از 8 رای

تلویزیون ال ای دی 42 اینچ پاناسونیک مدل Panasonic TH-42A410 LED TV

Panasonic TH-42A410 LED TV

جدید

قیمت:

تماس بگیرید

معرفی محصول

قیمت و مشخصات و فروش اینترنتی تلویزیون ال ای دی 42 اینچ پاناسونیک مدل Panasonic LED TH-42A410 TV در فروشگاه اینترنتی www.Yeknam.com.این ال ای دی پاناسونیک دارای کیفیت تصویر فول اچ دی با رزولوشن تصویر 1920x1080 پیکسل می باشد.همچنین این مدل دارای اسکن تصویر 100 هرتزی می باشد که این مشخصه برای تصاویر سریع کاربرد دارد و در اصل باعث می شود که این گونه تصاویر سریع به نرمی به نمایش در بیایند و دچار تیرگی و تاری نشوند.

تلویزیون 42 اینچ پاناسونیک TH-A410 دارای قدرت خروجی صدای 20 وات می باشد که این صدا به وسیله دو بلندگوی داخلی تلویزیون ایجاد می شوند.همچنین این ال ای دی دارای 2 پورت HDMI و 1 پورت USB و ورودی کامپوننت و کامپوزیت می باشد.اگر به دنبال یکی از تلویزیون خوش ساخت و با کیفیت و خوش قیمت برند پاناسونیک هستید می توانید تلویزیون 42A410 را خرید نمایید.

جزئیات فنی

مشخصات کلی

نوع تلویزیون : ساده
نوع صفحه نمایش : LED
اندازه صفحه نمایش : 42 اینچ
پهنا : 94 سانتیمتر
ارتفاع بدون پایه رومیزی : 58 سانتیمتر
ارتفاع با پایه رومیزی : 61 سانتیمتر
ضخامت بدون پایه رومیزی : 5 سانتیمتر
ضخامت با پایه رومیزی : 22 سانتیمتر
رنگ : مشکی
وزن بدون پایه رومیزی : 8.5 کیلوگرم
وزن با پایه رومیزی : 10 کیلوگرم
سایر مشخصات کلی : سنسور خستگی چشم

مشخصات تصویر

کیفیت صفحه نمایش : Full HD
رزولوشن تصویر : 1920x1080 پیکسل
نسبت تصویر : 16:9
فرکانس حرکت تصویر : 100Hz هرتز
کنتراست : 3,000,000:1
زاویه دید افقی : 178 درجه
زاویه دید عمودی : 178 درجه
قابلیت سه بعدی :

مشخصات صدا و بلندگو

تعداد بلندگوها : 2 عدد
توان خروجی صدا : 20 وات
تکنولوژی خروجی صدا : V-audio Surround Mode
سایر مشخصات بلندگوها : دارای صدایی شفاف

قابلیت و امکانات

تنظیم ساعت روشن و خاموش :
اتصال به اینترنت :

پورت ها و ارتباطات

پورت ورودی HDMI : 2 پورت
پورت ورودی USB : 1 پورت
پورت ورودی Component :
پورت ورودی Composite :
پورت ورودی LAN :
ورودی S-Video :
ورودی CI-Slot :

خروجی و ورودی

خروجی Audio :

ارتباط و اتصالات بی سیم

بلوتوث :
ارتباط بی سیم Wi-Fi :
قابلیت DLNA :

فرمت های قابل پخش

فرمت های صوتی قابل پخش : MP3 / AAC / WMA / FLAC / WAV
فرمت های ویدیویی قابل پخش : AVI / MKV / WMV, MP4 / M4V / FLV / VRO / VOB / TS / PS
فرمت های عکس قابل پخش : JPEG

نظرات
هیچ نظری ارسال نشده

نوشتن دیدگاه

تلویزیون ال ای دی 42 اینچ پاناسونیک مدل Panasonic TH-42A410 LED TV

قیمت و مشخصات و فروش اینترنتی تلویزیون ال ای دی 42 اینچ پاناسونیک مدل Panasonic LED TH-42A410 TV در فروشگاه اینترنتی www.Yeknam.com.این ال ای دی پاناسونیک دارای کیفیت تصویر فول اچ دی با رزولوشن تصویر 1920x1080 پیکسل می باشد.همچنین این مدل دارای اسکن تصویر 100 هرتزی می باشد که این مشخصه برای تصاویر سریع کاربرد دارد و در اصل باعث می شود که این گونه تصاویر سریع به نرمی به نمایش در بیایند و دچار تیرگی و تاری نشوند.

تلویزیون 42 اینچ پاناسونیک TH-A410 دارای قدرت خروجی صدای 20 وات می باشد که این صدا به وسیله دو بلندگوی داخلی تلویزیون ایجاد می شوند.همچنین این ال ای دی دارای 2 پورت HDMI و 1 پورت USB و ورودی کامپوننت و کامپوزیت می باشد.اگر به دنبال یکی از تلویزیون خوش ساخت و با کیفیت و خوش قیمت برند پاناسونیک هستید می توانید تلویزیون 42A410 را خرید نمایید.

نوشتن دیدگاه

دیدگاه‌ها(2)
1394-02-24

تلویزیون پاناسونیک عالیه

با سلام به همه یکنامی ها.
من یه درخواست داشتم و اونم اینه که شما که دارین انقدر تخصصی روی صوتی و تصویری کار می کنید پس چرا یه کم برند پاناسونیک رو بهش اهمیت نمیدین.تلویزیون های پاناسونیک واقعا یکسری هاشون معرکه هستن.خواهش می کنم که به این نظر من هم توجه نمایید.
در ضمن من قیمت های تلویزیون های دیگه تون رو دیدم و واقعا عالی بود و به خاطر همین من می خوام ببینم که اگر وارد می کنید من نرم از جای دیگه بگیرم و الان من 50 اینچ همین مدل رو میخواستم که البته دیجی داره ولی احساس می کنم قیمتش بالاست.
حالا باز من صبح تماس میگیرم تا ببینم که داشته باشید.

• آیا این نظریه برای شما مفید بود؟
  • (0) (0)
1394-01-24

گارانتی

گارانتی داره ؟!!!

• آیا این نظریه برای شما مفید بود؟
  • (0) (0)

دیدگاه خود را بنویسید

30 محصول مشابه یافت شد

برچسب ها

کد QR

منو