از 12 رای

تلویزیون ال ای دی 43 اینچ ایکس ویژن مدل X.VISION XK4350ST LED TV - اسمارت SMART

جدید

قیمت:

0 تومان

معرفی محصول

قیمت و مشخصات و فروش انلاین تلویزیون ال ای دی 43 اینچ اسمارت ایکس ویژن مدل X.VISION XK4350ST LED SMART TV برای خرید شما در فروشگاه اینترنتی یکنام www.Yeknam.com

مدل تلویزیون : X.VISION LED XK4350ST SMART TV

نوع تلویزیون : ال ای دی LED

سایز تلویزیون : 43 اینچ

کیفیت تصویر تلویزیون :FullHD با روزلوشن 1920x1080 پیکسل

قدرت خروجی صدا : 2 عدد بلندگو داخلی 20 وات

پردازشگر تلویزیون : موتور پردازشگر 4 هسته ای

نوع رابطه هوشمند : Android

پورت ها و خروجی و ورودی : 3 پورت HDMI و 2 پورت USB و ورودی کامپوننت و ورودی کامپوزیت - پورت شبکه LAN - ورودی آنتن - خروجی صدا -خروجی هدفون

مشخصات دیگر LED : دارای گیرنده دیجیتال / دارای تونر DVB-T2 / دارای راه های ارتباطی MHL / دارای سیستم عامل اندروید ورژن 4.4 / دارای منو OSD / دارای قابلیت ضبط برنامه های تلویزیون PVR / دارای قابلیت راهنمایی الکترونیکی برنامه ها EPG / دارای قابلیت ماشین زمان / دارای قابلیت تنظیم خودکار / دارای ورودی PC / دارای Micro SD Slot / دارای ورودی pc -RGB / دارای خاموش روشن شدن خودکار دستگاه / دارای زمان سنج خواب / دارای ورودی AV / دارای ریموت کنترل هوشمند 

جزئیات فنی

مشخصات کلی

نوع تلویزیون : هوشمند
حالت صفحه نمایش : صفحه نمایش تخت
نوع صفحه نمایش : LED
اندازه صفحه نمایش : 43 اینچ
پهنا : 96.3 سانتیمتر
ارتفاع بدون پایه رومیزی : 7 سانتیمتر
ارتفاع با پایه رومیزی : 25.2 سانتیمتر
ضخامت بدون پایه رومیزی : 56.4 سانتیمتر
ضخامت با پایه رومیزی : 62 سانتیمتر
رنگ : مشکی
وزن بدون پایه رومیزی : 7.8 کیلوگرم
وزن با پایه رومیزی : 8 کیلوگرم
سایر مشخصات کلی : دارای منو OSD / دارای قابلیت ضبط برنامه های تلویزیون PVR / دارای قابلیت ماشین زمان / دارای قابلیت ماشین زمان / ارای خاموش روشن شدن خودکار دستگاه

مشخصات تصویر

کیفیت صفحه نمایش : Full HD
رزولوشن تصویر : 1920x1080 پیکسل
نسبت تصویر : 16:9
کنتراست : Mega Contrast (کنتراست بالا)
زاویه دید افقی : 178 درجه
زاویه دید عمودی : 178 درجه
قابلیت تبدیل دو بعدی به سه بعدی :
قابلیت سه بعدی :
پردازنده تلویزیون : پردازشگر چهار هسته ای
قابلیت ارتقاء کیفیت تصویر :
مشخصات تیونر : DVB-T2

مشخصات صدا و بلندگو

نوع سیستم صدای بلندگوها : 2.1 کانال
ساب ووفر :
تعداد بلندگوها : 2 عدد
توان خروجی صدا : 20 وات
تکنولوژی خروجی صدا : صدای دالبی
سایر مشخصات بلندگوها : Dolby Digital / DTS Premium Sound 5.1

مشخصات اسمارت

تلویزیون اسمارت :
رابط هوشمند :
سیستم عامل : سیستم عامل اندروید Android
مرورگر وب :

قابلیت و امکانات

گیرنده دیجیتال :
تله تکست :
تنظیم ساعت روشن و خاموش :
اتصال به اینترنت :
قابلیت کنترل حرکتی :
دوربین :
OSD Language :

پورت ها و ارتباطات

تعداد پورت HDMI : 3 عدد
پورت ورودی HDMI :
تعداد پورت USB : 3 عدد
تعداد ورودی کامپوننت : 1 عدد
پورت ورودی USB :
پورت ورودی Component :
پورت ورودی Composite :
تعداد ورودی کامپوزیت : 1 عدد
پورت ورودی PC :
پورت ورودی LAN :
ورودی S-Video :
ورودی CI-Slot :
قابلیت MHL :
پورت RS-232C :

خروجی و ورودی

خروجی Video :
خروجی Headphone :
وروردی انتن RF :

ارتباط و اتصالات بی سیم

بلوتوث :
ارتباط بی سیم Wi-Fi :
AllShare :
قابلیت DLNA :
WiDi :

مشخصات ریموت کنترل

قابلیت NFC :
قابلیت اسکرول (پیمایش) :
دستور صوتی :
نور پس زمینه کنترل :
کنترل حرکتی :
باتری :
میکروفون :
جنس کنترل تلویزیون : پلاستیک
نوع کنترل : ریموت کنترل هوشمند جادویی

فرمت های قابل پخش

فرمت های صوتی قابل پخش : MP3 / AAC
فرمت های عکس قابل پخش : JPEG/ JPG / PNG / BMP

اقلام همراه تلویزیون

وسایل همراه با تلویزیون : دفترچه راهنما / کابل برق

ویژگی و قابلیت های دیگر تلویزیون

توان مصرفی برق : در حالت استند بای : کمتر از 0.5 وات و در حالت شروع به کار 90 وات
تنظیم نور نقطه ای :
سایر مشخصات دیگر : منبع تغذیه : AC110 - 240V 50/60HZ / دارای قابلیت راهنمایی الکترونیکی برنامه ها EPG / دارای زمان سنج خواب / دارای ورودی AV

نوشتن دیدگاه

تلویزیون ال ای دی 43 اینچ ایکس ویژن مدل X.VISION XK4350ST LED TV - اسمارت SMART

قیمت و مشخصات و فروش انلاین تلویزیون ال ای دی 43 اینچ اسمارت ایکس ویژن مدل X.VISION XK4350ST LED SMART TV برای خرید شما در فروشگاه اینترنتی یکنام www.Yeknam.com

مدل تلویزیون : X.VISION LED XK4350ST SMART TV

نوع تلویزیون : ال ای دی LED

سایز تلویزیون : 43 اینچ

کیفیت تصویر تلویزیون :FullHD با روزلوشن 1920x1080 پیکسل

قدرت خروجی صدا : 2 عدد بلندگو داخلی 20 وات

پردازشگر تلویزیون : موتور پردازشگر 4 هسته ای

نوع رابطه هوشمند : Android

پورت ها و خروجی و ورودی : 3 پورت HDMI و 2 پورت USB و ورودی کامپوننت و ورودی کامپوزیت - پورت شبکه LAN - ورودی آنتن - خروجی صدا -خروجی هدفون

مشخصات دیگر LED : دارای گیرنده دیجیتال / دارای تونر DVB-T2 / دارای راه های ارتباطی MHL / دارای سیستم عامل اندروید ورژن 4.4 / دارای منو OSD / دارای قابلیت ضبط برنامه های تلویزیون PVR / دارای قابلیت راهنمایی الکترونیکی برنامه ها EPG / دارای قابلیت ماشین زمان / دارای قابلیت تنظیم خودکار / دارای ورودی PC / دارای Micro SD Slot / دارای ورودی pc -RGB / دارای خاموش روشن شدن خودکار دستگاه / دارای زمان سنج خواب / دارای ورودی AV / دارای ریموت کنترل هوشمند 

نوشتن دیدگاه

دیدگاه‌ها(4)
1395-09-05

سه ماه با ایکس ویژن 4350

سلام.
بعد از سه ماه استفاده از این محصول میخوام نظر و تجربه کار باهاش رو باهاتون در میون بگذارم. پس بی مقدمه شروع میکنم
اوایل استفاده زیاد با رابط کاربری هوشمندش ور میرفتیم. نصب برنامه و بازی و کارای ممولی که با یه تبلت انجام میدن. جلوی مهمون ها هر سری اومدیم پز بدیم کنف شدیم!! چون هنگ میکرد اجرا نمیکرد...
خلاصه رم 1 گیک و پردازنده کم توان این تلویزیون و مصرف زیاد باطری کنترل هوشمند (فقط چند روز با دوتا باطری نو کار میده) سبب شد تا من رابط کاربری هوشمند رو کلا بفرستم مرخصی !! مخصوصا که کارای عادی تلویزین با کنترل هوشمند دقت و تخصص در حد یک خلبان رو نیاز داره!!
و کارکردن با ریموت کنترل معمولی هم هوشیاری و دقت یک ملوان!! چون جانمایی دگمه ها اصلا خوب نیست.
تعویض کانال ها با تاخیر زیاد همراه است
کم یا زیاد شدن صدا خیلی نا منظم و نا متناسب با نوار نشان دهنده میزان صدا انجام میشه.
هر بار خاموش شدن تلویزیون با ریموت کنترل، ساعت و تاریخ رو به هم میزنه! ولی محتویات رم رو خالی نمیکنه!!
یعنی ساعت روشن خاموش شدن سیستم، ضبط برنامه ها... رو بیخیال. و نیز هر به چند روز تلویزیون رو باید از برق بکشیم تا حالش بهتر بشه!! EGP گنگ و بدرد نخور.
لیست کانال ها با تاخیر نشون داده میشه و نمای زیبایی نداره همچنین لیست کانال های رادیو و تلویزیون رو قاطی هم میاره. تا الان چندین بار لیست کانال ها رو به سلیقه خودم مرتب کردم که بی دلیل به هم میخوره و اعصاب خورد کنه.
بلندی صدا در حالت تلویزیون بد نیست.
ولی در حالت پخش فیلم از مموری فوق العاده ضعیفه
محاسن تلویزیون هم کیفیت تقریبا خوب پنل و تصویر طراحی نسبتا زیبا و باریک و وزن سبک.
پشتیبانی از فورمت های متنوع صوتی تصویری - پشتیبانی(نه خیلی عالی) نرم افزار های متدوال و کاربردی اندروید. (دیوار - بازار - زاپیا برنامه های نظارت تصویری تحت اندروید و بازی های خیلی سبک و پخش کننده های فیلم)
مجهز بودن به پورت های HDMI و USB-3.0 LAN - WLANو VGA
گیرندگی و کیفیت نسبتا خوب سیگنال تلویزیون DVB-2
در کل تلویزیون معمولی خوب به نسبت قیمت با ویژگی های هوشمندی ضعیف

• آیا این نظریه برای شما مفید بود؟
  • 0 0
1395-03-13

سوال

با سلام به دوست عزیز آقای سعید بیک زاده
میشه لطف کنید این اپ را که اشاره کردین اسم آن را بنویسید که من دانلود کنم
با سپاس

• 0 0
1394-12-18

قولی که داده بودم

قول داده بودم بعد از بررسی دقیق بیام و نظرم رو بگم . اول اینکه من یه خریدار حرفه ای هستم و مدیر یه شرکت . اینو گفتم که مطمپن بشین تو کارم حرفه ای هستم و الکی نظر نمیدم .
ده روز گشتم و انواع تلویزیون ها رو بررسی کردم . قیمت برام مهم نبود . سایز و امکانات . نه خیلی بزرگ نه خیلی کوچیک . 43 برای یه خونه 70 متری عالیه . وقتی ایکس ویژن رو با توجه به امکاناتش برگزیدم خیلی ها بهم ایراد گرفتن که چرا سامسونگ و ال جی نمیگیری آقای مدیر ! مارک ایرانی هم شد جنس ؟ اما من به ایرانی بودن کالا اعتماد کردم و گرفتم . با باز شدن درب جعبه همه گفتن واااااااا ... اونقد که ظریف و زیبا بود . نوبت امتحان رسید . عالی ... فقط میخوام بگم عالی بود .
وب گردی به سرعت . کنترل هوشمندش رو که تنظیم کنید رو سرعت بالا عالی میشه . من کنترل خودش رو گذاشتم کنار و از کنترل هوشمند استفاده میکنم . صدای بسیار بلند و واضح نسبت به محصولات مشابه . یه اپ هم داره که رو گوشی نصب کردم و همه جوره دارم باهاش حال میکنم . عکس و فیلم رو با یه اشاره میندازم تو تلویزیون همه تعجب میکنن . حتی فیلم سینمایی تو رم گوشیمم از فاصله سی متری انداختم نشون داد عالی ... برعکسشم میشه . یعنی میتونی بری تو پارکینگ و ببینی بچه ها دارن تو خونه چه کانالی میبینن ! تازه صدا و کانال رو هم توسط گوشیم عوض میکنم ضذ حال میزنم ! مهمونا دهنشون باز مونده از اینهمه امکانات و همه میگن ای کاش از اول میخریدیم . برنامه های اندرویید انداختم روش و دارم لذت میبرم . دست مریزاد به ایرانی جماعت .
و اما بعد ... مشتری سایت دیجی کالا بودم . حتی زنبیل ... اینبار کمی بیشتر گشتم و سایت خوب یک نام رو دیدم . پرسنل حرفه ای و خوش اخلاق و صبور ... سرعت عمل و دقت و کیفیت بالا ... نماد اعتماد الکترونیک هم که داره و از همه مهمتر ُ حداقل صد الی دویست هزار تومن زیر قیمت سایر سایتها و حتی مغازه ها جنس میده ... از این بهتر دیگه چی ؟ تنها ایرادشون تبلیغ کمشونه که اگه خوب تبلیغ کنن دیجی کالا کیلویی چند ؟ پشیمونم اینهمه سال ازشون خرید گرون انجام دادم . الانم اومدم سایت یه مودم یو اس بی داشته باشن بخرم ...
سخن آخر ... ایکس ویژن عالیه و عالی در اومد . اگه میخوایی از سایتی خرید کنید خوب بررسی کنید ُ آخرش میایین سراغ همین سایت بی ادعا و عالی در خدمات( یک نام )

• 0 0
1394-12-12

بررسی

با سلام .
پس از چند روز گشت و گذار و بررسی بلاخره مدل ایکس ویژن رو پسندیدم و چون سایت یکنام از فروشگاه ها و حتی دیجی کالا 150000 هزار ارزونتر میده گرفتم . هنوز نرسیده که نظر بدم . البته تو مغازه های بیرون تست کردم عالی بود . ببینیم اینجا چطور در میاد . در اومد حتما میام گزارش کامل مینویسم . من یه آموزش دهنده حرفه ای هستم .

• 0 0

دیدگاه خود را بنویسید

نظرات
هیچ نظری ارسال نشده

30 محصول مشابه یافت شد

برچسب ها

کد QR

منو

مقایسه 0

dstat graph