از 1 رای

تلویزیون ال ای دی اسمارت سامسونگ مدل Samsung 48J4865 LED SMART TV

جدید

قیمت:

0 تومان

معرفی محصول

قیمت و مشخصات و فروش انلاین تلویزیون ال ای دی 48 اینچ اسمارت هوشمند سامسونگ مدل Samsung 48J4865 LED SMART TV برای خرید شما در فروشگاه اینترنتی یکنام www.Yeknam.com

مدل تلویزیون : Samsung 48J4865 LED SMART TV

سایز تلویزیون : 48 اینچ

نوع تلویزیون : ال ای دی LED

قابلیت اسمارت : دارد - قابلیت اتصال بی سیم به اینترنت

کیفیت تصویر تلویزیون : HD - با رزولشون 1366x768 پیکسل

پردازشگر ال ای دی : 4 هسته ای

پورت ها و خروجی و ورودی : 2 پورت HDMI و یک پورت USB و ورودی کامپوننت و کامپوزیت و خروجی صدا Audio

دیگر مشخصات LED : دارای انطباق تصویر 100 هرتز - دارای پردازنده چهار هسته ای - دارای قابلیت تقویت کننده گستره رنگ / انعکاس هوشمند

بررسی تخصصی

تلویزیون ال ای دی 48 اینچ سامسونگ اسمارت مدل Samsung 48J486 LED SMART TV PHOTO

خرید تلویزیون امروزه کمی سخت شده است و دلیل ان نیز وجود تکنولوژی های مختلف در کنار مشخصات و قیمت های متفاوت شده است.کمپانی های بزرگی هم همچون سامسونگ و سونی و ال جی و ...هم در حال تولید تلویزیون های مختلفی چون ال ای دی و پلاسما هستند.در این میان شرکت سامسونگ توانسته است که با شناخت بازار و مشتریان مختلف, تلویزیون های متفاوتی را تولید نمایید و سهم بزرگی از خرید و فروش بازار را در دست خود بگیرد.یکی از تلویزیون های کمپانی Samsung نیز مدل J4865 می باشد که همانطور که زا نام ان پیداست از سری J می باشد که سال ساخت ان 2015-2016 نیز است.

همچنین این مدل از نوع تلویزیون های LED می باشد که در رنگ مشکی نیز تولید شده است.همچنین ال ای دی 48J4865 نیز دارای قیمت بسیار مناسبی است و همین قیمت عالی در کنار ویژگی های مناسب این تلویزیون باعث شده است که خرید این تلویزیون روز به روز افزایش پیدا کند.

تلویزیون ال ای دی 40J4865 نیز دارای قابلیت اسمارت می باشد که به شما این امکان را می دهد تا به وسیله ارتباط بی سیم Wi-Fi به اینترنت متصل شوید و به گشت و گذار در اینترنت بپردازید که البته این قابلیت اسمارت و یا هوشمند این تلویزیون فقط برای وبگردی نیست بلکه شما می توانید به وصل شدن به اینترنت وارد نرم افزارها و بازی ها شوید و ساعت ها از ان لذت ببرید و این قابلیت اسمارت را کارشناسان فروشگاه یکنام واقعا به شماهایی که تا به حال تجربه کار با ان را نداشته اید پیشنهاد می کنند.

تلویزیون 48 اینچ هوشمند سامسونگ مدل J4865

از دیگر ویژگی های اصلی این تلویزیون خوش قیمت Samsung نیز می توان به کیفیت تصویر ان اشاره نمود که دارای تصویر HD با رزولشون تصویر 1366x768 پیکسل می باشد.در ضمن ما به کسانی که بیشتر از تلویزیون برای دیدن شبکه های تلویزیونی استفاده می کنند این تلویزیون 40 اینچی j4865 را پیشنهاد می کنیم چرا که شبکه های تلویزیون یا دارای کیفیت تصویر HD هستند و یا زیر HD که این تلویزیون کاملا برای شما مناسب می باشد.این LED خوش قیمت 40J4865 نیز دارای یک پردازنده چهار هسته ای می باشد که کمپانی سامسونگ خیلی خوب متوجه این شده است که باید روی این تلویزیون یک پردازنده قدرتمند قرار دهد چرا که این ال ای دی نیز دارای قابلیت اسمارت می باشد که با وجود این پردازنده قدرتمند شما بدون هیچ هنگ کردن و کاهش سرعتی می توانید بین منوها حرکت کنید و یه تجربه خوب از قابلیت هوشمند بودن این تلویزیون داشته باشید.

عکس پایه تلویزیون 48 اینچ اسمارت Samsung 48J4865 LED TV

ال ای دی 40 اینچ سامسونگ J4865 دارای انطباق تصویر 100 هرتز می باشد که برای اندسته از خریدارانی که قصد خرید این تلویزیون را دارند و چیزی از این مشخصه نمی دانند باید ذکر کنیم که فرض کنید که در حال تماشای یک فیلم اکشن و یا یک مسابقه فوتبال هستید که در اینجا تصاویر با سرعت در حال حرکت هستند که این انطباق تصویر 100 هرتزی باعث می شود تا تصاویر به نرمی حرکت کنند و دچار کشیدگی نشوند.پورت های این LED سامسونگ نیز متنوع می باشد چرا که دارای 2 پورت HDMI و یک پورت USB و ورودی کامپوننت و کامپوزیت و وخروجی صدا Audio می باشد.از دیگر ویژگی های این ال ای دی خوش قیمت Samsung نیز می توان به قابلیت تقویت کننده گستره رنگ و انعکاس هوشمند ان اشاره نمود.اگر به دنبال خرید تلویزیون ال ای دی 40 اینچ از کمپانی سامسونگ هستید که دارای قیمت بسیار مناسب باشد و دارای قابلیت اسمارت و هوشمند باشد مدل Samsung 40J4854 LED TV برای خرید بسیار مناسب می باشد.

جزئیات فنی

مشخصات کلی

نوع تلویزیون : هوشمند
نوع صفحه نمایش : LED
اندازه صفحه نمایش : 48 اینچ
پهنا : 108.3 سانتیمتر
ارتفاع بدون پایه رومیزی : 63.7 سانتیمتر
ارتفاع با پایه رومیزی : 67.7 سانتیمتر
ضخامت بدون پایه رومیزی : 9 سانتیمتر
ضخامت با پایه رومیزی : 20.3 سانتیمتر
رنگ : مشکی
وزن بدون پایه رومیزی : 9 کیلوگرم
وزن با پایه رومیزی : 10.1 کیلوگرم
وزن با پکیچ ( شامل کارتن و لوازم داخل آن ) : 13.9 کیلوگرم
سایر مشخصات کلی : دارای قابلیت اتصال بی سیم Wi-Fi به اینترنت / اشتراک گذاری هوشمند

مشخصات تصویر

کیفیت صفحه نمایش : Full HD
رزولوشن تصویر : 1024x768 پیکسل
نسبت تصویر : 16:9
فرکانس حرکت تصویر : 100Hz هرتز
کنتراست : Mega Contrast (کنتراست بالا)
زاویه دید افقی : 178 درجه
زاویه دید عمودی : 176 درجه
قابلیت سه بعدی :
پردازنده تلویزیون : پردازشگر چهار هسته ای
موتور پردازشگر تصویر : موتور تصویر HyperReal Engine
قابلیت تصویر در تصویر :
مشخصات تیونر : دیجیتال / انالوگ

مشخصات صدا و بلندگو

تعداد بلندگوها : 2 عدد
توان خروجی صدا : 20 وات
تکنولوژی خروجی صدا : صدای دالبی
سایر مشخصات بلندگوها : DTS Premium Sound 5.1 / Dolby Digital Plus / Dolby Pulse

قابلیت و امکانات

گیرنده دیجیتال :
تله تکست :
تنظیم ساعت روشن و خاموش :
اتصال به اینترنت :
OSD Language :

پورت ها و ارتباطات

پورت ورودی HDMI : 2 پورت
پورت ورودی USB : 1 پورت
پورت ورودی Component : 1 پورت
پورت ورودی Composite : 1 پورت
پورت ورودی PC :
پورت ورودی LAN :
ورودی S-Video :
ورودی CI-Slot :
پورت RS-232C :

خروجی و ورودی

خروجی Video :
خروجی Audio :

ارتباط و اتصالات بی سیم

بلوتوث :
ارتباط بی سیم Wi-Fi :
قابلیت DLNA :

ویژگی و قابلیت های دیگر تلویزیون

توان مصرفی برق : 100-240 ولت و 50-60 هرتز
تنظیم نور نقطه ای :
سایر مشخصات دیگر : دارای کنترل از راه دور / دارای کابل برق / انعکاس هوشمند

نوشتن دیدگاه

تلویزیون ال ای دی اسمارت سامسونگ مدل Samsung 48J4865 LED SMART TV

قیمت و مشخصات و فروش انلاین تلویزیون ال ای دی 48 اینچ اسمارت هوشمند سامسونگ مدل Samsung 48J4865 LED SMART TV برای خرید شما در فروشگاه اینترنتی یکنام www.Yeknam.com

مدل تلویزیون : Samsung 48J4865 LED SMART TV

سایز تلویزیون : 48 اینچ

نوع تلویزیون : ال ای دی LED

قابلیت اسمارت : دارد - قابلیت اتصال بی سیم به اینترنت

کیفیت تصویر تلویزیون : HD - با رزولشون 1366x768 پیکسل

پردازشگر ال ای دی : 4 هسته ای

پورت ها و خروجی و ورودی : 2 پورت HDMI و یک پورت USB و ورودی کامپوننت و کامپوزیت و خروجی صدا Audio

دیگر مشخصات LED : دارای انطباق تصویر 100 هرتز - دارای پردازنده چهار هسته ای - دارای قابلیت تقویت کننده گستره رنگ / انعکاس هوشمند

نوشتن دیدگاه

دیدگاه‌ها(2)
1394-08-23

تلویزیون 48 اینچ زیر 2 تومان

من یه نظری میخوام بدم برای کسایی که مثل خودم مسئول خرید یک سازمان و یا یک شرکت هستند.اگر میخواین یه تعداد تلویزیون برای سازمانتون بخرید به هیچ عنوان شک نکنید که این تلویزیون همه جوره به کارتون میاد.
اولا اینکه قیمتش خیلی پایینه و من خودم زمانیکه وارد این سایت شدم باورم نمیشد و فکر میکردم که قیمتش اشتباهه چون فرض کنید یه برندی مثل سامسونگ یه تلویزیون با این کیفیت تصویر و با این قابلیت اسمارت رو گذاشته زیر 2 تومان.
بعدش که از قیمت بگذریم تصویرش رو واقعا من به غیر برای سازمان ها حتی برای منزل هم اطمینان میدم که خوبه.چون توجه کنید که درسته که کیفیت تصویرش فول اچ دی نیست اما اخه به این هم فکر کنید که تمام شبکه های تلویزیونی داخلی و خارجی و ماهواره ای یا HD هستند و یا زیر HD و اگر اهل این هستید که خیلی فیلم و اونم از نوع فول اچ دی ببینید خوب اگر بتونید تلویزیون فول اچ دی بگیرید بهتره.
صداش رو هم به نظر من از 10 میتونم بهش 7 بدم.اسمارتش رو هم ما تست کردیم و خیلی احت وصل میشه.
ببینید من بازم تکرار میکنم که از یه تلویزیون زیر 2 میلیون تومان توقع تلویزیون 3 یا 4 میلیونی رو نداشته باشید.اما بازم با این حال من اگر بخوام روی این تلویزیون قیمت بزارم به نسبت مشخصاتش 2300 بهش قیمت میدم.
تو خرید این مدل شک نکنید.

• آیا این نظریه برای شما مفید بود؟
  • 0 0
1394-06-05

تصویر عالی و قیمت مناسب

من اینو مدل رو یه هفته ای هست خریدم و بسیار داره خوب کار میکنه و تصویرش هم بسیار مناسبه و برای شبکه های تلویزیونی همین هم بسه و پول زیاد دادن هزینه بیهوده هست.

• آیا این نظریه برای شما مفید بود؟
  • 0 0

دیدگاه خود را بنویسید

نظرات
هیچ نظری ارسال نشده

30 محصول مشابه یافت شد

برچسب ها

کد QR

منو

مقایسه 0