دو عدد بلندگو در داخل داخل با قدرت خروجی صدای 20 وات می باشد.

از دیگر ویژگی های ین LED سامسونگ می توان به به پورت های ان اشاره نمود.این مدل دارای 2 پورت HDMI و 1 پورت USB و پورت شبکه LAN و وردی های کامپوننت و کامپوزیت می باشد.ال ای دی هوشمند H4865 دارای گیرنده داخلی دیجیتال نیز می باشد و همچنین این مدل دارای قابلیت اتصال بی سیم Wi-Fi به اینترنت می باشد.این LED دارای انعکاس هوشمند نیز می باشد.اگر به دنبال یک تلویزیون 40 اینچ ارزان قیمت از برند سامسونگ با قابلیت اسمارت می باشید می توانید تلویزیون Samsung LED 40" H4865 را خرید نمایید.

نوشتن دیدگاه

دیدگاه‌ها(11)
1394-05-29

ضبط فیلم

آقا این مدل امکان ضبط برنامه را داره یا نه؟

• آیا این نظریه برای شما مفید بود؟
  • (0) (0)
1394-05-29

تلویزیون ارزان و مناسب

بهتون پیشنهاد میدم که این مدل رو بخرین.همه چیزش خوبه

• (0) (0)
1394-05-10

تلویزیون اسمارت

اگر نظر منو میخواین پولتون بابت تلویزیون سه بعدی ندین که البته شاید سلیقه ای باشه.اما در کل من خودم به شخصه خیلی از این تلویزیون اسمارت لذت بردم.چون خودم تا حالا تجربه استفاده از یک ال ای دی اسمارت رو نداشتم و الان که دارم استفاده میکنم دیگه اصلا از پاش بلند نمیشم و انقدر امکانات داره که ساعت ها پاش کار میکنم.فقط ای کاش این مدل کنترل جادویی داشت که راحت تر حرکت میکردیم.

• (0) (0)
1394-05-06

قیمت عالی H4865

قیمت هاتون فوق العادست.

• (0) (0)
1394-05-01

قیمت و کیفیت خوب

امروز رفتم این مدل رو بگیرم و اگر راستشو بخواین چندتا تلویزیون برای خرید دیدم که از این مدل 4865 کیفیتشون خیلی بهتر بود اما با یکی از دوستام صحبت کردم و بهم گفت که به ویترینا توجهی نکنم چون اونا تصاویر خاص رو روی این تلویزیون ها میزارن و بهم گفت که مهم اینه که از این تلویزیون فقط میخوای شبک های تلویزیونی و ماهواره رو ببینی که اونا هم همه یا HD هستند و یا زیر HD که واقعا دیدم که این تلویزیون با این قیمت بهترین گزینه با کیفیت تصویر خوب برای منه.
من بهتون پیشنهاد میدم که این مدل رو حتما بخرید چون واقعا عالیه به نسبت قیمتش.

• (0) (0)
1394-04-01

ضبط ویدئو

سلام کسی میدونه ضبط میکنه یا نه؟

• (0) (0)
1394-02-23

چه تلویزیونی بگیرم

یکی از دوستای من خودش نصاب این تلویزیون های سامسونگه و چند وقت پیش باهام که صحبت می کرد می گفت که اصلا سعی کن سمت تلویزیون های گرون قیمت نری و بهم گفت که اگر خیلی فیلم بازی دیگه اون موقع قضیه فرق می کنه و در مورد این مدل هم ازش سوال کردم و به من گفت که بدردم می خوره چون من اصلا اهل فیلم نیستم.
اما تاکید کرد که این مدل برای فیلم خورها اصلا خوب نیست.
حالا فردا سفارش میدم و بعدش میام یه نقدی براتون می نویسم.

• (0) (0)
1394-02-10

تلویزیون 48 اینچ H4865

من دیروز از یکنام خرید کردم و امروز دستم میرسه.منتظر باشید تا نقاط قوت و ضعف این مدل رو زمانیکه باهاش کار کردم براتون بنویسم.اما من تو نمایندگی شیراز یه کم تصویرش رو دیدم و راضی بودم ازش.اما خوب قیمتش تو شیراز 130 تومان گرونتر از این فروشگاه یکنام بود که من از همین جا خریدم.

• (0) (0)
1394-02-09

بیخوووود

بیخووووووووووووووووووود

• (0) (0)
1394-02-07

مردم رو گمراه نکنید

یکی نیست بگه که اخه شما که هنوز از این تلویزیون استفاده نکردید چرا بیخود نظر مردم رو هم خراب می کنید.
الان ایکس ویژن هم به شما با 1465 تومان تلویزیون 40 اینچ اسمارت نمیده.
من الان چند ماهه که دارم ازش استفاده می کنم و واقعا میتونم بگم که از خریدم راضی هستم و یک تلویزیون ارزان قیمت و با کیفیتی هست.

• (0) (0)
1394-02-07

تلویزیون خوب بخرید

به نظر من اگر میخواین تلویزیون بخرید حداقل یه حدود 100 الی 200 تومان بیشتر هزینه کنید و تلویزیون H6430 رو بخرید که اونم اسمارته و FULL HD هست.من که اصلا از این تلویزیون خوشم نیومد و اگر هم بخوام بخرم میرم سمت تلویزیون فول اچ دی.

• (0) (0)

دیدگاه خود را بنویسید

نظرات
هیچ نظری ارسال نشده

30 محصول مشابه یافت شد

برچسب ها

کد QR

منو

مقایسه 0