از 18 رای

تلویزیون ال ای دی 50 اینچ اسمارت ال جی LG 50LB58200 LED SMART

جدید

قیمت:

تماس بگیرید

این محصول در انبار موجود نیست

معرفی محصول

قیمت و مشخصات و فروش انلاین تلویزیون ال ای دی 50 اینچ اسمارت ال جی مدل LG LED 50LB58200 SMART TV.این تلویزیون اسمارت که از سری LB ال جی می باشد دارای کیفیت تصویر Full HD با رزولوشن 1920x1080 پیکسل می باشد.همچنین این مدل هوشمند و یا همان اسمارت دارای قابلیت اتصال بی سیم به اینترنت از طریق Wi-Fi می باشد.یکی از نکات قابل توجه این ال ای دی 50 اینچ ال جی قیمت خیلی مناسب ان می باشد که مسلما می تواند یکی از پرفروش ترین تلویزیون های بازار باشد.از دیگر ویژگی های تلویزیون LG LB58200 قدرت خروجی صدای ان می باشد.این مدل دارای 20 وات قدرت صدا می باشد.که این صدا از طریق دو بلندگوی داخلی این تلویزیون تولید می شود.همچنین ال ای دی 42 اینچ LB58200 دارای پورت های قابل قبولی می باشد چرا که دارای 3 پورت HDMI و 3 پورت USB و ورودی کامپوننت و کامپوزیت و پورت شبکه LAN و خروجی صدا نیز می باشد.این مدل تلویزیون LG دارای گیرنده داخلی دیجیتال و تله تکست و همچنین دومین ورژن ماشین زمان می باشد.اگر به دنبال یک ال ای دی ارزان قیمت 50 اینچ از برند ال جی هستید و نمی خواهید مبلغ زیادی را برای پرداخت تلویزیون داشته باشید می توانید تلویزیون اسمارت 50LB58200 را خرید نمایید.

جزئیات فنی

مشخصات کلی

نوع تلویزیون : هوشمند
نوع صفحه نمایش : LED
اندازه صفحه نمایش : 50 اینچ
پهنا : 112 سانتیمتر
ارتفاع بدون پایه رومیزی : 66 سانتیمتر
ارتفاع با پایه رومیزی : 70.8 سانتیمتر
ضخامت بدون پایه رومیزی : 5.7 سانتیمتر
ضخامت با پایه رومیزی : 25.5 سانتیمتر
رنگ : نقره ای
وزن بدون پایه رومیزی : 13.8 کیلوگرم
وزن با پایه رومیزی : 14.2 کیلوگرم
سایر مشخصات کلی : قابلیت اتصال بی سیم Wi-Fi به اینترنت / مجهز به ماشین زمان نسخه 2 برای ضبط تصاویر / سیستم عامل WebOs

مشخصات تصویر

کیفیت صفحه نمایش : Full HD
رزولوشن تصویر : 1920x1080 پیکسل
نسبت تصویر : 16:9
فرکانس حرکت تصویر : 100Hz هرتز
کنتراست : Mega Contrast (کنتراست بالا)
زاویه دید افقی : 178 درجه
زاویه دید عمودی : 178 درجه
قابلیت سه بعدی :
موتور پردازشگر تصویر : موتور پردازشگر سه گانه Triple XD Engine
قابلیت تصویر در تصویر :

مشخصات صدا و بلندگو

تعداد بلندگوها : 2 عدد
توان خروجی صدا : 20 وات
تکنولوژی خروجی صدا : صدای دالبی
سایر مشخصات بلندگوها : دارای 6 حالت صدا برای درک و لذت بردن از هر لحظه از تصویر / دارای سیستم بلندگوهای استریو

قابلیت و امکانات

گیرنده دیجیتال :
تله تکست :
تنظیم ساعت روشن و خاموش :
اتصال به اینترنت :
OSD Language :

پورت ها و ارتباطات

پورت ورودی HDMI : 3 پورت
پورت ورودی USB : 3 پورت
پورت ورودی Component : 1 پورت
پورت ورودی Composite : 1 پورت
پورت ورودی PC :
پورت ورودی LAN :
ورودی S-Video :
ورودی CI-Slot :
پورت RS-232C :

خروجی و ورودی

خروجی Video :
خروجی Headphone :
خروجی Audio :

ارتباط و اتصالات بی سیم

بلوتوث :
ارتباط بی سیم Wi-Fi :

فرمت های قابل پخش

فرمت های صوتی قابل پخش : WMA / WAV / OGG / MP3
فرمت های ویدیویی قابل پخش : DivX (XViD, H.264/MPEG-4 AVC) / TS / 3GP / M4V / MOV / AVI / 3G2/ MKV / WMV / TP / M2TS / MTS
فرمت های عکس قابل پخش : JPEG / PNG / BMP

ویژگی و قابلیت های دیگر تلویزیون

سایر مشخصات دیگر : دارای ریموت کنترل / تلویزیون نقره ای / صرفه جویی فوق هوشمندانه انرژی / دارای مرورگر وب برای وبگردی / کاهنده نویز تصاویر برای کیفیت بهتر

نظرات
هیچ نظری ارسال نشده

نوشتن دیدگاه

تلویزیون ال ای دی 50 اینچ اسمارت ال جی LG 50LB58200 LED SMART

قیمت و مشخصات و فروش انلاین تلویزیون ال ای دی 50 اینچ اسمارت ال جی مدل LG LED 50LB58200 SMART TV.این تلویزیون اسمارت که از سری LB ال جی می باشد دارای کیفیت تصویر Full HD با رزولوشن 1920x1080 پیکسل می باشد.همچنین این مدل هوشمند و یا همان اسمارت دارای قابلیت اتصال بی سیم به اینترنت از طریق Wi-Fi می باشد.یکی از نکات قابل توجه این ال ای دی 50 اینچ ال جی قیمت خیلی مناسب ان می باشد که مسلما می تواند یکی از پرفروش ترین تلویزیون های بازار باشد.از دیگر ویژگی های تلویزیون LG LB58200 قدرت خروجی صدای ان می باشد.این مدل دارای 20 وات قدرت صدا می باشد.که این صدا از طریق دو بلندگوی داخلی این تلویزیون تولید می شود.همچنین ال ای دی 42 اینچ LB58200 دارای پورت های قابل قبولی می باشد چرا که دارای 3 پورت HDMI و 3 پورت USB و ورودی کامپوننت و کامپوزیت و پورت شبکه LAN و خروجی صدا نیز می باشد.این مدل تلویزیون LG دارای گیرنده داخلی دیجیتال و تله تکست و همچنین دومین ورژن ماشین زمان می باشد.اگر به دنبال یک ال ای دی ارزان قیمت 50 اینچ از برند ال جی هستید و نمی خواهید مبلغ زیادی را برای پرداخت تلویزیون داشته باشید می توانید تلویزیون اسمارت 50LB58200 را خرید نمایید.

نوشتن دیدگاه

دیدگاه‌ها(15)
1394-10-26

عدم ضبط تصاویر روی فلش

با سلام و خسته نباشید. تلویزیون ما از همین سری ال جی LG 50LB58200 LED SMART هستش و مدتیه تصاویر رو داخل فلش ضبط نمی کنه. فقط میشه اطلاعات فلش رو پخش کرد. تا جایی که یادمه قبلا این مشکل رو نداشت! ممنون میشم اگه راه حلی داره کمک کنید.

• آیا این نظریه برای شما مفید بود؟
  • (0) (0)
1394-08-17

راهنمایی

باسلام خدمت کارشناسان فروشگاه یکنام
من چند ماهه که میخوام یک تلویزیون الجی الیدی اسمارت 50 اینج اچ دی بخرم
اما متاسفانه تا حالا نتونستم بخرم از شما کارشناسان محترم خواهشمندم به منراهنمایی کنید تا چه مدلی بخرم
و مدلی که شما می فرمائید با بقیه ی مدل ها چه فرقی دارند؟
ممنون

• (0) (0)
1394-07-27

بهترین قیمت

دیروز خریدم و امروز در مشهد به دستم رسید.زیر قیمت تمامی فروشگاه های کل ایران حتی 150 هزار تومان زیر قیمت دیجیکالا. تلوزیون خوبی هست.شک نکنید که عالیه

• (0) (0)
1394-07-03

تیم پاسخگوی فروشگاه یکنام

در جواب به کاربر عزیز حمید اشوری :
با درود.
حمید جان شما زمانیکه وسایل برقی خانه تان روشن است و تلویزیون رو هم روشن میکنید, در ان لحظه تغییر ولتاژ و امپر شدید ایجاد میشود که باعث خاموش و روشن شدن تلویزیون و لوازم خانگی تان می شود.
برای درست شدن این موضوع هم لطفا یک محافظ برق تهیه کنید و سر راه برق این دستگاه ها قرار بدین تا این مشکل شما هم رفع شود.
اگر باز هم درست نشد با ما در ارتباط باشید تا بیشتر راهنماییتان کنیم.

• (0) (0)
1394-07-03

مشکل در برق تلویزیون و لوازم خانه

با سلام.
من قبلا یه مشلکلی که یکی از مشتریان دیگه در مورد این تلویزیون داشتند رو داخل یکی از نظرات سایت های دیگه دیدم که یادم کدوم بود و حالا میخوام که شما جوابم رو بدین.
ببینید من جدیدا وقتی تلویزیونم رو روشن میکنم یکسری وسایل خونمون روشن خاموش میشه و همچنین تلویزیون هم همینظور میشه.میشه لطفا بفرمایید که مشکل از چیه و باید چیکار کنم؟

• (0) (0)
1394-05-11

تیم پاسخگوی فروشگاه یکنام

در جواب به کاربر عزیز محمد راد :
با درود.
دوست عزیز کارشناسان ما کاملا پاسخگوی مشتریان عزیز هستند و فقط در صورتی که احساس کنند که مشتری مورد نظر فقط قصد تخلیه اطلاعاتی دارد و بعد از ان هیچ گونه خریدی انجام ندهند در ان صورت شاید کمی در پاسخ ضعیف عمل نمایند.چون ما فقط در صورتی که مشتری عزیز واقعا خریدار باشد را مشاوره می دهیم.در غیر اینصورت افرادی که قصد خرید ندارند می توانند به جای تماس با ما, با شماره های خود نمایندگی و اپراتورها صحبت نمایند.ما از نیروهای خود کاملا اطمینان داریم و کارشناسان و افراد ما کاملا با تجربه هستند و هیچ گونه کوتاهی نمی کنند.
پیروز باشید.

• (0) (0)
1394-05-11

عدم پاسخگویی

جالبه مسئولین سایت وقتی میخوان به کامنت ها جواب بدن خیلی با ادب میشن اما زمانی که بهشون زنگ میزنی جوابتو نمیدن

• (0) (0)
1394-05-11

عدم پاسخگویی

جالبه مسئولین سایت وقتی میخوان به کامنت ها جواب بدن خیلی با ادب میشن اما زمانی که بهشون زنگ میزنی جوابتو نمیدن

• (0) (0)
1394-04-08

راهنمایی

با سلام، شنیدم که 47LB56100 شبکه اچ دی رو با مکث پخش میکنه، درسته؟

• (0) (0)
1394-03-20

قیمت و سایت عالی

عالیه.من که خیلی راضی ام.هر کی هم می خواد بخره فقط از همین سایت بخره چون خدا وکیلی همه چیزش تکه و حرفه ای چون زمانیکه که خرید کردم در عرض 24 ساعت از تهران اومد قزوین.

• (0) (0)
1394-02-03

تیم پاسخگوی فنی فروشگاه یکنام

در جواب به کاربر عزیز مجتبی واحدی :
با درود.
دوست عزیز طبق بررسی هایی که گروه کارشناسان فروشگاه اینترنتی یکنام انجام دادند به این نتیجه رسیدند که تلویزیون 48 اینچ H6430 سامسونگ به نسبت تلویزیون 50 اینچ LB58200 دارای کیفیت تصویر مناسب تری می باشد.
البته ما باید این رو هم باز گو کنیم که این در اصل نظر کارشناسان فروشگاه ما می باشد و فقط در حد یک نظر می باشد و تیم ما هیچ گونه دخالتی در نظر مشتریان ندارد.
پیرزو باشید.

• (0) (0)
1394-02-03

تلویزیون LB58200 یا H6430 بهتره؟

با سلام خدمت کارشناسان فروشگاه یکنام.
من میخواستم تلویزیون بخرم اما خوب بین این مدل ال جی و مدل 48 اینچ سامسونگ H6430 موندم که کدوم رو بگیرم.خواهش میکنم که شما بگین که کدوم بهتره.چون من از هر فروشگاهی می پرسم برای اینکه حالا یا تبلیغ نشه و یا هر چیز دیگه ای که من نمیدونم درست جواب نمیدن.در ضمن من بیشتر برام کیفیت تصویر مهمه و زیاد دنبال اسمارت و اینجور چیزها نیستم و این اسمارت بودن هم فقط به خاطر بچه هام دارم می گیرم.

• (0) (0)
1394-01-04

تیم پاسخگوی فنی فروشگاه یکنام

در جواب به کاربر عزیز Abbas :
با درود.
دوست عزیز بزرگترین تفاوت تلویزیون LB56100 و LB58200 در اسمارت بودن ان است.در مورد تصویر باید خدمتتون ذکر کنیم که این دو مدل در پخش تصاویر یکسان هستند.

• (0) (0)
1393-12-27

فرقش با...

سلام این مدل با 56100 چه فرقی میکنه؟

• (0) (0)
1393-11-30

راضی از قیمت و خرید

ما خریدیم.خیلی هم راضی هستیم.البته یه ضعف هایی هم داره اما خوب قیمتش خیلی خوب بود.

• (0) (0)

دیدگاه خود را بنویسید

30 محصول مشابه یافت شد

برچسب ها

کد QR

منو

مقایسه 0