از 5 رای

تلویزیون ال ای دی مارشال 50 اینچ مدل Marshal ME-5012 LED 4K UHD TV - اسمارت SMART

جدید

قیمت:

4,999,000 تومان

موجود است

معرفی محصول

تلویزیون ال ای دی مارشال 50 اینچ

تلویزیون مارشال مدل 5012

تلویزیون مارشال 50 اینچ مدل ME-5012 از سری ال ای دی های جدی کمپانی مارشال میباشد. این LED با قابلیت اسمارت بودن در سری تلویزیون های پر فروش بازار قرار دارد. قیمت تلویزیون مارشال در مقایسه با تلویزیون های همرده مناسب است. مدل 5012 دارای یک پنل صفحه نمایش +A است که میزان مصرف برق را پایین آورده است. کیفیت پخش تصویر این مدل UHD 3840*2160 است. این مدل از سیسم عامل اندروید پشتیبانی میکند. که قابلیت اتصال گوشی تلفن همراه را از این طریق دارا میباشد. گیرنده دیجیتالی که در این مدل تعبیه شده است، از نوع DVB-T2 با کیفیتHD است. با قابلیت اتصال گوشی به تلویزیون با گزینه Mirroring  میتوانید تصاویر گوشی را بر روی تلوزیون مشاهده نمایید. 

در مورد پنل نمایشگر این تلویزیون یعنی مدل ME5012 باید گفت که مارشال به خوبی عمل کرده است و از پنل های ال جی استفاده کرده است. روشنایی و وضوح تصویر بالا در این تلویزیون این مدل را خاص  زبانزد کرده است. در حالت آماده به کار قابلیت ضبط برنامه های تلویزیونی را دارد. ماشین زمان و قابلیت پخش تصویر و موزیک را ار روی فلش دارد.

به طور کلی تلویزیون های ال ای دی مارشال با پنل ال جی یکی از با کیفیت ترین تصاویر را به شما ارائه میدهد. اتصال از طریق بلوتوث در مدل 5012 کار را برای کاربر راحت کرده است. همانطور که میدانید این مدل از کیفیت 4K پشتیبانی میکند که بالاترین کیفیت تصویر در LED است. تلویزیون ال ای دی مارشال مدل ME-5012 بسیار خاص طراحی شده است که نگهداری آن شکل و شمایل مدرنی به محیط سالن می دهد پایه نگهدارنده تلویزیون به صورت رومیزی طراحی شده است و زیبایی ویژه ای به ال ای دی بخشیده است. این تلویزیون از یک نمایشگر 50 اینچ برخودار است که برای نگهداری در سالن های متوسط مناسب می باشد زیرا زاویه دید فوق العاده ای را در اختیار شما قرار می دهد. با خرید تلویزیون ال ای دی مارشال مدل ME-5012 تصاویر را با کیفیت خارقوالعاده 4K Ultra HD تماشا کنید و از کیفیت بی نظیر تصویر لذت ببرید.

ورودی پورت LAN در این مدل اتصال به شبکه اینترنت را از طریق کابل برقرار میکند. ورودی های مختلف مانند پورت USB و HDMI در این مدل برای راحت تر شدن کار کاربر اعمال شده است که میتوانید فلش مموری و یا هارد اکسترنال خود را به دستگاه متصل کرده و به تماشای فیلم و عکس بپردازید.

همنطور که گفته شد این مدل به یک گیرنده دیجیتال داخلی مجهز است که شبکه های داخلی را با کیفیت بالا برای بیننده به نمایش میگذارد. این قابلیت باعث میشود که دیگر نیازی به تهیه دستگاه ستاپ باکس نداشته باشید. برای نصب تلویزیون بر روی دیوار هم میتوانید با استفاده از یک براکت دیواری ال ای دی را بر روی دیوار نصب نمایید. در قسمت زیر برای شما عزیزان راهنمای خرید تلویزیون را به صورت کامل ارائه داده ایم.

لیست قیمت کولرگازی

راهنمای خرید تلویزیون

جزئیات فنی

مشخصات کلی

نوع تلویزیون : هوشمند
حالت صفحه نمایش : صفحه نمایش تخت
نوع صفحه نمایش : LED
اندازه صفحه نمایش : 50 اینچ
ارتفاع بدون پایه رومیزی : 5 × 63.5 × 110 سانتیمتر
رنگ : مشکی

مشخصات تصویر

کیفیت صفحه نمایش : 4K
رزولوشن تصویر : 3840x2160 پیکسل
زاویه دید افقی : 178 درجه
زاویه دید عمودی : 178 درجه
مشخصات تیونر : DVB-T2 with recording + analog TV tuner

مشخصات اسمارت

تلویزیون اسمارت :
رابط هوشمند :
سیستم عامل : سیستم عامل اندروید Android

قابلیت و امکانات

گیرنده دیجیتال :
اتصال به اینترنت :

پورت ها و ارتباطات

پورت ورودی HDMI :
پورت ورودی USB :
پورت ورودی LAN :

خروجی و ورودی

نوع خروجی صدای دیجیتال : اپتیکال Optical
وروردی انتن RF :

ارتباط و اتصالات بی سیم

بلوتوث :

مشخصات ریموت کنترل

نور پس زمینه کنترل :
باتری :
حالت لمسی روی کنترل :
جنس کنترل تلویزیون : پلاستیک
نوع کنترل : ریموت کنترل معمولی

فرمت های قابل پخش

فرمت های ویدیویی قابل پخش : فرمت های رایج
فرمت های عکس قابل پخش : فرمت های رایج

ویژگی و قابلیت های دیگر تلویزیون

قابلیت نصب بر روی دیوار :

نوشتن دیدگاه

تلویزیون ال ای دی مارشال 50 اینچ مدل Marshal ME-5012 LED 4K UHD TV - اسمارت SMART

تلویزیون ال ای دی مارشال 50 اینچ

تلویزیون مارشال مدل 5012

تلویزیون مارشال 50 اینچ مدل ME-5012 از سری ال ای دی های جدی کمپانی مارشال میباشد. این LED با قابلیت اسمارت بودن در سری تلویزیون های پر فروش بازار قرار دارد. قیمت تلویزیون مارشال در مقایسه با تلویزیون های همرده مناسب است. مدل 5012 دارای یک پنل صفحه نمایش +A است که میزان مصرف برق را پایین آورده است. کیفیت پخش تصویر این مدل UHD 3840*2160 است. این مدل از سیسم عامل اندروید پشتیبانی میکند. که قابلیت اتصال گوشی تلفن همراه را از این طریق دارا میباشد. گیرنده دیجیتالی که در این مدل تعبیه شده است، از نوع DVB-T2 با کیفیتHD است. با قابلیت اتصال گوشی به تلویزیون با گزینه Mirroring  میتوانید تصاویر گوشی را بر روی تلوزیون مشاهده نمایید. 

در مورد پنل نمایشگر این تلویزیون یعنی مدل ME5012 باید گفت که مارشال به خوبی عمل کرده است و از پنل های ال جی استفاده کرده است. روشنایی و وضوح تصویر بالا در این تلویزیون این مدل را خاص  زبانزد کرده است. در حالت آماده به کار قابلیت ضبط برنامه های تلویزیونی را دارد. ماشین زمان و قابلیت پخش تصویر و موزیک را ار روی فلش دارد.

به طور کلی تلویزیون های ال ای دی مارشال با پنل ال جی یکی از با کیفیت ترین تصاویر را به شما ارائه میدهد. اتصال از طریق بلوتوث در مدل 5012 کار را برای کاربر راحت کرده است. همانطور که میدانید این مدل از کیفیت 4K پشتیبانی میکند که بالاترین کیفیت تصویر در LED است. تلویزیون ال ای دی مارشال مدل ME-5012 بسیار خاص طراحی شده است که نگهداری آن شکل و شمایل مدرنی به محیط سالن می دهد پایه نگهدارنده تلویزیون به صورت رومیزی طراحی شده است و زیبایی ویژه ای به ال ای دی بخشیده است. این تلویزیون از یک نمایشگر 50 اینچ برخودار است که برای نگهداری در سالن های متوسط مناسب می باشد زیرا زاویه دید فوق العاده ای را در اختیار شما قرار می دهد. با خرید تلویزیون ال ای دی مارشال مدل ME-5012 تصاویر را با کیفیت خارقوالعاده 4K Ultra HD تماشا کنید و از کیفیت بی نظیر تصویر لذت ببرید.

ورودی پورت LAN در این مدل اتصال به شبکه اینترنت را از طریق کابل برقرار میکند. ورودی های مختلف مانند پورت USB و HDMI در این مدل برای راحت تر شدن کار کاربر اعمال شده است که میتوانید فلش مموری و یا هارد اکسترنال خود را به دستگاه متصل کرده و به تماشای فیلم و عکس بپردازید.

همنطور که گفته شد این مدل به یک گیرنده دیجیتال داخلی مجهز است که شبکه های داخلی را با کیفیت بالا برای بیننده به نمایش میگذارد. این قابلیت باعث میشود که دیگر نیازی به تهیه دستگاه ستاپ باکس نداشته باشید. برای نصب تلویزیون بر روی دیوار هم میتوانید با استفاده از یک براکت دیواری ال ای دی را بر روی دیوار نصب نمایید. در قسمت زیر برای شما عزیزان راهنمای خرید تلویزیون را به صورت کامل ارائه داده ایم.

لیست قیمت کولرگازی

راهنمای خرید تلویزیون

نوشتن دیدگاه

نظرات
  • مهدی
    1398-04-31
    آیا این نظریه برای شما مفید بود؟

من این محصول رو دو هفته پیش خریداری کردم و الان گذاشتمش تعمیرگاه تا درستش کنن چون یه دفعه روشنش کردن نوشت اندروید در حال راه اندازی و بعدش دیگه کنترل از کار میافته و هیچ دکمه ای عمل نمیکنه و کنترل زاپاسشم تاثیری نداره،خلاصه اینکه محصول به شدت بی کیفیت و مزخرف و آشغالیه و گارانتیشم مفت نمیارزه????????????????اگه تصمیم دارین پولتونو دور بریرین خرید این تلویزیون گزینه ی خوبیه ولی توصیه میکنم مثل من مرتکب این حماقت نشین ،حداقل کاری که تونستم بکنم اینه که اطلاع رسانی کنم تا بقیه مثل من ضرر نکنن????????

• یوسف
    1398-05-09

من این تلویزیون رو حدود سه ماهی هست که خریدم.
    اولا اینکه تصویرش بسیار عالیه.بخدا پولتون رو پای سامسونگ و ال جی و این برندهای الکی ندین.
    من خونه پدر خانومم دقیقا یه تلویزیون 55 اینچ سامسونگ هست که اونم حدود یک ماه قبل از من خرید و به جرات میگم که این تلویزیون من اگر چیزی ازش بیشتر نداشته باشه اما چیزی هم ازش کم نداره.
    به نظر من توی تلویزیون بین 49 اینچ تا 50 اینچ فقط همین مدل مارشال رو بگیرید.

• احمد کاظمی
    1398-05-09

تصویر عالی
    صدای عالی
    کنتراست عالی
    سرعت عالی
    بهترین تلویزیون 50 اینچ تو بازار همینه و اصلا گول اینایی که الکی از سامسونگ و ال جی تعریف میکنند رو نخورید که البته نمیگم اونا خوب نیستن اما وقتی میتونید یه تلویزیون عالی به قیمت خوب بگیرید برا چی پول بیشتر برا خرید تلویزیون سامسونگ بدین

لوازم جانبی

30 محصول مشابه یافت شد

برچسب ها

کد QR

منو

مقایسه 0