از 12 رای

تلویزیون ال ای دی سه بعدی هوشمند سامسونگ مدل Samsung 48HU8890 UHD 4K LED 3D SMART

جدید

قیمت:

0 تومان

معرفی محصول

تلویزیون ال ای دی 48 اینچ سامسونگ

تلویزیون 48 اینچ سامسونگ مدل HU8890

تلویزیون ال ای دی 48 اینچ سامسونگ در حال حاضر به بهترین شکل ممکن به فروش میرسد . تلویزیون سامسونگ در حال حاضر یکی از محبوب ترین برند های تولید کننده تلویزیون است . این تلویزیون دارای یک دسته ویژگی های خاص میباشد که شاید هر تلویزیون این دسته از ویژگی ها را نداشته باشد . قیمت تلویزیون سامسونگ یکی از دلایل اصلی پیشرفت این تلویزیون در بازار میباشد .

تلویزیون سامسونگ دارای ویژگی های خاص میباشد که در ادامه به برسی کوتاهی از این تلویزیون میپردازیم. کارشناسان فروشگاه اینترنتی یکنام سعی براین دارند تا شما را در خرید اگاهانه یک تلویزیون یاری کنند .

طراحی یکی از مولفه های مهم خرید برای مردم میباشد . چون هر کس که این تلویزیون سامسونگ را خریداری میکند دنبال این است که یک طراحی خاص و منحصر به فرد را داشته باشد . این تلویزیون میتواند با اضافه شدن به منزل فضای داخلی منزل را شیک و مدرن کند. پایه های این تلویزیون در وسط قرار گرفته که بر زیبایی این تلویزیون افزوده است .

کیفیت تصویر هر تلویزیون یکی از نشانه های مهم هر تلویزیون میباشد که بر قیمت تلویزیون سامسونگ تاثیر میگذارد . خرید تلویزیون سامسونگ در حال حاضر بسیار راحت شده است. این تلویزیون دارای کیفیت تصویر بسیار فوق العاده ای میباشد . این تلویزیون سامسونگ با کیفیت تصویر 4K  با رزولوشن 2160x3840  یک تصویری با وضوح بالا را در اختیار شما میگذارد .

همچنین این تلویزیون دارای زاویه دید  178 درجه میباشد که به شما امکان میدهد از هر جای منزل دید مناسبی نسبت به تلویزیون داشته باشید. در ادامه شما برای اطلاع کافی از کیفیت تصویر ها میتوانید روی لینک زیر کلیک کنید . انطباق تصویر این تلویزیون 1000 هرتز میباشد.

کیفیت تصویر 4K

این تلویزیون دارای فناوری اسمارت میباشد که به شما امکان میدهد تا با اتصال به اینترنت به وب گردی بپردازید و همچنین با نصب اپکلیشن های صفحات مجازی وارد این برنامه ها شوید . شما میتوانید برای اطلاعات کامل تر نسبت به فناوری اسمارت میتوانید روی لینک زیر کلیک کنید .

اسمارت چیست؟

این تلویزیون دارای کیفیت صدای بسیار مناسبی میباشد به طوری که این تلویزیون دارای دارای 3 بلند گو و یک ساند بار که در مجموع توان خروجی این تلویزیون 40 وات میباشد . که کیفیت صدای بسیار خوبی میباشد

پورت های ورودی غنی برای یک تلویزیون یک قابلیت منحصر به فرد محصوب میشود که میتواند اتصالات متفاوتی به تلویزیون متصل نمایند. این تلویزیون دارای 4 پورت HDMI که به منظور اتصال کابل HDMI  برای بهبود کیفیت تصویر و صدا به کار میاید . همچنین این تلویزیون دارای 3 پورت USB  میباشد که میتوانید به راحتی فلش مموری و هارد اکسترنال را متصل نمایید. این تلویزیون دارای گیرنده دیجیتال داخلی میباشد که شما را از خرید گیرنده دیجیتال مجزا میکند.

خیلی ها مایل این هستند تا صدای بسیار قوی تری بر روی تلویزیون خود داشته باشند شما نیز میتواند با خرید ساند بار با قیمت عالی از فروشگاه اینترنتی یکنام قدرت صدای تلویزیون خود را افزایش دهید . همچنین این تلویزیون دارای قابلیت سه بعدی نیز میباشد.

SAMSUNG LED 3D 48HU8890 TV

در پایان این تلویزیون دارای ویژگی های خاص میباشد که میتواند لحظات خوبی را برایتان رقم بزند .شما نیز برای مشاهد لیست قیمت تلویزیون ها میتوانید روی لینک زیر کلیک کنید.

لیست قیمت تلویزیون ها

لیست قیمت تلویزیون ها

جزئیات فنی

مشخصات کلی

نوع تلویزیون : هوشمند سه بعدی
حالت صفحه نمایش : صفحه نمایش تخت
نوع صفحه نمایش : LED
اندازه صفحه نمایش : 48 اینچ
پهنا : 107 سانتیمتر
ارتفاع بدون پایه رومیزی : 62 سانتیمتر
ارتفاع با پایه رومیزی : 66 سانتیمتر
ضخامت بدون پایه رومیزی : 3.5 سانتیمتر
ضخامت با پایه رومیزی : 27 سانتیمتر
رنگ : مشکی
وزن بدون پایه رومیزی : 14 کیلوگرم
وزن با پایه رومیزی : 17.3 کیلوگرم
وزن با پکیچ ( شامل کارتن و لوازم داخل آن ) : 21.5 کیلوگرم
سایر مشخصات کلی : 8 میلیون پیکسل در صفحه / دارای قابلیت تعامل هوشمند / دارای قابلیت ارتقا

مشخصات تصویر

کیفیت صفحه نمایش : 4K
رزولوشن تصویر : 3840x2160 پیکسل
نسبت تصویر : 16:9
فرکانس حرکت تصویر : 1000Hz هرتز
کنتراست : Mega Contrast (کنتراست بالا)
زاویه دید افقی : 178 درجه
زاویه دید عمودی : 178 درجه
قابلیت سه بعدی :
پردازنده تلویزیون : پردازشگر چهار هسته ای
موتور پردازشگر تصویر : پردازشگر تصویر Qudamatic Picture Engine
قابلیت تصویر در تصویر :
مشخصات تیونر : دیجیتال

مشخصات صدا و بلندگو

ساب ووفر :
قدرت صدای ساب ووفر : 20 وات
تعداد بلندگوها : 3 عدد
توان خروجی صدا : 20 وات بلندگوها + 20 وات سای ووفر
تکنولوژی خروجی صدا : صدای دالبی و سه بعدی
سایر مشخصات بلندگوها : Dolby / DTS

مشخصات اسمارت

تلویزیون اسمارت :

قابلیت و امکانات

تنظیم ساعت روشن و خاموش :
اتصال به اینترنت :
دوربین :
OSD Language :

پورت ها و ارتباطات

تعداد پورت HDMI : 4 عدد
پورت ورودی HDMI : 4 پورت
تعداد پورت USB : 3 عدد
پورت ورودی USB : 3 پورت
پورت ورودی Component : 1 پورت
پورت ورودی Composite : 1 پورت
پورت ورودی PC :
پورت ورودی LAN :
ورودی S-Video :
ورودی CI-Slot :

خروجی و ورودی

خروجی Video :
وروردی انتن RF :
خروجی Audio :

ارتباط و اتصالات بی سیم

ارتباط بی سیم Wi-Fi :
قابلیت DLNA :
WiDi :

مشخصات ریموت کنترل

باتری :
ریموت کنترل روی صفحه :
جنس کنترل تلویزیون : پلاستیک
نوع کنترل : ریموت کنترل معمولی
ریموت کنترل : YES

فرمت های قابل پخش

فرمت های صوتی قابل پخش : فرمت های رایج
فرمت های ویدیویی قابل پخش : فرمت های رایج
فرمت های عکس قابل پخش : فرمت های رایج

اقلام همراه تلویزیون

وسایل همراه با تلویزیون : کابل برق | ریموت کنترل | دفترچه راهنما

ویژگی و قابلیت های دیگر تلویزیون

قابلیت نصب بر روی دیوار :
توان مصرفی برق : 0.5 وات در حالت معمولی
تنظیم نور نقطه ای :
سایر مشخصات دیگر : تلویزیونی با روشن شدن انی / ویژگی جذاب پخش شدن دو محتوا در یک تصویر / دارای مود فوتبال برای مشاهده جذاب تر فوتبال / قابلیت اتصال از طریق بی سیم Wi-Fi / دارای مروگر وب / مجهز به تنظیم نقطه ای نور UHD / قابلیت کنترل صوتی فارسی

نوشتن دیدگاه

تلویزیون ال ای دی سه بعدی هوشمند سامسونگ مدل Samsung 48HU8890 UHD 4K LED 3D SMART

تلویزیون ال ای دی 48 اینچ سامسونگ

تلویزیون 48 اینچ سامسونگ مدل HU8890

تلویزیون ال ای دی 48 اینچ سامسونگ در حال حاضر به بهترین شکل ممکن به فروش میرسد . تلویزیون سامسونگ در حال حاضر یکی از محبوب ترین برند های تولید کننده تلویزیون است . این تلویزیون دارای یک دسته ویژگی های خاص میباشد که شاید هر تلویزیون این دسته از ویژگی ها را نداشته باشد . قیمت تلویزیون سامسونگ یکی از دلایل اصلی پیشرفت این تلویزیون در بازار میباشد .

تلویزیون سامسونگ دارای ویژگی های خاص میباشد که در ادامه به برسی کوتاهی از این تلویزیون میپردازیم. کارشناسان فروشگاه اینترنتی یکنام سعی براین دارند تا شما را در خرید اگاهانه یک تلویزیون یاری کنند .

طراحی یکی از مولفه های مهم خرید برای مردم میباشد . چون هر کس که این تلویزیون سامسونگ را خریداری میکند دنبال این است که یک طراحی خاص و منحصر به فرد را داشته باشد . این تلویزیون میتواند با اضافه شدن به منزل فضای داخلی منزل را شیک و مدرن کند. پایه های این تلویزیون در وسط قرار گرفته که بر زیبایی این تلویزیون افزوده است .

کیفیت تصویر هر تلویزیون یکی از نشانه های مهم هر تلویزیون میباشد که بر قیمت تلویزیون سامسونگ تاثیر میگذارد . خرید تلویزیون سامسونگ در حال حاضر بسیار راحت شده است. این تلویزیون دارای کیفیت تصویر بسیار فوق العاده ای میباشد . این تلویزیون سامسونگ با کیفیت تصویر 4K  با رزولوشن 2160x3840  یک تصویری با وضوح بالا را در اختیار شما میگذارد .

همچنین این تلویزیون دارای زاویه دید  178 درجه میباشد که به شما امکان میدهد از هر جای منزل دید مناسبی نسبت به تلویزیون داشته باشید. در ادامه شما برای اطلاع کافی از کیفیت تصویر ها میتوانید روی لینک زیر کلیک کنید . انطباق تصویر این تلویزیون 1000 هرتز میباشد.

کیفیت تصویر 4K

این تلویزیون دارای فناوری اسمارت میباشد که به شما امکان میدهد تا با اتصال به اینترنت به وب گردی بپردازید و همچنین با نصب اپکلیشن های صفحات مجازی وارد این برنامه ها شوید . شما میتوانید برای اطلاعات کامل تر نسبت به فناوری اسمارت میتوانید روی لینک زیر کلیک کنید .

اسمارت چیست؟

این تلویزیون دارای کیفیت صدای بسیار مناسبی میباشد به طوری که این تلویزیون دارای دارای 3 بلند گو و یک ساند بار که در مجموع توان خروجی این تلویزیون 40 وات میباشد . که کیفیت صدای بسیار خوبی میباشد

پورت های ورودی غنی برای یک تلویزیون یک قابلیت منحصر به فرد محصوب میشود که میتواند اتصالات متفاوتی به تلویزیون متصل نمایند. این تلویزیون دارای 4 پورت HDMI که به منظور اتصال کابل HDMI  برای بهبود کیفیت تصویر و صدا به کار میاید . همچنین این تلویزیون دارای 3 پورت USB  میباشد که میتوانید به راحتی فلش مموری و هارد اکسترنال را متصل نمایید. این تلویزیون دارای گیرنده دیجیتال داخلی میباشد که شما را از خرید گیرنده دیجیتال مجزا میکند.

خیلی ها مایل این هستند تا صدای بسیار قوی تری بر روی تلویزیون خود داشته باشند شما نیز میتواند با خرید ساند بار با قیمت عالی از فروشگاه اینترنتی یکنام قدرت صدای تلویزیون خود را افزایش دهید . همچنین این تلویزیون دارای قابلیت سه بعدی نیز میباشد.

SAMSUNG LED 3D 48HU8890 TV

در پایان این تلویزیون دارای ویژگی های خاص میباشد که میتواند لحظات خوبی را برایتان رقم بزند .شما نیز برای مشاهد لیست قیمت تلویزیون ها میتوانید روی لینک زیر کلیک کنید.

لیست قیمت تلویزیون ها

لیست قیمت تلویزیون ها

نوشتن دیدگاه

دیدگاه‌ها(9)
1394-09-10

سامسونگ8890

خوب

• آیا این نظریه برای شما مفید بود؟
  • 0 0
1394-04-31

48hu8890

من این قول خریدم واقعاً عالیه کانالهای sd قابل قبول پخش میکنه حتی معلومه که تلاش میکنه تصویر sd بهتر پخش کنه یعنی با دقت که نگاه میکنی متوجه میشی تصاویر 3d هم معرکست از همه مهمتر صدای تلویزیون عالیه مخشره فقط کنترل صوتی فارسی نتونستم انجام بدم ولی انگلیسی خوب کار میکنه کنترل خوشگل زیبای داره ولی زیاد با منوی تلویزیون حال نکردم فلش هر فرمتی که بگی باهاش اجرا کردم بدون کوچکترین هنگی یا معطلی واقعاً چهار هشته ای هارد اگسترنال وصل کردم اصلاً آخ نگفت از خدمات سامسونگ هم واقعاً راضییم بدون معطلی سریع خشگل نصاب با اخلاق حوصله واقعاً چیز معرکه ای فقط نمیدونم این مدل مونتاژ کجاست ایران یا مالزی کنترلش که مالزی زده

• 0 0
1394-04-13

موجودی تلویزیون HU8890

یکنام چرا اینو موجود نمی کنی.خواهشا این مدل رو بیار دیگه خسته شدم انقدر صبر کردم.

• 0 0
1394-02-03

خرید تلویزیون 4K

اگر نظر منو میخواین تلویزیون فقط 4K بگیرید چون شاید تا مدت ها دیگه لذت دیدن 4K رو نشه با چیز دیگه ای مقایسه کرد.الان هم که قیمت هاشون خیلی خوب شده.

• 0 0
1394-01-31

تلویزیون

میشه لطفا بگید کی دوباره موجود میشه قیمت شما با سایر جاها خیلی تفاوت داره، سوال بعدی اینکه میشه برای شهرستان هم خرید کرد؟

• 0 0
1394-01-04

تیم پاسخگوی فنی فروشگاه یکنام

در جواب به کاربر عزیز میثم :
با درود.
اقا میثم از اینکه کمی دیر جواب شما را دادیم از شما پوزش می خواهیم.
اما در مورد این سوال که چرا قیمت پایین تره باید خدمتتون عرض کنیم که این سوال در روز خیلی از ما پرسیده می شود.دلیل پایین بودن قیمت های ما این است که ما طبق قدرت خرید مردم و فشارهای مالی بر مردم تصمیم گرفتیم که سودهای تلویزیون های خود را پایین تر بیاوریم تا بتوانیم هم کمکی به شما خریداران عزیز کرده باشیم و هم پیشرفتی در فروش خود داشته باشیم.
البته قیمت های ما کاملا منطقی و طبق بازار می باشد و قیمت ها را پایین تر از حد مورد نظر نیاوردیم تا فشاری به بازار نیاید.
پیروز باشید.

• 0 0
1394-01-04

تلویزیون با کیفیت سامسونگ فقط H8890

من عاشق تلویزیون H8890 سامسونگ شدم و منتظرم که پولام تا اخر این ماه جفت و جور بشه تا بتونم بگیرمش.واقعا من انواع تلویزیون دیدم اما این فوق العادست.

• 0 0
1393-12-29

قیمت

با سلام مطمئن هستید که قیمت تلویزیون رو درست درج کردید چون من جای دیگه کمتر از 6 میلیون ندیدم

• 0 0
1393-09-19

تلویزیون سامسونگ

واقعا سامسونگ داره امسال با مدل های مختلفش بازار رو منفجر می کنه.هر روز یه مدل.من خودم چند وقت پیشا رفتم یه کاتالوگ گرفتم و بعد از اون بنا به دلیلی از خرید تلویزیون منصرف شدم و الان دوباره که رفتم تلویزیون بخرم دیدم کاتالوگ های جدید اوردن که دیگه کلا گیج شدم از بس مدل داده بیرون.فقط من تنها کاری که کردم زنگ زدم با خود فروشگاه یکنام صحبت کردم که مشاوره خرید بگیرم که خداییش کمکم کردن و بالاخره اینو خریدم تا ببینم راضیم میکنه یا نه

• 1 0

دیدگاه خود را بنویسید

نظرات
هیچ نظری ارسال نشده

لوازم جانبی

30 محصول مشابه یافت شد

برچسب ها

کد QR

منو

مقایسه 0