از 2 رای

تلویزیون ال ای دی سه بعدی اسمارت سامسونگ مدل Samsung 48JU8890 LED 4K UHD TV

جدید

قیمت:

0 تومان

معرفی محصول

قیمت و مشخصات و فروش انلاین تلویزیون ال ای دی 48 اینچ سه بعدی هوشمند الترا اچ دی مدل Samsung LED 48JU8890 3D SMART 4K UHD TV برای خرید شما در فروشگاه اینترنتی یکنام www.Yeknam.com

• مدل تلویزیون : Samsung LED 48JU8890 3D SMART 4K Ultra HD TV
  • نوع تلویزیون : تلویزیون سه بعدی 3D - تلویزیون هوشمند SMART
  • کیفیت تصویر تلویزیون : 4K Ultra HD - رزولشون تصویر 3840x2160 پیکسل
  • انطباق تصویر تلویزیون : 1000 هرتز
  • کیفیت صدا تلویزیون : دارای 6 بلندگوی داخلی با قدرت خروجی صدای 60 وات
  • پورت, خروجی, ورودی ها : 4 پورت HDMI - دارای 3 پورت USB - دارای ورودی کاموننت و کامپوزیت - دارای پورت شبکه LAN - دارای ورودی تیونر - دارای خروجی صدا Audio
  • مشخصات دیگر و قابلیت ها : دارای قابلیت ارتقا دادن تصاویر به کیفیت بالای 4K / مجهز به سیستم نمایش چند محتوا در یک تصویر / دارای قابلیت نمایش حالت فوتبال / قابلیت روشن شدن انی / مجهز به سیستم بازافرینی رنگ های طبیعی / دارای قابلیت ارتقا درگاه ها / مجهز به سیستم تنظیم نور نقطه ای / دارای قابلیت اتصال بی سیم Wi-Fi به اینترنت / دارای قابلیت بازی / دارای قابلیت تله تکست / دارای OSD Language / دارای قابلیت تصویر در تصویر / دارای گیرنده داخلی دیجیتال

بررسی تخصصی

کمپانی سامسونگ سال های سال می باشد که توانسته است رتبه نخست در شاخه صوتی و تصویری را از ان کند و این امر به دلیل قیمت های مناسب این کنپانی در کنار کیفیت ساخت و مشخصات بسیار مناسب محصولات صوتی و تصویری این کمپانی می باشد.یکی از شاخه های اصلی صوتی و تصویری, تلویزیون می باشد که شرکت Samsung در تولید ان مهارت زیادی دارد و با تولید تلویزیون های ال ای دی خوش قیمت و مشخصات عالی هر ساله سهم بزرگی از خرید و فروش بازار در دست خود گرفته است.یکی از مدل حرفه ای این کمپانی مدل Samsung JU8890 LED TV می باشد که دارای کیفیت ساخت بسیار بالا و همچنین قیمت بسیار مناسبی می باشد.

تلویزیون 48JU8890 در اصل از نوع تلویزیون های ال ای دی می باشد که شباهت زیادی به مدل قدیمی تر خود یعنی HU8890 دارد که می توان برادر دو قولوی این مدل خواند.این تلویزیون LED سامسونگ نیز دارای قابلیت سه بعدی و اسمارت می باشد که در ادامه به توضی این مورد ها می پردازیم.

ال ای دی 48 اینچ HU8890 دارای کیفیت تصویر بالایی می باشد.این مدل دارای کیفیت تصویر 4K Ultra HD می باشد و دارای رزولوشن 3840x2160 پیکسل نیز هست.از دیگر ویژگی های این ال ای دی سه بعدی اسمارت نیز می توان به انطباق تصویر بالای ان اشاره نمود که دارای 1000 هرتز فرکانس می باشد و برای کسانی که از این مشخصه انطباق تصویر و یا همان فرکانس حرکت تصویر اطلاعاتی ندارند باید ذکر کنیم که فرض کنید در حال تماشای یک فیلم اکشن و یا یک مسابقه ورزشی هستید که تصاویر به سرعت در حال حرکت هستند که در اینجا هر چه انطباق تصویر بالاتر باشد خوی مسلما تصاویری که شما میبینید هم دچار تیرگی و کشیدگی نمی شوند و خیلی نرم به جرکت در می ایند.

از دیگر ویژگی های این تلویزیون خوش قیمت Samsung نیز می توان به قابلی ارتقا دادن تصاویر به کیفیت تصویر بالای 4K اشاره نمود و یا اینکه تلویزیون 48JU8890 دارای حالت تماشای فوتبال می باشد که با این حالت می توانید لذت تماشای یک فوتبال را بیش از پیش تجربه نمایید.ال ای دی JU8890  نیز دارای قابلیت اسمارت و یا همان هوشمند می باشد که این Smart بودن در اصل یعنی اتصال بدون سیم از طریق Wi-Fi به اینترنت.از دید کارشناسان فروشگاه اینترنتی یکنام تلویزیون اسمارت روز به روز فروش بیشتری به نسبت تلویزیون های سه بعدی 3D پیدا می کنند و علت ان هم از دید ما تجربه و لذت بالای استفاده ان از تلویزیون می باشد.چرا که تلویزیون های اسمارت و یا همان هوشمند در اصل مانند تلفن های اندروید می باشند و زمانیکه شما به اینترنتی متصل می شوید خیلی از نرم افزارها و بازی ها و ...باعث سرگرمی شما می شوند که به فرض مثال شما می توانید وارد دنیای روزنامه ها بشوید و یا وارد اخبار و بازی ها و ...شوید.

از موارد دیگر این تلویزیون سه بعدی اسمارت سامسونگ نیز می توان به گیرنده دیجیتالی داخلی ان اشاره نمود که به راحتی تمامیه شبکه های تلویزیونی را برای شما دریافت می کند و دیگری احتیاجی به خرید دستگاه های گیرنده دیجیتال بیرون نیست.همچنین 48JU8890 نیز دارای بلندگوهای بسیار قوی ای می باشد و مانند برادر قبلی خود یعنی HU8890 دارای کیفیت صدای مناسبی نیز هست.این مدل دارای 6 بلندگوی داخلی می باشد که این بلندگوهای داخلی با توان 60 وات می توانند لذت تماشای تصاویر را دو چندان کنند همچنین شما می توانید به تماشای تصاویر یا کیفیت صدای دالبی و سه بعدی بنشینید.

این تلویزیون الترا اچ دی و یا همان 4K نیز دارای پورت های کاملی می باشد چرا که این مدل دارای 4 پورت پورت HDMI - دارای 3 پورت USB - دارای ورودی کاموننت و کامپوزیت - دارای پورت شبکه LAN - دارای ورودی تیونر - دارای خروجی صدا Audio می باشد.همچنین این مدل دارای قابلیت ارتقا درگاه ها نیز می باشد.از دیگر ویژگی های این LED خوش قیمت Samsung نیز می توان به سیستم نمایش چند محتوا در یک تصویر و قابلیت روشن شدن انی و سیستم بازافرینی رنگ های طبیعی اشاره کرد.همچنین ال ای دی 48JU8890 نیز مجهز به سیستم تنظیم نور نقطه ای و دارای قابلیت بازی و تله تکست و دارای OSD Language می باشد.

اگر به دنبال خرید یک تلویزیون با سایز 48 اینچ می گردید که اولا دارای کیفیت ساخت و بدنه خوب و همچنین کیفیت تصویر بسیار مناسب باشد که همچنین دارای قیمت بسیار خوب در کنار این قابلیت ها باشد از دید ما تلویزیون 48 اینچی سه بعدی اسمارت الترا اچ دی سامسونگ JU8890 3D SMART LED 4K UHD TV بهترین گزینه با قیمت بسیار مناسب برای خرید شما می باشد.

جزئیات فنی

مشخصات کلی

نوع تلویزیون : هوشمند سه بعدی
نوع صفحه نمایش : LED
اندازه صفحه نمایش : 48 اینچ
پهنا : 107 سانتیمتر
ارتفاع بدون پایه رومیزی : 62 سانتیمتر
ارتفاع با پایه رومیزی : 66 سانتیمتر
ضخامت بدون پایه رومیزی : 3.5 سانتیمتر
ضخامت با پایه رومیزی : 27 سانتیمتر
وزن بدون پایه رومیزی : 14 کیلوگرم
وزن با پایه رومیزی : 17.3 کیلوگرم
وزن با پکیچ ( شامل کارتن و لوازم داخل آن ) : 21.5 کیلوگرم
سایر مشخصات کلی : 8 میلیون پیکسل در صفحه / دارای قابلیت تعامل هوشمند / قابلیت ارتقا تصاویر به کیفیت 4K

مشخصات تصویر

کیفیت صفحه نمایش : 4K
رزولوشن تصویر : 3840x2160 پیکسل
نسبت تصویر : 16:9
فرکانس حرکت تصویر : 1000Hz هرتز
کنتراست : Mega Contrast (کنتراست بالا)
زاویه دید افقی : 178 درجه
زاویه دید عمودی : 178 درجه
قابلیت سه بعدی :
موتور پردازشگر تصویر : پردازشگر تصویر Qudamatic Picture Engine
قابلیت تصویر در تصویر :
مشخصات تیونر : دیجیتال

مشخصات صدا و بلندگو

تعداد بلندگوها : 6 عدد
توان خروجی صدا : 60 وات
تکنولوژی خروجی صدا : صدای دالبی و سه بعدی
سایر مشخصات بلندگوها : Dolby / DTS / 3D Sound

قابلیت و امکانات

گیرنده دیجیتال :
تله تکست :
تنظیم ساعت روشن و خاموش :
اتصال به اینترنت :
OSD Language :

پورت ها و ارتباطات

پورت ورودی HDMI : 4 پورت
پورت ورودی USB : 3 پورت
پورت ورودی Component : 1 پورت
پورت ورودی Composite : 1 پورت
پورت ورودی PC :
پورت ورودی LAN :
ورودی S-Video :
ورودی CI-Slot :
پورت RS-232C :

خروجی و ورودی

خروجی Video :
خروجی Headphone :
خروجی Audio :

ارتباط و اتصالات بی سیم

ارتباط بی سیم Wi-Fi :

ویژگی و قابلیت های دیگر تلویزیون

توان مصرفی برق : AC 110 ~ 240V
تنظیم نور نقطه ای :
سایر مشخصات دیگر : مجهز به سیستم نمایش چند محتوا در یک تصویر / قابلیت نمایش حالت فوتبال / روشن شدن انی / قابلیت بازافرینی رنگ های طبیعی / قابلیت ارتقا درگاه ها / قابلیت اتصال بی سیم Wi-Fi به اینترنت / قابلیت بازی

نوشتن دیدگاه

تلویزیون ال ای دی سه بعدی اسمارت سامسونگ مدل Samsung 48JU8890 LED 4K UHD TV

قیمت و مشخصات و فروش انلاین تلویزیون ال ای دی 48 اینچ سه بعدی هوشمند الترا اچ دی مدل Samsung LED 48JU8890 3D SMART 4K UHD TV برای خرید شما در فروشگاه اینترنتی یکنام www.Yeknam.com

• مدل تلویزیون : Samsung LED 48JU8890 3D SMART 4K Ultra HD TV
  • نوع تلویزیون : تلویزیون سه بعدی 3D - تلویزیون هوشمند SMART
  • کیفیت تصویر تلویزیون : 4K Ultra HD - رزولشون تصویر 3840x2160 پیکسل
  • انطباق تصویر تلویزیون : 1000 هرتز
  • کیفیت صدا تلویزیون : دارای 6 بلندگوی داخلی با قدرت خروجی صدای 60 وات
  • پورت, خروجی, ورودی ها : 4 پورت HDMI - دارای 3 پورت USB - دارای ورودی کاموننت و کامپوزیت - دارای پورت شبکه LAN - دارای ورودی تیونر - دارای خروجی صدا Audio
  • مشخصات دیگر و قابلیت ها : دارای قابلیت ارتقا دادن تصاویر به کیفیت بالای 4K / مجهز به سیستم نمایش چند محتوا در یک تصویر / دارای قابلیت نمایش حالت فوتبال / قابلیت روشن شدن انی / مجهز به سیستم بازافرینی رنگ های طبیعی / دارای قابلیت ارتقا درگاه ها / مجهز به سیستم تنظیم نور نقطه ای / دارای قابلیت اتصال بی سیم Wi-Fi به اینترنت / دارای قابلیت بازی / دارای قابلیت تله تکست / دارای OSD Language / دارای قابلیت تصویر در تصویر / دارای گیرنده داخلی دیجیتال

نوشتن دیدگاه

دیدگاه‌ها(11)
1394-08-23

تلویزیون عالی تا این قیمت

یکی از برترین تلویزیون های حال حاضر بازار تو رنج قیمتی که داره هست و من چون خودم تحقیق کردم بهتون قول میدم که اگر اینو بگیرید هیچ وقت پشیمون نمیشید چون کل بازار رو زیر و رو کردم و از مشاوره های بچه های سایت یکنام هم که پرسیدم این مدل رو خیلی پیشنهاد کردم بهم.
راستی قیمت این سایت عالی هست و من که پایین تر از اینجا ندیدم.

• آیا این نظریه برای شما مفید بود؟
  • 0 0
1394-08-02

نوع ریموت کنترل-نمایش محتوای گوشی همراه روی TV

با سلام
1-ایا این TV ریموت هوشمند داره؟
2-آبا امکان نمایش محتوای تلفن همراه و همچنین بر عکس, نمابش TV روی گوشی رو داره؟
با نشکر

• 0 0
1394-06-22

تیم پاسخگوی فروشگاه یکنام

در جواب به کاربر عزیز سعید صدیقی :
با درود.
در ابتدا باید خدمت شما مشتری عزیز عرض کنیم که برخی سوالات رو فقط باید از طریق تماس تلفنی لطف کنید و بپرسید تا بیشتر راهنمایی شود و در کل, قسمت نظرات برای سولات فنی و در گاهی اوقات سوالات دیگر می باشد.
در جواب به سوالات شما :
1. تمام تلویزیون هایی که دارای گارانتی سام سرویس می باشند در اصل دارای قطعات اصل کره ای می باشند و در کشور خودمان مونتاژ می شود.
2. جواب سوال دوم شما هم, همانطور که در صفحه خود محصول میینید داده شده است و در اصل این مدل دارای گارانتی سام سرویس می باشد.
3. جواب این سوال رو هم حتما باید با خود کارشناسان فروش و با شماره هایی که در پایین سایت هست تماس بگیرید.
4. در مورد اینکه شما مبلغ این تلویزیون رو تا یک ماه اینده به دستتون میرسه رو نمیدونیم چی باید بگیم و این دیگه جوابش دست ما نیست وگرنه کمکتون میکردیم.همچنین شما که اصفهان هستین هیچ مشکلی برای خریدتون نیست و کافیه که سفارش این محصول رو بدهید تا در عرض 24 ساعت به دستتون برسه.
نظرات و انتقادات و سوال های شما باعث روحیه بیشتر ما می شود و از شما ممنونیم اقای صدیقی.
پیروز باشید.

• 0 0
1394-06-22

ساخت کدوم کشوری هست؟

سلام و عرض ادب دارم خدمت تمامی دوستان صاحب امتیاز و دوستان بیننده سایت.
والا بی رو در بایستی این ال ای دی در زمان فعلی می تونه یه دستگاه کاملی باشه و بسیار هم ازش هنر میباره.
قیمتش هم نسبت به اغلب فروشگاهها بسیار مناسب هستش.
چهار سوال داشتم:
1- این ال ای دی ساخت کدوم کشوره و آیا قطعاتش اصل کره است ؟
2- آیا تحت گارانتی هست و کدوم شرکت ؟
3- آیا تخفیف ویژه یا جایزه ای هم بهش تعلق میگیره؟ اگه بله ...... ؟؟؟؟؟؟؟
4- برای من که در اصفهان هستم تا ماه دیگه که پولم به این ال ای دی میرسه چگونه می توانم از سایتتون خرید کنم و چگونه ال ای دی را می تونم تحویل بگیرم؟
با سپاس فراوان از بذل توجه تان.........

• 0 0
1394-05-31

تنظیمات تلویزیون JU8890

یه مشکلی رو خواستم ایجا بهتون بگم تا مثل من و برادرم به مشکل بر نخورین.دو هفته پیش من و برادرم با هم این تلویزیون رو خریدیم و زمانیکه نصاب اومد برامون نصب کرد برادرم به من زنگ زد و گفت که زیاد تو بعضی تصاویر خوب نیست و منم دقیقا بهش گفتم که منم همین مشکل رو دارم تا جایی که من رفتم و تو تنظیمات و یکسری دستکاری ها کردم و دیدم تصویرش شد عین آینه.
حواستون باشه که زمانیکه نصاب اومد براتون نصب کرد بهش بگین که تنظیمات رو خوب براتون انجام بده چون بعضی هاشون فقط میان نصب میکنند و میرن و تا ازشون نخوای کاری نمی کنند.
این تلویزیون کیفیت تصویرش خیلی راضی کننده هست و وضوح تصویر و کنتراست خیلی عالی ای داره.

• 0 0
1394-05-14

تلویزیون سری H و J

این مدل که با مدل سری H هیچ فرقی نمی کنه.سامسونگ چرا امسال اینطوری کرده اخه؟

• 0 0
1394-05-14

درست خواندن جملات

در مورد نظراتی که دوستان ارائه دادند می خواستم بگم که وقتی دیجی کالا این مدل تلوزیون رو آورد تو سرچ سایت گوگل تنها سایت فروش این مدل رو Digikala معرفی کرده بود و اون بنده خدا هم رو همین حساب گفت "ظاهرا این مدل به سفارش دیجی کالا توسط سامسونگ ایران تولید شده.وجای دیگه پیدا نمیشه" چون واقعا جای دیگه این مدل نبود... آره قیمتش هم بالاتر بود الان ارزون تر شده...من رو سایت خاصی هم نه تعصب دارم نه تا حالا خرید اینترنتی از جایی کردم ولی صرفا جهت اطلاع از مشخصات و مدل های مختلف به سایت های اینترنتی سر میزنم...
پس خواهشا دوستان جملات رو درست بخونین و الکی جوسازی نکنین...
ضمنا از سایت yeknam هم تشکر میکنم توضیحات محصول رو کامل تر از هر سایت دیگه ای نوشته...

• 0 0
1394-05-10

قیمت عالی این سایت

من همین الان داخل این سایت ثبت سفارش کردم که حالا چون جمعه هست میره برای شنبه که برام ارسال کنند.اما واقعا قیمت ها تو این سایت فوق العاده هست.من یه مدت که از این مدل استفاده کنم میام اینجا نقد و بررسیشو مینویسم.

• 0 0
1394-05-07

تعصب بی مورد

منم امروز رفتم داخل سایت دیجی و خندم گرفت از اون نظر که سامسونگ به خاطر دیجی اون رو تولید کرده.البته من خودم از دیجیکالا قبلا خرید داشتم اما خوب نباید به خاطر تعصب چشممون رو روی حقایق ببندیم.الان همین مدل حدود 200 تومان ارزون تره.در کل من خیلی از این سایت راضی هستم و حداقل به فکر مردمش هست که توی یه جاهایی قیمت ها رو ارزون تر بده.

• 0 0
1394-05-03

حرف های خنده دار مشتریان

امروز داخل دیجیکالا بودم و خندم گرفت که یکی از مشتریاش نوشته بود که این مدل تلویزیون JU8890 رو کمپانی سامسونگ فقط به خاطر دیجیکالا و به سفارش اون گذاشته ؟ اخه یکی نیست بهش بگه که بابا که اون سایت درسته که خوبه اما اخه مگه دیگه کیه که کمپانی بزرگی مثل سامسونگ فقط به خاطر اون بسازه.
پس الان سایت یکنام چیه که داره قیمت هم پایین تر میده.من اخر هفته میخوام این مدل رو بخرم چون حقوقم رو اون موقع میگیرم.خداکنه فقط تموم نکنید.فوقش هم اگر بشه بهتون بیعانه میدم که تلویزیون رو برام نگه دارید.

• 0 0
1394-04-14

به روز بودن سایت یکنام

بابا دمتون گرم.همین الان وارد سایت شدم و تو قسمت محصولات جدید این رو دیدم.هنوز هیچ کسی سری J رو نیاورده تو بازار که شما اوردین.خیلی باحالین.

• 0 0

دیدگاه خود را بنویسید

نظرات
هیچ نظری ارسال نشده

30 محصول مشابه یافت شد

برچسب ها

کد QR

منو

مقایسه 0