از 9 رای

تلویزیون ال ای دی 32 اینچ ایکس ویژن مدل X.Vision XK3270 LED TV

جدید

قیمت:

0 تومان

معرفی محصول

قیمت و مشخصات و فروش انلاین تلویزیون ال ای دی 32 اینچی ایکس ویژن مدل X.Vision XK3270 LED TV برای خرید شما عزیزان در فروشگاه اینترنتی یکنام

مدل تلویزیون : X-Vision XK3270 LED TV

سایز : 32 اینچ

نوع تلویزیون : ال ای دی LED

کیفیت تصویر : Full HD - رزولوشن تصویر 1366x768 پیکسل

کیفیت صدا : 2 عدد بلندگو با توان 16 وات خروجی

پورت, ورودی, خروجی : 2 عدد پورت HDMI - دارای 2 عدد پورت USB - پورت کامپیوتر PC - دارای ورودی کامپوننت و کامپوزیت - خروجی Audio - خروجی هدفون

قابلیت های تلویزیون : قابلیت پشتیبانی از MHL - مجهز به ماشین زمان - مجهز به تکنولوژی PVR - دارای قابلیت استفاده از راهنمای الکترونیکی برنامه ها - دارای گیرنده دیجیتال داخلی - دارای تله تکست - دارای ریموت کنترل - تلویزیون خوش قیمت

بررسی تخصصی

کمپانی ایکس ویژن سال های سال است که با تولید تلویزیون های خوش قیمت و با کیفیت خود توانسته است که سهم عظیمی از خرید و فروش بازار صوتی و تصویری را در دست بگیرد.یکی از مدل های جدید این شرکت که X.Vision XK3270 نام دارد جز تلویزیون های ال ای دی می باشد و دارای سایز 32 اینچ می باشد.این تلویزیون LED نیز دارای قیمت بسیار مناسبی نیز می باشد و به همین دلیل در حال حاضر مشتریان زیادی برای خرید این تلویزیون روی اورده اند.

تلویزیون 32 اینچ XK3270 دارای طول 73 سانتیمتر و عرض 43. و ضخامت 8.1 سانتیمتر می باشد و همینطور که میبینید دارای ضخامت قابل قبولی می باشد.همچنین این مدل دارای وزن خیلی سبکی می باشد چرا که این مدل ال ای دی نیز تنها 4 کیلوگرم وزن دارد.همچنین پایه تلویزیون XK3270 نیز از فلز می باشد که با قوسی که دارد حس استقامت را به شما القا می کند.

کیفیت تصویر این LED نیز HD می باشد که رزولوشن تصویر ان نیز 1366x768 پیکسل می باشد.این ال ای دی XVision نیز دارای پورت های قابل قبولی می باشد, چرا که این مدل دارای 3 پورت HDMI و 2 پورت USB می باشد و همچنین این ال ای دی خوش قیمت نیز دارای ورودی کامپوننت و کامپوزیت می باشد و برای اندسته از عزیزانی که دارای دستگاه های نسبتا قدیمی مانند دستگاه دی وی دی پلیر هستند که دارای HDMI نیست دیگر نشگران نباشند چون به وسیله همان فیش های قرمز و سفید و زردی که دستگاه شما دارد می توانید به ورودی کامپوننت و کامپوزیت ان متصل کنید و تصویر را به تلویزیون منتقل کنید.ال ای دی خوش قیمت X-Vision XK3270 نیز دارای خروجی هدفون و خروجی صدا نیز می باشد.

از دیگر ویژگی های تلویزیون 3270 ایکس ویژن نیز قابلیت گیرنده داخلی دیجیتال ان می باشد که به راحتی می توانید تصاویر شبکه های تلویزیون را دریافت کنید.این ال ای دی نیز دارای دو عدد باند داخلی می باشد که دارای توان خروجی صدای 16 وات می باشد که برای یک تلویزیون 32 اینچ قابل قبول است.تلویزیون XK3270 نیز دارای قابلیت ماشین زمان و قابلیت پشتیبانی از MHL و قابلیت پر کاربرد PVR و ... می باشد.اگر به دنبال خرید تلویزیون 32 اینچی با کیفیت تصویر قابل قبول و همچنین قیمت بسیار مناسب هستید, تلویزیون ال ای دی 32 اینچ X.Vision XK3270 LED TV برای خرید کاملا مناسب می باشد.

جزئیات فنی

مشخصات کلی

نوع تلویزیون : ساده
نوع صفحه نمایش : LED
اندازه صفحه نمایش : 32 اینچ
پهنا : 73 سانتیمتر
ارتفاع بدون پایه رومیزی : 43.5 سانتیمتر
ارتفاع با پایه رومیزی : 47.7 سانتیمتر
ضخامت بدون پایه رومیزی : 8.1 سانتیمتر
ضخامت با پایه رومیزی : 18 سانتیمتر
رنگ : مشکی
وزن بدون پایه رومیزی : 4 کیلوگرم
وزن با پایه رومیزی : 4.1 کیلوگرم
سایر مشخصات کلی : دارای قابلیت ماشین زمان / قابلیت PVR حتی در حالت استندبای / دارای پنل صفحه نمایش با درجه کیفیت +A / پشتیبانی از MHL

مشخصات تصویر

کیفیت صفحه نمایش : Full HD
رزولوشن تصویر : 1366x768 پیکسل
نسبت تصویر : 16:9
کنتراست : Mega Contrast (کنتراست بالا)
زاویه دید افقی : 178 درجه
زاویه دید عمودی : 178 درجه
قابلیت سه بعدی :
قابلیت تصویر در تصویر :
مشخصات تیونر : دیجیتال - انالوگ

مشخصات صدا و بلندگو

تعداد بلندگوها : 2 عدد
توان خروجی صدا : 16 وات
تکنولوژی خروجی صدا : صدای فراگیر

قابلیت و امکانات

گیرنده دیجیتال :
تله تکست :
تنظیم ساعت روشن و خاموش :
اتصال به اینترنت :
OSD Language :

پورت ها و ارتباطات

پورت ورودی HDMI : 2 پورت
پورت ورودی USB : 2 پورت
پورت ورودی Component : 1 پورت
پورت ورودی Composite : 1 پورت
پورت ورودی PC :
پورت ورودی LAN :
ورودی S-Video :
ورودی CI-Slot :
پورت RS-232C :

خروجی و ورودی

خروجی Video :
خروجی Headphone :
خروجی Audio :

ارتباط و اتصالات بی سیم

بلوتوث :
ارتباط بی سیم Wi-Fi :
AllShare :
قابلیت DLNA :
WiDi :

فرمت های قابل پخش

فرمت های صوتی قابل پخش : MP3 - AAC
فرمت های ویدیویی قابل پخش : MKV - MOV - MP4 - MPEG - MPG
فرمت های عکس قابل پخش : JPEG - PNG - BMP - JPG

ویژگی و قابلیت های دیگر تلویزیون

توان مصرفی برق : در حالت استندبای تقریبا کمتر از 0.5 وات - در حالت کار کردن تقریبا 65 وات
تنظیم نور نقطه ای :
سایر مشخصات دیگر : دارای روشنایی و وضح بسیار بالا در تصاویر - زوایه دید بسیار وسیع 178 درجه - دارای قابلیت پخش تصاویر و موزیک و فیلم از روی حافظه USB

نوشتن دیدگاه

تلویزیون ال ای دی 32 اینچ ایکس ویژن مدل X.Vision XK3270 LED TV

قیمت و مشخصات و فروش انلاین تلویزیون ال ای دی 32 اینچی ایکس ویژن مدل X.Vision XK3270 LED TV برای خرید شما عزیزان در فروشگاه اینترنتی یکنام

مدل تلویزیون : X-Vision XK3270 LED TV

سایز : 32 اینچ

نوع تلویزیون : ال ای دی LED

کیفیت تصویر : Full HD - رزولوشن تصویر 1366x768 پیکسل

کیفیت صدا : 2 عدد بلندگو با توان 16 وات خروجی

پورت, ورودی, خروجی : 2 عدد پورت HDMI - دارای 2 عدد پورت USB - پورت کامپیوتر PC - دارای ورودی کامپوننت و کامپوزیت - خروجی Audio - خروجی هدفون

قابلیت های تلویزیون : قابلیت پشتیبانی از MHL - مجهز به ماشین زمان - مجهز به تکنولوژی PVR - دارای قابلیت استفاده از راهنمای الکترونیکی برنامه ها - دارای گیرنده دیجیتال داخلی - دارای تله تکست - دارای ریموت کنترل - تلویزیون خوش قیمت

نوشتن دیدگاه

دیدگاه‌ها(1)
1394-07-25

تلویزیون 32 اینچ ایکس ویژن

من این تلویزیون رو حدود 4 ماهه که ازش استفاده کردم و توی این مدت بدون کوچکترین مشلی برام کار کرده و از کیفیت تصویرش هم خیلی راضی هستم.به نظر من برای اتاق های کوپیک این سایز خیلی خوبه و من در کل فقط دارم ازش برای پلی استیشن استفاده میکنم که کاملا راضی هستم.

• آیا این نظریه برای شما مفید بود؟
  • 0 0

دیدگاه خود را بنویسید

نظرات
هیچ نظری ارسال نشده

30 محصول مشابه یافت شد

برچسب ها

کد QR

منو

مقایسه 0